Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

203 stemmen
Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

Na een boeiende wedstrijd, die pas in het slot gekruid werd met een paar doelpunten, hebben KV Oostende en Antwerp billijk de punten onder elkaar verdeeld. De kustploeg leek eindelijk op weg naar zijn prestigezege maar liet zich uiteindelijk nog de kaas van het brood eten.

KV Oostende deed het voorlopig prima dit seizoen maar die echte uitschieter, een overwinning tegen een topclub, bleef voorlopig uit. Vandaag ging de kustploeg tegen Antwerp op zoek naar die eerste 'spraakmakende' overwinning. Bij KVO kwamen McGeehan en Capon aan de aftrap. Bij The Great Old was er maar één wijziging Buta verving Myoshi.
Antwerp en KV Oostende houden elkaar perfect in evenwicht
KVO opende sterk in eigen huis, na amper drie minuten spelen vond McGeehan van dichtbij doelman Butez op zijn weg. De bezoekers namen nadien over en de volgende kansen werden door Gerkens en Buta naast het kader gemikt. Iets voor het halfuur stak ook de kustploeg nog eens de neus aan het venster: het schot van Gueye week nog nipt af en vloog naast de kooi van Butez.  De wedstrijd bleef nadien prima over en weer gaan, op slag van rust had Jukleröd, na een prachtige actie van Haroun, nog de 0-1 aan de voet maar hij schoot nog binnen het bereik van Hubert. Halfweg stond het na aan onderhoudende eerste helft nog 0-0 in de Diaz Arena.

Aardig wat kansen maar voorlopig geen doelpunten in Oostende.
Dolle slotfase zorgt voor billijk gelijkspel
Weinig animo in het het eerste kwartier na de pauze, beide ploegen bleven onmondig in de zone van de waarheid. Halfweg de tweede helft was Gerkens de eerste die een schot tussen het kader loste, Hubert had er niet al teveel moeite mee. Aan de overzijde vloog een poging van Ndicka dan weer bijna het stadion uit. Op een kwartier van het einde kreeg Theate plots een prima kopkans maar doelman Butez en de lat hielden KVO van de openingstreffer. Even later was het wel raak voor de kustploeg: na een hoekschop kopte Tanghe de 1-0 fraai tegen de touwen. De thuisploeg gaf de voorsprong een minuut later echter weer uit handen nadat invaller Miyoshi de inlopende Refaelov vond en die maakte zijn vijfde van het seizoen: 1-1. Plots legde Antwerp nu terug zijn wil op aan de thuisploeg en Ampomah krulde maar net voorbij de verste winkelhaak. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel na een boeiende wedstrijd.
Scoreverloop:
1-0 (79') Tanghe, 1-1 (81') Refaelov

LEES OOK: Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Was dit gelijkspel billijk?

Meest recent

Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

0
0
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

17
17
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

109
109
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

20
20
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

53
53
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

167
167
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

112
112
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

93
93
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

65
65
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

136
136
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

385
385
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

75
75
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

444
444
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

98
98
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

302
302
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

493
493
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

460
460
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

539
539
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

911
911
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

218
218
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

382
382
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

127
127
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

291
291

Meer sportnieuws