AC Mian komt met nieuws over blessures Ibra en Saelemaekers

136
AC Mian komt met nieuws over blessures Ibra en Saelemaekers

AC Milan mag zich weer leider in de Serie A noemen nadat het zondag een knappe zege boekte in de topper tegen Napoli. De grote man bij de Rossoneri was zoals gewoonlijk Zlatan Ibrahimovic, die met zijn negende en tiende goal van het seizoen de match in een beslissende plooi legde. Maar tien minuten voor tijd moest de ervaren spits naar de kant.

Zlatan had zich immers geblesseerd en MilanNews meldt dat hij last had aan de linkerdij. Ook om Alexis Saelemaekers zijn er overigens zorgen. De Rode Duivel stond aan de aftrap, maar werd enkele minuten voor Ibrahimovic al gewisseld. Hij zou zijn linkerenkel verstuikt hebben.

Maandag zullen de twee verder onderzocht worden en zal moeten blijken hoe lang ze met die blessures aan de kant zullen moeten staan. Bij Milan zullen ze alvast hopen dat ze er niet te erg aan toe zijn, want Ibrahimovic verkeert in bloedvorm en Saelemaekers groeide de voorbije maanden ook uit tot een vaste waarde.

UPDATE 23/11
Intussen hebben de twee spelers verdere onderzoeken ondergaan en heeft AC Milan meer info verstrekt over hun blessures. Ibrahimovic heeft een hamstringblessure opgelopen en zal minstens tien dagen aan de kant staan. Daarna wordt zijn situatie opnieuw bekeken. Sky Sport Italia vermoedt dat de Zweed uiteindelijk zo'n drie à vier weken out zou kunnen zijn.

Saelemaekers heeft inderdaad een verstuikte enkel opgelopen. Hoe lang hij precies out zal zijn, is nog niet duidelijk.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Denk je dat Milan zonder Ibrahimovic punten zal laten liggen?

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

10
10
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

7
7
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

244
244
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

136
136
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

786
786
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

134
134
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

188
188
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

72
72
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

259
259
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

196
196
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

258
258
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

117
117
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

54
54
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

421
421
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

121
121
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

525
525
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

116
116
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws