Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

door
Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

Na een boeiende wedstrijd, die pas in het slot gekruid werd met een paar doelpunten, hebben KV Oostende en Antwerp billijk de punten onder elkaar verdeeld. De kustploeg leek eindelijk op weg naar zijn prestigezege maar liet zich uiteindelijk nog de kaas van het brood eten.

KV Oostende deed het voorlopig prima dit seizoen maar die echte uitschieter, een overwinning tegen een topclub, bleef voorlopig uit. Vandaag ging de kustploeg tegen Antwerp op zoek naar die eerste 'spraakmakende' overwinning. Bij KVO kwamen McGeehan en Capon aan de aftrap. Bij The Great Old was er maar één wijziging Buta verving Myoshi.
Antwerp en KV Oostende houden elkaar perfect in evenwicht
KVO opende sterk in eigen huis, na amper drie minuten spelen vond McGeehan van dichtbij doelman Butez op zijn weg. De bezoekers namen nadien over en de volgende kansen werden door Gerkens en Buta naast het kader gemikt. Iets voor het halfuur stak ook de kustploeg nog eens de neus aan het venster: het schot van Gueye week nog nipt af en vloog naast de kooi van Butez.  De wedstrijd bleef nadien prima over en weer gaan, op slag van rust had Jukleröd, na een prachtige actie van Haroun, nog de 0-1 aan de voet maar hij schoot nog binnen het bereik van Hubert. Halfweg stond het na aan onderhoudende eerste helft nog 0-0 in de Diaz Arena.

Aardig wat kansen maar voorlopig geen doelpunten in Oostende.
Dolle slotfase zorgt voor billijk gelijkspel
Weinig animo in het het eerste kwartier na de pauze, beide ploegen bleven onmondig in de zone van de waarheid. Halfweg de tweede helft was Gerkens de eerste die een schot tussen het kader loste, Hubert had er niet al teveel moeite mee. Aan de overzijde vloog een poging van Ndicka dan weer bijna het stadion uit. Op een kwartier van het einde kreeg Theate plots een prima kopkans maar doelman Butez en de lat hielden KVO van de openingstreffer. Even later was het wel raak voor de kustploeg: na een hoekschop kopte Tanghe de 1-0 fraai tegen de touwen. De thuisploeg gaf de voorsprong een minuut later echter weer uit handen nadat invaller Miyoshi de inlopende Refaelov vond en die maakte zijn vijfde van het seizoen: 1-1. Plots legde Antwerp nu terug zijn wil op aan de thuisploeg en Ampomah krulde maar net voorbij de verste winkelhaak. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel na een boeiende wedstrijd.
Scoreverloop:
1-0 (79') Tanghe, 1-1 (81') Refaelov

LEES OOK: Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Was dit gelijkspel billijk?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

112
112
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

82
82
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

300
300
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

274
274
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

235
235
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

55
55
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

84
84
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

682
682
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

506
506
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

250
250
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

318
318
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

821
821
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

338
338
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

322
322
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

414
414
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

179
179
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

163
163
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

95
95
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

303
303
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

309
309
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

73
73
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

474
474
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

409
409
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

578
578
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

97
97

Meer sportnieuws