Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

Na een vruchtbare interlandbreak voor de Rode Duivels, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 13 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


De actie begint op zaterdag met Standard tegen Eupen. In eigen huis zijn de Rouches duidelijk favoriet, al wisten ze daar dit seizoen slechts eenmaal meer dan één doelpunt te maken. In de voorbije vijf duels lukte dat trouwens sowieso geen enkele keer, terwijl Eupen in diezelfde periode alleen Genk vaker liet scoren. Daarnaast gingen de Panda's tot dusver reeds negen keer meer op de bon. Maximaal één goal voor de Luikenaars én meer kaarten voor de bezoekers, is met de Bet Builder 3,65x onze inzet waard.



Later op de avond neemt Club Brugge het op tegen KV Kortrijk, voor de break betrokken in een unieke 5-5 tegen Beerschot. De kans zit erin dat de Kerels zich in Jan Breydel weer veelvuldig gewonnen zullen moeten geven, want in de laatste 17 visites trok KVK geen enkele keer aan het langste eind en slikte het maar liefst 27 tegentreffers. De afgelopen twee jaar werd Kortrijk zelfs telkens met 3-0 huiswaarts gestuurd. Mocht dat ook nu weer de exacte uitslag worden, rekenen wij ons 8,50x ons inleggeld rijker.

Zondag is het dan weer de beurt aan Beerschot in een paars-wit onderonsje met Anderlecht. Spektakel verzekerd dus, ondanks de pragmatische aanpak van Vincent Kompany in de voorbije weken. Hoewel de Brusselaars recent nog de nul hielden tegen Antwerp, gaan we ervan uit dat de netten tegen diens stadsgenoot dus wel langs beide kanten trillen. Als de Ratten daarnaast meer hoekschoppen versieren, wat statistisch gezien het geval zou moeten zijn, levert dat dankzij de Bet Builder 2,90x onze bet op.



Nog op zondag krijgt Charleroi het bezoek van AA Gent. Bij de Buffalo's zijn alle problemen nog lang niet opgelost, maar Roman Yaremchuk kreeg zijn motor alvast aan het draaien. Na zeven speeldagen zonder doelpunt schoot de Oekraïner in de afgelopen vijf competitiematchen plots maar liefst zeven keer raak, waaronder de late gelijkmaker tegen Anderlecht twee weken geleden. Indien hij er nu op Mambourg opnieuw in slaagt om zijn totaal aan te dikken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,05x.

Eindigen doen we in Genk, waar John van den Brom in zijn debuut moet afrekenen met Moeskroen. Op papier een makkie, want de Henegouwers spelen na drie uitgestelde wedstrijden hun eerste partij in meer dan een maand tijd. In de weken daarvoor sprokkelden ze niet alleen amper drie punten, maar kwam de hekkensluiter ook maar drie keer tot scoren. Het uitgelezen moment dus voor de Limburgers om zelf pas hun derde clean sheet te verzekeren. Een zege zonder tegengoal is 2,30x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sober Standard dat minder kaarten slikt dan Eupen, een scorende Yaremchuk tegen Charleroi en Genk dat zonder blikschade afrekent met Moeskroen, bij UNIBET.be samen goed voor 25,60x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Ziet u Yaremchuk nog topschutter worden?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

54
54
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

48
48
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

16
16
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

16
16
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

154
154
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

53
53
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

338
338
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

136
136
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

148
148
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

343
343
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

32
32
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

351
351
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

107
107
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

209
209
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

520
520
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

109
109
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

72
72
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

248
248
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

158
158
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

393
393
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws