TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

262
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge hield zich in de zomer rustig op de transfermarkt en wellicht zal er in januari ook niet al te veel bewegen. Maar de landskampioen zou wel één grote transferprioriteit bepaald hebben. Een extra, vlot scorende spits zou immers nog meer dan welkom zijn bij Blauw-Zwart. Daar leek Philippe Clement na de match tegen KV Kortrijk ook op aan te sturen.



Het lijkt er alsmaar meer op dat Zakaria Bakkali snel zal vertrekken bij Anderlecht. De flankspeler speelt amper en Real Valladolid zou al de eerste contacten voor een transfer gelegd hebben. Daarnaast zou de tweevoudige Rode Duivel ook belangstelling genieten uit Turkije. Struikelblok is wel dat die clubs mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie, terwijl Anderlecht een definitieve transfer verkiest.

BUITENLAND

De geruchten over een vertrek van Cristiano Ronaldo bij Juventus nemen alsmaar toe en de Portugees zou zelf ook op een sensationele transfer azen. Hij zou namelijk graag terug willen naar Real Madrid en daarom de jongste maanden de banden met de club opnieuw proberen aan te halen. Real zou echter geen interesse hebben in een terugkeer.



Bij PSG lijken ze de komende maanden voor een verscheurende keuze te staan, want zowel Kylian Mbappé als Neymar azen op een contractverlenging en loonsverhoging. Dat kunnen ze zich bij PSG echter niet veroorloven in deze coronatijden en dus zal er een keuze gemaakt moeten worden tussen de twee sterren. De voorkeur van PSG zou daarbij uitgaan naar Mbappé, waardoor Neymar lijkt te moeten gaan vertrekken.

Manchester City is volop bezig zijn toekomst te verzekeren. Pep Guardiola tekende al bij en ook met Kevin De Bruyne wordt onderhandeld. Maar ook voor Raheem Sterling zou een nieuw contract klaarliggen. De Engelse aanvaller ligt nog vast tot 2023, maar City wil die periode nog wat verlengen.



Bij FC Barcelona komt Ronald Koeman alsmaar meer onder druk te staan. De trainer hoeft voorlopig echter nog niet voor een ontslag te vrezen, aangezien het tijdelijke bestuur van de club niet kan beslissen om hem te ontslaan. Daardoor lijkt hij minstens tot 24 januari veilig te zitten.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

33
33
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

72
72
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

133
133
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

78
78
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

96
96
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

161
161
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

128
128
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

210
210
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

273
273
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

167
167
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

217
217
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

100
100
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

78
78
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

232
232
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

127
127
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

228
228
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

876
876
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

170
170
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

249
249
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

144
144
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

149
149

Meer sportnieuws