Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

41 stemmen
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 13!

Na een vruchtbare interlandbreak voor de Rode Duivels, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 13 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


De actie begint op zaterdag met Standard tegen Eupen. In eigen huis zijn de Rouches duidelijk favoriet, al wisten ze daar dit seizoen slechts eenmaal meer dan één doelpunt te maken. In de voorbije vijf duels lukte dat trouwens sowieso geen enkele keer, terwijl Eupen in diezelfde periode alleen Genk vaker liet scoren. Daarnaast gingen de Panda's tot dusver reeds negen keer meer op de bon. Maximaal één goal voor de Luikenaars én meer kaarten voor de bezoekers, is met de Bet Builder 3,65x onze inzet waard.



Later op de avond neemt Club Brugge het op tegen KV Kortrijk, voor de break betrokken in een unieke 5-5 tegen Beerschot. De kans zit erin dat de Kerels zich in Jan Breydel weer veelvuldig gewonnen zullen moeten geven, want in de laatste 17 visites trok KVK geen enkele keer aan het langste eind en slikte het maar liefst 27 tegentreffers. De afgelopen twee jaar werd Kortrijk zelfs telkens met 3-0 huiswaarts gestuurd. Mocht dat ook nu weer de exacte uitslag worden, rekenen wij ons 8,50x ons inleggeld rijker.

Zondag is het dan weer de beurt aan Beerschot in een paars-wit onderonsje met Anderlecht. Spektakel verzekerd dus, ondanks de pragmatische aanpak van Vincent Kompany in de voorbije weken. Hoewel de Brusselaars recent nog de nul hielden tegen Antwerp, gaan we ervan uit dat de netten tegen diens stadsgenoot dus wel langs beide kanten trillen. Als de Ratten daarnaast meer hoekschoppen versieren, wat statistisch gezien het geval zou moeten zijn, levert dat dankzij de Bet Builder 2,90x onze bet op.



Nog op zondag krijgt Charleroi het bezoek van AA Gent. Bij de Buffalo's zijn alle problemen nog lang niet opgelost, maar Roman Yaremchuk kreeg zijn motor alvast aan het draaien. Na zeven speeldagen zonder doelpunt schoot de Oekraïner in de afgelopen vijf competitiematchen plots maar liefst zeven keer raak, waaronder de late gelijkmaker tegen Anderlecht twee weken geleden. Indien hij er nu op Mambourg opnieuw in slaagt om zijn totaal aan te dikken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 3,05x.

Eindigen doen we in Genk, waar John van den Brom in zijn debuut moet afrekenen met Moeskroen. Op papier een makkie, want de Henegouwers spelen na drie uitgestelde wedstrijden hun eerste partij in meer dan een maand tijd. In de weken daarvoor sprokkelden ze niet alleen amper drie punten, maar kwam de hekkensluiter ook maar drie keer tot scoren. Het uitgelezen moment dus voor de Limburgers om zelf pas hun derde clean sheet te verzekeren. Een zege zonder tegengoal is 2,30x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een sober Standard dat minder kaarten slikt dan Eupen, een scorende Yaremchuk tegen Charleroi en Genk dat zonder blikschade afrekent met Moeskroen, bij UNIBET.be samen goed voor 25,60x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Standard komt met transfernieuws op de proppen

Ziet u Yaremchuk nog topschutter worden?

Meest recent

WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

23
23
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

237
237
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

240
240
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

90
90
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

530
530
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

190
190
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

140
140
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

184
184
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

133
133
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

49
49
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

47
47
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

68
68
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

151
151
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

126
126
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

526
526
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

98
98
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

185
185
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

360
360
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

67
67
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1068
1068
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

512
512
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

36
36
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1023
1023

Meer sportnieuws