'Verrassende Rode Duivel mag hopen op speeltijd tegen Denemarken'

door
'Verrassende Rode Duivel mag hopen op speeltijd tegen Denemarken'

De Rode Duivels kunnen zich woensdagavond na Frankrijk en Spanje plaatsen voor de Final Four van de Nations League. Een puntje halen tegen Denemarken is daarvoor voldoende, al zullen ze uiteraard vol voor de overwinning gaan. Het wordt wel uitkijken naar hoe Roberto Martinez zijn manschappen gaat posteren.

Zoals geweten moet de bondscoach het immers zonder de geschorsten Axel Witsel en Thomas Meunier doen. Om die laatste te vervangen is Nacer Chadli de grootste kanshebber, ondanks zijn beperkt aantal minuten op clubniveau. Daarnaast lijkt het erop dat Kevin De Bruyne een rijtje achteruit wordt getrokken op de positie van Witsel, waardoor Dennis Praet in de driehoek vooraan komt te staan.

UPDATE 12u36
Hoewel het er dus lijkt dat Chadli op rechts aan de wedstrijd zal beginnen, mag volgens La Dernière Heure echter ook Thomas Foket op speelminuten hopen tegen de Denen. De krant wijst erop dat Chadli dit seizoen tot dusver amper in actie kwam, met amper elf minuten bij Basaksehir en een klein uurtje tegen Zwitserland. Ze betwijfelen dus dat hij nu een hele wedstrijd zal kunnen volmaken en dus mag Foket op een invalbeurt hopen.

LEES OOK: Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

Denk je dat Foket in actie zal komen?

Meest recent

'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

36
36
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

40
40
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

84
84
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

111
111
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

130
130
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

138
138
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

125
125
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

410
410
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

292
292
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

84
84
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

231
231
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

164
164
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

139
139
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

96
96
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

537
537
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

376
376
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

97
97
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

994
994
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

135
135
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

194
194
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

357
357
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

200
200
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

91
91

Meer sportnieuws