Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

door
Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

Na een boeiende wedstrijd, die pas in het slot gekruid werd met een paar doelpunten, hebben KV Oostende en Antwerp billijk de punten onder elkaar verdeeld. De kustploeg leek eindelijk op weg naar zijn prestigezege maar liet zich uiteindelijk nog de kaas van het brood eten.

KV Oostende deed het voorlopig prima dit seizoen maar die echte uitschieter, een overwinning tegen een topclub, bleef voorlopig uit. Vandaag ging de kustploeg tegen Antwerp op zoek naar die eerste 'spraakmakende' overwinning. Bij KVO kwamen McGeehan en Capon aan de aftrap. Bij The Great Old was er maar één wijziging Buta verving Myoshi.
Antwerp en KV Oostende houden elkaar perfect in evenwicht
KVO opende sterk in eigen huis, na amper drie minuten spelen vond McGeehan van dichtbij doelman Butez op zijn weg. De bezoekers namen nadien over en de volgende kansen werden door Gerkens en Buta naast het kader gemikt. Iets voor het halfuur stak ook de kustploeg nog eens de neus aan het venster: het schot van Gueye week nog nipt af en vloog naast de kooi van Butez.  De wedstrijd bleef nadien prima over en weer gaan, op slag van rust had Jukleröd, na een prachtige actie van Haroun, nog de 0-1 aan de voet maar hij schoot nog binnen het bereik van Hubert. Halfweg stond het na aan onderhoudende eerste helft nog 0-0 in de Diaz Arena.

Aardig wat kansen maar voorlopig geen doelpunten in Oostende.
Dolle slotfase zorgt voor billijk gelijkspel
Weinig animo in het het eerste kwartier na de pauze, beide ploegen bleven onmondig in de zone van de waarheid. Halfweg de tweede helft was Gerkens de eerste die een schot tussen het kader loste, Hubert had er niet al teveel moeite mee. Aan de overzijde vloog een poging van Ndicka dan weer bijna het stadion uit. Op een kwartier van het einde kreeg Theate plots een prima kopkans maar doelman Butez en de lat hielden KVO van de openingstreffer. Even later was het wel raak voor de kustploeg: na een hoekschop kopte Tanghe de 1-0 fraai tegen de touwen. De thuisploeg gaf de voorsprong een minuut later echter weer uit handen nadat invaller Miyoshi de inlopende Refaelov vond en die maakte zijn vijfde van het seizoen: 1-1. Plots legde Antwerp nu terug zijn wil op aan de thuisploeg en Ampomah krulde maar net voorbij de verste winkelhaak. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel na een boeiende wedstrijd.
Scoreverloop:
1-0 (79') Tanghe, 1-1 (81') Refaelov

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Was dit gelijkspel billijk?

Meest recent

Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

3
3
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

10
10
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

37
37
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

90
90
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

39
39
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

107
107
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

116
116
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

282
282
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

287
287
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

133
133
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

108
108
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

199
199
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

68
68
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

366
366
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

114
114
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

394
394
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

169
169
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

269
269
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

651
651
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

214
214
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

348
348
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

424
424
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

909
909

Meer sportnieuws