TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge hield zich in de zomer rustig op de transfermarkt en wellicht zal er in januari ook niet al te veel bewegen. Maar de landskampioen zou wel één grote transferprioriteit bepaald hebben. Een extra, vlot scorende spits zou immers nog meer dan welkom zijn bij Blauw-Zwart. Daar leek Philippe Clement na de match tegen KV Kortrijk ook op aan te sturen.



Het lijkt er alsmaar meer op dat Zakaria Bakkali snel zal vertrekken bij Anderlecht. De flankspeler speelt amper en Real Valladolid zou al de eerste contacten voor een transfer gelegd hebben. Daarnaast zou de tweevoudige Rode Duivel ook belangstelling genieten uit Turkije. Struikelblok is wel dat die clubs mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie, terwijl Anderlecht een definitieve transfer verkiest.

BUITENLAND

De geruchten over een vertrek van Cristiano Ronaldo bij Juventus nemen alsmaar toe en de Portugees zou zelf ook op een sensationele transfer azen. Hij zou namelijk graag terug willen naar Real Madrid en daarom de jongste maanden de banden met de club opnieuw proberen aan te halen. Real zou echter geen interesse hebben in een terugkeer.



Bij PSG lijken ze de komende maanden voor een verscheurende keuze te staan, want zowel Kylian Mbappé als Neymar azen op een contractverlenging en loonsverhoging. Dat kunnen ze zich bij PSG echter niet veroorloven in deze coronatijden en dus zal er een keuze gemaakt moeten worden tussen de twee sterren. De voorkeur van PSG zou daarbij uitgaan naar Mbappé, waardoor Neymar lijkt te moeten gaan vertrekken.

Manchester City is volop bezig zijn toekomst te verzekeren. Pep Guardiola tekende al bij en ook met Kevin De Bruyne wordt onderhandeld. Maar ook voor Raheem Sterling zou een nieuw contract klaarliggen. De Engelse aanvaller ligt nog vast tot 2023, maar City wil die periode nog wat verlengen.



Bij FC Barcelona komt Ronald Koeman alsmaar meer onder druk te staan. De trainer hoeft voorlopig echter nog niet voor een ontslag te vrezen, aangezien het tijdelijke bestuur van de club niet kan beslissen om hem te ontslaan. Daardoor lijkt hij minstens tot 24 januari veilig te zitten.

LEES OOK: 'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

1
1
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

152
152
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

174
174
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

71
71
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

186
186
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

154
154
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

150
150
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

59
59
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

77
77
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

40
40
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

202
202
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

30
30
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

160
160
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

216
216
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

46
46
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

119
119
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

215
215
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

112
112
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

75
75
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

152
152
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

334
334
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

318
318
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

212
212
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

566
566
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

43
43

Meer sportnieuws