Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

Na een vruchtbare interlandbreak voor de Rode Duivels, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 13 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


De actie begint op zaterdag met Standard tegen Eupen. In eigen huis zijn de Rouches duidelijk favoriet, al wisten ze daar dit seizoen slechts eenmaal meer dan één doelpunt te maken. In de voorbije vijf duels lukte dat trouwens sowieso geen enkele keer, terwijl Eupen in diezelfde periode alleen Genk vaker liet scoren. Daarnaast gingen de Panda's tot dusver reeds negen keer meer op de bon. Maximaal één goal voor de Luikenaars én meer kaarten voor de bezoekers, is met de Bet Builder 3,65x onze inzet waard.



Later op de avond neemt Club Brugge het op tegen KV Kortrijk, voor de break betrokken in een unieke 5-5 tegen Beerschot. De kans zit erin dat de Kerels zich in Jan Breydel weer veelvuldig gewonnen zullen moeten geven, want in de laatste 17 visites trok KVK geen enkele keer aan het langste eind en slikte het maar liefst 27 tegentreffers. De afgelopen twee jaar werd Kortrijk zelfs telkens met 3-0 huiswaarts gestuurd. Mocht dat ook nu weer de exacte uitslag worden, rekenen wij ons 8,50x ons inleggeld rijker.

Zondag is het dan weer de beurt aan Beerschot in een paars-wit onderonsje met Anderlecht. Spektakel verzekerd dus, ondanks de pragmatische aanpak van Vincent Kompany in de voorbije weken. Hoewel de Brusselaars recent nog de nul hielden tegen Antwerp, gaan we ervan uit dat de netten tegen diens stadsgenoot dus wel langs beide kanten trillen. Als de Ratten daarnaast meer hoekschoppen versieren, wat statistisch gezien het geval zou moeten zijn, levert dat dankzij de Bet Builder 2,90x onze bet op.



Nog op zondag krijgt Charleroi het bezoek van AA Gent. Bij de Buffalo's zijn alle problemen nog lang niet opgelost, maar Roman Yaremchuk kreeg zijn motor alvast aan het draaien. Na zeven speeldagen zonder doelpunt schoot de Oekraïner in de afgelopen vijf competitiematchen plots maar liefst zeven keer raak, waaronder de late gelijkmaker tegen Anderlecht twee weken geleden. Indien hij er nu op Mambourg opnieuw in slaagt om zijn totaal aan te dikken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,05x.

Eindigen doen we in Genk, waar John van den Brom in zijn debuut moet afrekenen met Moeskroen. Op papier een makkie, want de Henegouwers spelen na drie uitgestelde wedstrijden hun eerste partij in meer dan een maand tijd. In de weken daarvoor sprokkelden ze niet alleen amper drie punten, maar kwam de hekkensluiter ook maar drie keer tot scoren. Het uitgelezen moment dus voor de Limburgers om zelf pas hun derde clean sheet te verzekeren. Een zege zonder tegengoal is 2,30x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sober Standard dat minder kaarten slikt dan Eupen, een scorende Yaremchuk tegen Charleroi en Genk dat zonder blikschade afrekent met Moeskroen, bij UNIBET.be samen goed voor 25,60x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Ziet u Yaremchuk nog topschutter worden?

Meest recent

STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

0
0
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

7
7
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

109
109
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

95
95
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

90
90
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

89
89
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

74
74
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

16
16
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

134
134
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

39
39
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

80
80
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

233
233
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

115
115
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

376
376
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

144
144
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

362
362
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

120
120
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

229
229
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

125
125
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

546
546
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

173
173
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

263
263
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

198
198
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

392
392
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

354
354

Meer sportnieuws