Anderlecht legt goudhaantje vast tot 2023

door
Anderlecht legt goudhaantje vast tot 2023

Anderlecht wil inzetten op de jeugd, maar die hoeft niet uitsluitend uit Neerpede te komen. Ook talenten uit het buitenland zijn per slot van rekening meer dan welkom. Een uitstekend voorbeeld daarvan is Kristian Arnstad, een 17-jarige Noor die nog door Frank Arnesen naar het Lotto Park werd geloodst.


Intussen geraakte bij Paars-Wit iedereen rotsvast overtuigd van de jonge middenvelder zijn talent, ondanks zijn nogal tegenvallend debuut op het veld van Club Brugge. Sindsdien kwam Arnstad niet meer in actie, maar dat weerhield de Brusselaars er niet van om zijn verbintenis open te breken. Via de officiële kanalen laat Anderlecht namelijk trots weten dat hij zijn contract verlengde tot 2023, tot blijdschap van sportief directeur Peter Verbeke en coach Vincent Kompany. "Dit is absoluut de juiste beslissing, voor Kristian en voor de club", laat die laatste bijvoorbeeld weten.

Verbeke treedt hem daar graag in bij. "Kristian maakte in september al de stap naar de A-kern, waar hij training na training de nodige progressie boekt. Hij is goed aan de bal, heeft overzicht en speelt met een enorme grinta en winnaarsmentaliteit, ondanks zijn zeer jonge leeftijd. Deze contractverlenging is dan ook een logische stap binnen zijn verdere ontwikkeling.", aldus de sportief directeur. Van alle jonkies moet nu alleen Yari Verschaeren nog steeds zijn kribbel zetten onder een nieuw contract, waarbij een akkoord al een tijdje in de maak is maar nog altijd niet werd verzilverd.

LEES OOK: Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Ziet u Arnstad dit seizoen nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

3
3
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

8
8
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

105
105
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

45
45
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

250
250
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

112
112
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

131
131
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

312
312
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

30
30
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

322
322
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

273
273
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

89
89
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

184
184
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

472
472
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

136
136
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

103
103
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

70
70
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

233
233
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

154
154
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

383
383
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

291
291
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

138
138
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

630
630

Meer sportnieuws