TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

door
TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KV Mechelen is de voorbije dagen nog opvallend bezig om zich te versterken met enkele jonge Belgen. Na Maxime Wenssens werd immers ook Constantinos Patoulidis vastgelegd. De 20-jarige middenvelder met een verleden bij Anderlecht en Standard tekende een contract tot het einde van het seizoen. Hij zal in eerste instantie bij de beloften spelen.



Bij Club Brugge hopen ze nog altijd om Emmanuel Dennis te gelde te kunnen maken. Om de waarde van de Nigeriaanse aanvaller op te krikken, wordt hij gespaard in de eigen competitie zodat hij zich volop tonen in de Champions League. In de grote matchen lijkt Dennis immers regelmatiger te presteren dan tegen de kleintjes.

Anderlecht verlengde de voorbije maanden al verschillende contracten van jonge talenten en sterkhouders. De volgende in het rijtje moet Yari Verschaeren worden. Een akkoord met de jonge Rode Duivel zou in de maak zijn, omdat hij zich bij Anderlecht wil tonen vooraleer aan een transfer te denken. Nog voor Kerstmis zou hij zijn in 2022 aflopende contract moeten verlengen.

BUITENLAND



Youri Tielemans lijkt na zijn sterke prestaties van de jongste weken stilaan helemaal klaar om een toptransfer te maken en bij Leicester City lijken ze zich al voor te bereiden op een eventueel vertrek. De Foxes zouden namelijk interesse tonen in Ruslan Malinovskyi, die bij Atalanta nog steeds geen basisplaats beet heeft. Ook Inter en Everton volgen de ex-speler van Genk, maar Leicester zou het meest concreet zijn.

Ajax zou op een stevige transfer in januari azen. De Nederlandse topclub zou namelijk Arek Milik willen terughalen. De Pool speelde al in Amsterdam en zit nu op een zijspoor bij Napoli. Hij zou al voor 10 miljoen euro daar kunnen vertrekken, maar eist wel ook een stevig loonpakket. Bovendien is er belangstelling uit de Premier League.



Lionel Messi lijkt dan weer stilaan zeker te gaan vertrekken bij FC Barcelona. De Argentijn zou zelfs geen neen zeggen tegen een wintertransfer, al zal Barça dat niet zien zitten. Zijn volgende bestemming zou hij ook al gekozen hebben, vandaar dat de geruchten over Manchester City weer aanzwengelen. Bovendien heeft Pep Guardiola daar net zijn contract tot 2023 verlengd.

Thomas Foket keerde vorige week terug bij de Rode Duivels na drie jaar afwezigheid. Zijn sterke prestaties bij Stade Reims leveren hem niet alleen een selectie op, maar straks mogelijk ook een transfer. Verschillende teams hebben immers belangstelling voor de rechtsachter, zoals Olympique Marseille, Parma, Schalke 04 en enkele teams uit de Premier League.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Zal Messi bij Man City kunnen wat hij bij Barça doet?

Meest recent

Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

135
135
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

11
11
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

34
34
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

190
190
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

520
520
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

113
113
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

63
63
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

53
53
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

39
39
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

677
677
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

276
276
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

110
110
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

433
433
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

142
142
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

212
212
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

192
192
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

162
162
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

105
105
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

112
112
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

123
123
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

329
329
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

89
89
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

154
154
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155

Meer sportnieuws