Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

203 stemmen
Veerkrachtig Antwerp wist late openingstreffer van KVO nog uit

Na een boeiende wedstrijd, die pas in het slot gekruid werd met een paar doelpunten, hebben KV Oostende en Antwerp billijk de punten onder elkaar verdeeld. De kustploeg leek eindelijk op weg naar zijn prestigezege maar liet zich uiteindelijk nog de kaas van het brood eten.

KV Oostende deed het voorlopig prima dit seizoen maar die echte uitschieter, een overwinning tegen een topclub, bleef voorlopig uit. Vandaag ging de kustploeg tegen Antwerp op zoek naar die eerste 'spraakmakende' overwinning. Bij KVO kwamen McGeehan en Capon aan de aftrap. Bij The Great Old was er maar één wijziging Buta verving Myoshi.
Antwerp en KV Oostende houden elkaar perfect in evenwicht
KVO opende sterk in eigen huis, na amper drie minuten spelen vond McGeehan van dichtbij doelman Butez op zijn weg. De bezoekers namen nadien over en de volgende kansen werden door Gerkens en Buta naast het kader gemikt. Iets voor het halfuur stak ook de kustploeg nog eens de neus aan het venster: het schot van Gueye week nog nipt af en vloog naast de kooi van Butez.  De wedstrijd bleef nadien prima over en weer gaan, op slag van rust had Jukleröd, na een prachtige actie van Haroun, nog de 0-1 aan de voet maar hij schoot nog binnen het bereik van Hubert. Halfweg stond het na aan onderhoudende eerste helft nog 0-0 in de Diaz Arena.

Aardig wat kansen maar voorlopig geen doelpunten in Oostende.
Dolle slotfase zorgt voor billijk gelijkspel
Weinig animo in het het eerste kwartier na de pauze, beide ploegen bleven onmondig in de zone van de waarheid. Halfweg de tweede helft was Gerkens de eerste die een schot tussen het kader loste, Hubert had er niet al teveel moeite mee. Aan de overzijde vloog een poging van Ndicka dan weer bijna het stadion uit. Op een kwartier van het einde kreeg Theate plots een prima kopkans maar doelman Butez en de lat hielden KVO van de openingstreffer. Even later was het wel raak voor de kustploeg: na een hoekschop kopte Tanghe de 1-0 fraai tegen de touwen. De thuisploeg gaf de voorsprong een minuut later echter weer uit handen nadat invaller Miyoshi de inlopende Refaelov vond en die maakte zijn vijfde van het seizoen: 1-1. Plots legde Antwerp nu terug zijn wil op aan de thuisploeg en Ampomah krulde maar net voorbij de verste winkelhaak. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel na een boeiende wedstrijd.
Scoreverloop:
1-0 (79') Tanghe, 1-1 (81') Refaelov

🚀

Was dit gelijkspel billijk?

Meest recent

Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

2
2
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

26
26
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

101
101
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

118
118
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

145
145
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

56
56
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

117
117
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

281
281
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

317
317
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

75
75
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

531
531
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

68
68
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

396
396
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

600
600
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

233
233
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

290
290
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

95
95
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

884
884
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

481
481
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

147
147
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

446
446
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

586
586
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

80
80
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

110
110
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

218
218

Meer sportnieuws