TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge hield zich in de zomer rustig op de transfermarkt en wellicht zal er in januari ook niet al te veel bewegen. Maar de landskampioen zou wel één grote transferprioriteit bepaald hebben. Een extra, vlot scorende spits zou immers nog meer dan welkom zijn bij Blauw-Zwart. Daar leek Philippe Clement na de match tegen KV Kortrijk ook op aan te sturen.



Het lijkt er alsmaar meer op dat Zakaria Bakkali snel zal vertrekken bij Anderlecht. De flankspeler speelt amper en Real Valladolid zou al de eerste contacten voor een transfer gelegd hebben. Daarnaast zou de tweevoudige Rode Duivel ook belangstelling genieten uit Turkije. Struikelblok is wel dat die clubs mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie, terwijl Anderlecht een definitieve transfer verkiest.

BUITENLAND

De geruchten over een vertrek van Cristiano Ronaldo bij Juventus nemen alsmaar toe en de Portugees zou zelf ook op een sensationele transfer azen. Hij zou namelijk graag terug willen naar Real Madrid en daarom de jongste maanden de banden met de club opnieuw proberen aan te halen. Real zou echter geen interesse hebben in een terugkeer.



Bij PSG lijken ze de komende maanden voor een verscheurende keuze te staan, want zowel Kylian Mbappé als Neymar azen op een contractverlenging en loonsverhoging. Dat kunnen ze zich bij PSG echter niet veroorloven in deze coronatijden en dus zal er een keuze gemaakt moeten worden tussen de twee sterren. De voorkeur van PSG zou daarbij uitgaan naar Mbappé, waardoor Neymar lijkt te moeten gaan vertrekken.

Manchester City is volop bezig zijn toekomst te verzekeren. Pep Guardiola tekende al bij en ook met Kevin De Bruyne wordt onderhandeld. Maar ook voor Raheem Sterling zou een nieuw contract klaarliggen. De Engelse aanvaller ligt nog vast tot 2023, maar City wil die periode nog wat verlengen.



Bij FC Barcelona komt Ronald Koeman alsmaar meer onder druk te staan. De trainer hoeft voorlopig echter nog niet voor een ontslag te vrezen, aangezien het tijdelijke bestuur van de club niet kan beslissen om hem te ontslaan. Daardoor lijkt hij minstens tot 24 januari veilig te zitten.

LEES OOK: Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

7
7
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

102
102
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

37
37
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

94
94
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

94
94
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

13
13
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

87
87
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

253
253
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

101
101
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

474
474
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

160
160
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

165
165
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

191
191
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

122
122
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

273
273
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

194
194
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

237
237
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

352
352
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

249
249
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

422
422
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

176
176
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

188
188
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

114
114
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

252
252
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

920
920

Meer sportnieuws