TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

256
TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KV Mechelen is de voorbije dagen nog opvallend bezig om zich te versterken met enkele jonge Belgen. Na Maxime Wenssens werd immers ook Constantinos Patoulidis vastgelegd. De 20-jarige middenvelder met een verleden bij Anderlecht en Standard tekende een contract tot het einde van het seizoen. Hij zal in eerste instantie bij de beloften spelen.



Bij Club Brugge hopen ze nog altijd om Emmanuel Dennis te gelde te kunnen maken. Om de waarde van de Nigeriaanse aanvaller op te krikken, wordt hij gespaard in de eigen competitie zodat hij zich volop tonen in de Champions League. In de grote matchen lijkt Dennis immers regelmatiger te presteren dan tegen de kleintjes.

Anderlecht verlengde de voorbije maanden al verschillende contracten van jonge talenten en sterkhouders. De volgende in het rijtje moet Yari Verschaeren worden. Een akkoord met de jonge Rode Duivel zou in de maak zijn, omdat hij zich bij Anderlecht wil tonen vooraleer aan een transfer te denken. Nog voor Kerstmis zou hij zijn in 2022 aflopende contract moeten verlengen.

BUITENLAND



Youri Tielemans lijkt na zijn sterke prestaties van de jongste weken stilaan helemaal klaar om een toptransfer te maken en bij Leicester City lijken ze zich al voor te bereiden op een eventueel vertrek. De Foxes zouden namelijk interesse tonen in Ruslan Malinovskyi, die bij Atalanta nog steeds geen basisplaats beet heeft. Ook Inter en Everton volgen de ex-speler van Genk, maar Leicester zou het meest concreet zijn.

Ajax zou op een stevige transfer in januari azen. De Nederlandse topclub zou namelijk Arek Milik willen terughalen. De Pool speelde al in Amsterdam en zit nu op een zijspoor bij Napoli. Hij zou al voor 10 miljoen euro daar kunnen vertrekken, maar eist wel ook een stevig loonpakket. Bovendien is er belangstelling uit de Premier League.



Lionel Messi lijkt dan weer stilaan zeker te gaan vertrekken bij FC Barcelona. De Argentijn zou zelfs geen neen zeggen tegen een wintertransfer, al zal Barça dat niet zien zitten. Zijn volgende bestemming zou hij ook al gekozen hebben, vandaar dat de geruchten over Manchester City weer aanzwengelen. Bovendien heeft Pep Guardiola daar net zijn contract tot 2023 verlengd.

Thomas Foket keerde vorige week terug bij de Rode Duivels na drie jaar afwezigheid. Zijn sterke prestaties bij Stade Reims leveren hem niet alleen een selectie op, maar straks mogelijk ook een transfer. Verschillende teams hebben immers belangstelling voor de rechtsachter, zoals Olympique Marseille, Parma, Schalke 04 en enkele teams uit de Premier League.

LEES OOK: Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Zal Messi bij Man City kunnen wat hij bij Barça doet?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

0
0
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

29
29
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

30
30
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

49
49
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

18
18
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

113
113
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

105
105
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

141
141
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

186
186
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

76
76
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

42
42
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

196
196
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

407
407
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

272
272
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

238
238
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1014
1014
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

417
417
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws