Anderlecht legt goudhaantje vast tot 2023

door
Anderlecht legt goudhaantje vast tot 2023

Anderlecht wil inzetten op de jeugd, maar die hoeft niet uitsluitend uit Neerpede te komen. Ook talenten uit het buitenland zijn per slot van rekening meer dan welkom. Een uitstekend voorbeeld daarvan is Kristian Arnstad, een 17-jarige Noor die nog door Frank Arnesen naar het Lotto Park werd geloodst.


Intussen geraakte bij Paars-Wit iedereen rotsvast overtuigd van de jonge middenvelder zijn talent, ondanks zijn nogal tegenvallend debuut op het veld van Club Brugge. Sindsdien kwam Arnstad niet meer in actie, maar dat weerhield de Brusselaars er niet van om zijn verbintenis open te breken. Via de officiële kanalen laat Anderlecht namelijk trots weten dat hij zijn contract verlengde tot 2023, tot blijdschap van sportief directeur Peter Verbeke en coach Vincent Kompany. "Dit is absoluut de juiste beslissing, voor Kristian en voor de club", laat die laatste bijvoorbeeld weten.

Verbeke treedt hem daar graag in bij. "Kristian maakte in september al de stap naar de A-kern, waar hij training na training de nodige progressie boekt. Hij is goed aan de bal, heeft overzicht en speelt met een enorme grinta en winnaarsmentaliteit, ondanks zijn zeer jonge leeftijd. Deze contractverlenging is dan ook een logische stap binnen zijn verdere ontwikkeling.", aldus de sportief directeur. Van alle jonkies moet nu alleen Yari Verschaeren nog steeds zijn kribbel zetten onder een nieuw contract, waarbij een akkoord al een tijdje in de maak is maar nog altijd niet werd verzilverd.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Ziet u Arnstad dit seizoen nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

80
80
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

25
25
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

65
65
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

68
68
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

94
94
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

54
54
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

181
181
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

23
23
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

417
417
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

54
54
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

86
86
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

175
175
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

291
291
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

91
91
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

94
94
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

273
273
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

504
504
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

157
157
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

113
113
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

550
550
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

261
261
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

79
79

Meer sportnieuws