TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

262 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge hield zich in de zomer rustig op de transfermarkt en wellicht zal er in januari ook niet al te veel bewegen. Maar de landskampioen zou wel één grote transferprioriteit bepaald hebben. Een extra, vlot scorende spits zou immers nog meer dan welkom zijn bij Blauw-Zwart. Daar leek Philippe Clement na de match tegen KV Kortrijk ook op aan te sturen.



Het lijkt er alsmaar meer op dat Zakaria Bakkali snel zal vertrekken bij Anderlecht. De flankspeler speelt amper en Real Valladolid zou al de eerste contacten voor een transfer gelegd hebben. Daarnaast zou de tweevoudige Rode Duivel ook belangstelling genieten uit Turkije. Struikelblok is wel dat die clubs mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie, terwijl Anderlecht een definitieve transfer verkiest.

BUITENLAND

De geruchten over een vertrek van Cristiano Ronaldo bij Juventus nemen alsmaar toe en de Portugees zou zelf ook op een sensationele transfer azen. Hij zou namelijk graag terug willen naar Real Madrid en daarom de jongste maanden de banden met de club opnieuw proberen aan te halen. Real zou echter geen interesse hebben in een terugkeer.



Bij PSG lijken ze de komende maanden voor een verscheurende keuze te staan, want zowel Kylian Mbappé als Neymar azen op een contractverlenging en loonsverhoging. Dat kunnen ze zich bij PSG echter niet veroorloven in deze coronatijden en dus zal er een keuze gemaakt moeten worden tussen de twee sterren. De voorkeur van PSG zou daarbij uitgaan naar Mbappé, waardoor Neymar lijkt te moeten gaan vertrekken.

Manchester City is volop bezig zijn toekomst te verzekeren. Pep Guardiola tekende al bij en ook met Kevin De Bruyne wordt onderhandeld. Maar ook voor Raheem Sterling zou een nieuw contract klaarliggen. De Engelse aanvaller ligt nog vast tot 2023, maar City wil die periode nog wat verlengen.



Bij FC Barcelona komt Ronald Koeman alsmaar meer onder druk te staan. De trainer hoeft voorlopig echter nog niet voor een ontslag te vrezen, aangezien het tijdelijke bestuur van de club niet kan beslissen om hem te ontslaan. Daardoor lijkt hij minstens tot 24 januari veilig te zitten.

LEES OOK: Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

3
3
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

98
98
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

94
94
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

242
242
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

204
204
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

288
288
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

276
276
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

111
111
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

118
118
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

46
46
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

128
128
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

321
321
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

524
524
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

89
89
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

318
318
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

446
446
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

421
421
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

375
375
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

310
310
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

272
272
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

535
535
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

329
329
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

323
323
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

330
330
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

95
95

Meer sportnieuws