Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

Na een vruchtbare interlandbreak voor de Rode Duivels, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 13 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


De actie begint op zaterdag met Standard tegen Eupen. In eigen huis zijn de Rouches duidelijk favoriet, al wisten ze daar dit seizoen slechts eenmaal meer dan één doelpunt te maken. In de voorbije vijf duels lukte dat trouwens sowieso geen enkele keer, terwijl Eupen in diezelfde periode alleen Genk vaker liet scoren. Daarnaast gingen de Panda's tot dusver reeds negen keer meer op de bon. Maximaal één goal voor de Luikenaars én meer kaarten voor de bezoekers, is met de Bet Builder 3,65x onze inzet waard.



Later op de avond neemt Club Brugge het op tegen KV Kortrijk, voor de break betrokken in een unieke 5-5 tegen Beerschot. De kans zit erin dat de Kerels zich in Jan Breydel weer veelvuldig gewonnen zullen moeten geven, want in de laatste 17 visites trok KVK geen enkele keer aan het langste eind en slikte het maar liefst 27 tegentreffers. De afgelopen twee jaar werd Kortrijk zelfs telkens met 3-0 huiswaarts gestuurd. Mocht dat ook nu weer de exacte uitslag worden, rekenen wij ons 8,50x ons inleggeld rijker.

Zondag is het dan weer de beurt aan Beerschot in een paars-wit onderonsje met Anderlecht. Spektakel verzekerd dus, ondanks de pragmatische aanpak van Vincent Kompany in de voorbije weken. Hoewel de Brusselaars recent nog de nul hielden tegen Antwerp, gaan we ervan uit dat de netten tegen diens stadsgenoot dus wel langs beide kanten trillen. Als de Ratten daarnaast meer hoekschoppen versieren, wat statistisch gezien het geval zou moeten zijn, levert dat dankzij de Bet Builder 2,90x onze bet op.



Nog op zondag krijgt Charleroi het bezoek van AA Gent. Bij de Buffalo's zijn alle problemen nog lang niet opgelost, maar Roman Yaremchuk kreeg zijn motor alvast aan het draaien. Na zeven speeldagen zonder doelpunt schoot de Oekraïner in de afgelopen vijf competitiematchen plots maar liefst zeven keer raak, waaronder de late gelijkmaker tegen Anderlecht twee weken geleden. Indien hij er nu op Mambourg opnieuw in slaagt om zijn totaal aan te dikken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,05x.

Eindigen doen we in Genk, waar John van den Brom in zijn debuut moet afrekenen met Moeskroen. Op papier een makkie, want de Henegouwers spelen na drie uitgestelde wedstrijden hun eerste partij in meer dan een maand tijd. In de weken daarvoor sprokkelden ze niet alleen amper drie punten, maar kwam de hekkensluiter ook maar drie keer tot scoren. Het uitgelezen moment dus voor de Limburgers om zelf pas hun derde clean sheet te verzekeren. Een zege zonder tegengoal is 2,30x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sober Standard dat minder kaarten slikt dan Eupen, een scorende Yaremchuk tegen Charleroi en Genk dat zonder blikschade afrekent met Moeskroen, bij UNIBET.be samen goed voor 25,60x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Ziet u Yaremchuk nog topschutter worden?

Meest recent

JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

10
10
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

124
124
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

23
23
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

577
577
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

67
67
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

73
73
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

239
239
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

141
141
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

586
586
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

50
50
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

46
46
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

44
44
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

318
318
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

168
168
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

418
418
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

221
221
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

241
241
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

73
73
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

310
310
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

354
354
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

474
474
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

464
464
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

510
510

Meer sportnieuws