TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

256
TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KV Mechelen is de voorbije dagen nog opvallend bezig om zich te versterken met enkele jonge Belgen. Na Maxime Wenssens werd immers ook Constantinos Patoulidis vastgelegd. De 20-jarige middenvelder met een verleden bij Anderlecht en Standard tekende een contract tot het einde van het seizoen. Hij zal in eerste instantie bij de beloften spelen.



Bij Club Brugge hopen ze nog altijd om Emmanuel Dennis te gelde te kunnen maken. Om de waarde van de Nigeriaanse aanvaller op te krikken, wordt hij gespaard in de eigen competitie zodat hij zich volop tonen in de Champions League. In de grote matchen lijkt Dennis immers regelmatiger te presteren dan tegen de kleintjes.

Anderlecht verlengde de voorbije maanden al verschillende contracten van jonge talenten en sterkhouders. De volgende in het rijtje moet Yari Verschaeren worden. Een akkoord met de jonge Rode Duivel zou in de maak zijn, omdat hij zich bij Anderlecht wil tonen vooraleer aan een transfer te denken. Nog voor Kerstmis zou hij zijn in 2022 aflopende contract moeten verlengen.

BUITENLAND



Youri Tielemans lijkt na zijn sterke prestaties van de jongste weken stilaan helemaal klaar om een toptransfer te maken en bij Leicester City lijken ze zich al voor te bereiden op een eventueel vertrek. De Foxes zouden namelijk interesse tonen in Ruslan Malinovskyi, die bij Atalanta nog steeds geen basisplaats beet heeft. Ook Inter en Everton volgen de ex-speler van Genk, maar Leicester zou het meest concreet zijn.

Ajax zou op een stevige transfer in januari azen. De Nederlandse topclub zou namelijk Arek Milik willen terughalen. De Pool speelde al in Amsterdam en zit nu op een zijspoor bij Napoli. Hij zou al voor 10 miljoen euro daar kunnen vertrekken, maar eist wel ook een stevig loonpakket. Bovendien is er belangstelling uit de Premier League.



Lionel Messi lijkt dan weer stilaan zeker te gaan vertrekken bij FC Barcelona. De Argentijn zou zelfs geen neen zeggen tegen een wintertransfer, al zal Barça dat niet zien zitten. Zijn volgende bestemming zou hij ook al gekozen hebben, vandaar dat de geruchten over Manchester City weer aanzwengelen. Bovendien heeft Pep Guardiola daar net zijn contract tot 2023 verlengd.

Thomas Foket keerde vorige week terug bij de Rode Duivels na drie jaar afwezigheid. Zijn sterke prestaties bij Stade Reims leveren hem niet alleen een selectie op, maar straks mogelijk ook een transfer. Verschillende teams hebben immers belangstelling voor de rechtsachter, zoals Olympique Marseille, Parma, Schalke 04 en enkele teams uit de Premier League.

LEES OOK: 'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

Zal Messi bij Man City kunnen wat hij bij Barça doet?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

97
97
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

41
41
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws