Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

door
Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

Na een boeiende wedstrijd, die pas in het slot gekruid werd met een paar doelpunten, hebben KV Oostende en Antwerp billijk de punten onder elkaar verdeeld. De kustploeg leek eindelijk op weg naar zijn prestigezege maar liet zich uiteindelijk nog de kaas van het brood eten.

KV Oostende deed het voorlopig prima dit seizoen maar die echte uitschieter, een overwinning tegen een topclub, bleef voorlopig uit. Vandaag ging de kustploeg tegen Antwerp op zoek naar die eerste 'spraakmakende' overwinning. Bij KVO kwamen McGeehan en Capon aan de aftrap. Bij The Great Old was er maar één wijziging Buta verving Myoshi.
Antwerp en KV Oostende houden elkaar perfect in evenwicht
KVO opende sterk in eigen huis, na amper drie minuten spelen vond McGeehan van dichtbij doelman Butez op zijn weg. De bezoekers namen nadien over en de volgende kansen werden door Gerkens en Buta naast het kader gemikt. Iets voor het halfuur stak ook de kustploeg nog eens de neus aan het venster: het schot van Gueye week nog nipt af en vloog naast de kooi van Butez.  De wedstrijd bleef nadien prima over en weer gaan, op slag van rust had Jukleröd, na een prachtige actie van Haroun, nog de 0-1 aan de voet maar hij schoot nog binnen het bereik van Hubert. Halfweg stond het na aan onderhoudende eerste helft nog 0-0 in de Diaz Arena.

Aardig wat kansen maar voorlopig geen doelpunten in Oostende.
Dolle slotfase zorgt voor billijk gelijkspel
Weinig animo in het het eerste kwartier na de pauze, beide ploegen bleven onmondig in de zone van de waarheid. Halfweg de tweede helft was Gerkens de eerste die een schot tussen het kader loste, Hubert had er niet al teveel moeite mee. Aan de overzijde vloog een poging van Ndicka dan weer bijna het stadion uit. Op een kwartier van het einde kreeg Theate plots een prima kopkans maar doelman Butez en de lat hielden KVO van de openingstreffer. Even later was het wel raak voor de kustploeg: na een hoekschop kopte Tanghe de 1-0 fraai tegen de touwen. De thuisploeg gaf de voorsprong een minuut later echter weer uit handen nadat invaller Miyoshi de inlopende Refaelov vond en die maakte zijn vijfde van het seizoen: 1-1. Plots legde Antwerp nu terug zijn wil op aan de thuisploeg en Ampomah krulde maar net voorbij de verste winkelhaak. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel na een boeiende wedstrijd.
Scoreverloop:
1-0 (79') Tanghe, 1-1 (81') Refaelov

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Was dit gelijkspel billijk?

Meest recent

Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

22
22
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

24
24
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

74
74
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

64
64
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

24
24
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

92
92
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

13
13
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

329
329
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

135
135
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

42
42
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

104
104
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

225
225
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

320
320
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

561
561
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

246
246
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

229
229
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

201
201
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

154
154
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

496
496
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

295
295
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1087
1087
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

631
631
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

81
81
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

534
534

Meer sportnieuws