TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

256
TRANSFERUURTJE: 'KV Mechelen shopt opnieuw, toptransfer Tielemans stap dichter'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KV Mechelen is de voorbije dagen nog opvallend bezig om zich te versterken met enkele jonge Belgen. Na Maxime Wenssens werd immers ook Constantinos Patoulidis vastgelegd. De 20-jarige middenvelder met een verleden bij Anderlecht en Standard tekende een contract tot het einde van het seizoen. Hij zal in eerste instantie bij de beloften spelen.



Bij Club Brugge hopen ze nog altijd om Emmanuel Dennis te gelde te kunnen maken. Om de waarde van de Nigeriaanse aanvaller op te krikken, wordt hij gespaard in de eigen competitie zodat hij zich volop tonen in de Champions League. In de grote matchen lijkt Dennis immers regelmatiger te presteren dan tegen de kleintjes.

Anderlecht verlengde de voorbije maanden al verschillende contracten van jonge talenten en sterkhouders. De volgende in het rijtje moet Yari Verschaeren worden. Een akkoord met de jonge Rode Duivel zou in de maak zijn, omdat hij zich bij Anderlecht wil tonen vooraleer aan een transfer te denken. Nog voor Kerstmis zou hij zijn in 2022 aflopende contract moeten verlengen.

BUITENLAND



Youri Tielemans lijkt na zijn sterke prestaties van de jongste weken stilaan helemaal klaar om een toptransfer te maken en bij Leicester City lijken ze zich al voor te bereiden op een eventueel vertrek. De Foxes zouden namelijk interesse tonen in Ruslan Malinovskyi, die bij Atalanta nog steeds geen basisplaats beet heeft. Ook Inter en Everton volgen de ex-speler van Genk, maar Leicester zou het meest concreet zijn.

Ajax zou op een stevige transfer in januari azen. De Nederlandse topclub zou namelijk Arek Milik willen terughalen. De Pool speelde al in Amsterdam en zit nu op een zijspoor bij Napoli. Hij zou al voor 10 miljoen euro daar kunnen vertrekken, maar eist wel ook een stevig loonpakket. Bovendien is er belangstelling uit de Premier League.



Lionel Messi lijkt dan weer stilaan zeker te gaan vertrekken bij FC Barcelona. De Argentijn zou zelfs geen neen zeggen tegen een wintertransfer, al zal Barça dat niet zien zitten. Zijn volgende bestemming zou hij ook al gekozen hebben, vandaar dat de geruchten over Manchester City weer aanzwengelen. Bovendien heeft Pep Guardiola daar net zijn contract tot 2023 verlengd.

Thomas Foket keerde vorige week terug bij de Rode Duivels na drie jaar afwezigheid. Zijn sterke prestaties bij Stade Reims leveren hem niet alleen een selectie op, maar straks mogelijk ook een transfer. Verschillende teams hebben immers belangstelling voor de rechtsachter, zoals Olympique Marseille, Parma, Schalke 04 en enkele teams uit de Premier League.

LEES OOK: Thorup zet KRC Genk-spelers ferm op hun plek

Zal Messi bij Man City kunnen wat hij bij Barça doet?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

14
14
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

11
11
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

10
10
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

30
30
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

116
116
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

24
24
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

87
87
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

176
176
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

81
81
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

893
893
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

858
858
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

151
151
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

131
131
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws