TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

262
TRANSFERUURTJE: 'Club bepaalt prioriteit, Ronaldo wil sensationele terugkeer'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge hield zich in de zomer rustig op de transfermarkt en wellicht zal er in januari ook niet al te veel bewegen. Maar de landskampioen zou wel één grote transferprioriteit bepaald hebben. Een extra, vlot scorende spits zou immers nog meer dan welkom zijn bij Blauw-Zwart. Daar leek Philippe Clement na de match tegen KV Kortrijk ook op aan te sturen.



Het lijkt er alsmaar meer op dat Zakaria Bakkali snel zal vertrekken bij Anderlecht. De flankspeler speelt amper en Real Valladolid zou al de eerste contacten voor een transfer gelegd hebben. Daarnaast zou de tweevoudige Rode Duivel ook belangstelling genieten uit Turkije. Struikelblok is wel dat die clubs mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie, terwijl Anderlecht een definitieve transfer verkiest.

BUITENLAND

De geruchten over een vertrek van Cristiano Ronaldo bij Juventus nemen alsmaar toe en de Portugees zou zelf ook op een sensationele transfer azen. Hij zou namelijk graag terug willen naar Real Madrid en daarom de jongste maanden de banden met de club opnieuw proberen aan te halen. Real zou echter geen interesse hebben in een terugkeer.



Bij PSG lijken ze de komende maanden voor een verscheurende keuze te staan, want zowel Kylian Mbappé als Neymar azen op een contractverlenging en loonsverhoging. Dat kunnen ze zich bij PSG echter niet veroorloven in deze coronatijden en dus zal er een keuze gemaakt moeten worden tussen de twee sterren. De voorkeur van PSG zou daarbij uitgaan naar Mbappé, waardoor Neymar lijkt te moeten gaan vertrekken.

Manchester City is volop bezig zijn toekomst te verzekeren. Pep Guardiola tekende al bij en ook met Kevin De Bruyne wordt onderhandeld. Maar ook voor Raheem Sterling zou een nieuw contract klaarliggen. De Engelse aanvaller ligt nog vast tot 2023, maar City wil die periode nog wat verlengen.



Bij FC Barcelona komt Ronald Koeman alsmaar meer onder druk te staan. De trainer hoeft voorlopig echter nog niet voor een ontslag te vrezen, aangezien het tijdelijke bestuur van de club niet kan beslissen om hem te ontslaan. Daardoor lijkt hij minstens tot 24 januari veilig te zitten.

LEES OOK: Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

21
21
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

45
45
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

15
15
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

13
13
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

95
95
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

8
8
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

23
23
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

204
204
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

58
58
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

113
113
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

55
55
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

51
51
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

249
249
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

119
119
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

347
347
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

23
23
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

531
531
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

273
273
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

397
397
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

397
397
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

471
471
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

618
618
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

503
503
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

494
494
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

80
80

Meer sportnieuws