Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

Na een vruchtbare interlandbreak voor de Rode Duivels, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 13 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


De actie begint op zaterdag met Standard tegen Eupen. In eigen huis zijn de Rouches duidelijk favoriet, al wisten ze daar dit seizoen slechts eenmaal meer dan één doelpunt te maken. In de voorbije vijf duels lukte dat trouwens sowieso geen enkele keer, terwijl Eupen in diezelfde periode alleen Genk vaker liet scoren. Daarnaast gingen de Panda's tot dusver reeds negen keer meer op de bon. Maximaal één goal voor de Luikenaars én meer kaarten voor de bezoekers, is met de Bet Builder 3,65x onze inzet waard.



Later op de avond neemt Club Brugge het op tegen KV Kortrijk, voor de break betrokken in een unieke 5-5 tegen Beerschot. De kans zit erin dat de Kerels zich in Jan Breydel weer veelvuldig gewonnen zullen moeten geven, want in de laatste 17 visites trok KVK geen enkele keer aan het langste eind en slikte het maar liefst 27 tegentreffers. De afgelopen twee jaar werd Kortrijk zelfs telkens met 3-0 huiswaarts gestuurd. Mocht dat ook nu weer de exacte uitslag worden, rekenen wij ons 8,50x ons inleggeld rijker.

Zondag is het dan weer de beurt aan Beerschot in een paars-wit onderonsje met Anderlecht. Spektakel verzekerd dus, ondanks de pragmatische aanpak van Vincent Kompany in de voorbije weken. Hoewel de Brusselaars recent nog de nul hielden tegen Antwerp, gaan we ervan uit dat de netten tegen diens stadsgenoot dus wel langs beide kanten trillen. Als de Ratten daarnaast meer hoekschoppen versieren, wat statistisch gezien het geval zou moeten zijn, levert dat dankzij de Bet Builder 2,90x onze bet op.



Nog op zondag krijgt Charleroi het bezoek van AA Gent. Bij de Buffalo's zijn alle problemen nog lang niet opgelost, maar Roman Yaremchuk kreeg zijn motor alvast aan het draaien. Na zeven speeldagen zonder doelpunt schoot de Oekraïner in de afgelopen vijf competitiematchen plots maar liefst zeven keer raak, waaronder de late gelijkmaker tegen Anderlecht twee weken geleden. Indien hij er nu op Mambourg opnieuw in slaagt om zijn totaal aan te dikken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,05x.

Eindigen doen we in Genk, waar John van den Brom in zijn debuut moet afrekenen met Moeskroen. Op papier een makkie, want de Henegouwers spelen na drie uitgestelde wedstrijden hun eerste partij in meer dan een maand tijd. In de weken daarvoor sprokkelden ze niet alleen amper drie punten, maar kwam de hekkensluiter ook maar drie keer tot scoren. Het uitgelezen moment dus voor de Limburgers om zelf pas hun derde clean sheet te verzekeren. Een zege zonder tegengoal is 2,30x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sober Standard dat minder kaarten slikt dan Eupen, een scorende Yaremchuk tegen Charleroi en Genk dat zonder blikschade afrekent met Moeskroen, bij UNIBET.be samen goed voor 25,60x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

Ziet u Yaremchuk nog topschutter worden?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

39
39
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

85
85
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

243
243
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

30
30
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

83
83
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

782
782
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

419
419
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

591
591
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

351
351
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

312
312
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

276
276
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

259
259
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

588
588
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

547
547
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

124
124
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

531
531
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

619
619
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

285
285
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

318
318
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

542
542

Meer sportnieuws