AC Mian komt met nieuws over blessures Ibra en Saelemaekers

136 stemmen
AC Mian komt met nieuws over blessures Ibra en Saelemaekers

AC Milan mag zich weer leider in de Serie A noemen nadat het zondag een knappe zege boekte in de topper tegen Napoli. De grote man bij de Rossoneri was zoals gewoonlijk Zlatan Ibrahimovic, die met zijn negende en tiende goal van het seizoen de match in een beslissende plooi legde. Maar tien minuten voor tijd moest de ervaren spits naar de kant.

Zlatan had zich immers geblesseerd en MilanNews meldt dat hij last had aan de linkerdij. Ook om Alexis Saelemaekers zijn er overigens zorgen. De Rode Duivel stond aan de aftrap, maar werd enkele minuten voor Ibrahimovic al gewisseld. Hij zou zijn linkerenkel verstuikt hebben.

Maandag zullen de twee verder onderzocht worden en zal moeten blijken hoe lang ze met die blessures aan de kant zullen moeten staan. Bij Milan zullen ze alvast hopen dat ze er niet te erg aan toe zijn, want Ibrahimovic verkeert in bloedvorm en Saelemaekers groeide de voorbije maanden ook uit tot een vaste waarde.

UPDATE 23/11
Intussen hebben de twee spelers verdere onderzoeken ondergaan en heeft AC Milan meer info verstrekt over hun blessures. Ibrahimovic heeft een hamstringblessure opgelopen en zal minstens tien dagen aan de kant staan. Daarna wordt zijn situatie opnieuw bekeken. Sky Sport Italia vermoedt dat de Zweed uiteindelijk zo'n drie à vier weken out zou kunnen zijn.

Saelemaekers heeft inderdaad een verstuikte enkel opgelopen. Hoe lang hij precies out zal zijn, is nog niet duidelijk.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Denk je dat Milan zonder Ibrahimovic punten zal laten liggen?

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

1
1
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

52
52
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

111
111
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

33
33
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

111
111
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

127
127
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

87
87
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

352
352
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

484
484
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

134
134
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

204
204
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

275
275
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

277
277
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

533
533
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

310
310
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws