'Feyenoord krijgt gigantisch bedrag van investeerders'

door
'Feyenoord krijgt gigantisch bedrag van investeerders'

Het wordt steeds waarschijnlijker dat Feyenoord op termijn een aantal investeerders binnenhaalt. En het is de bedoeling dat de Rotterdammers daarmee een gigantisch bedrag 'verdienen', volgens De Telegraaf van wel 130 miljoen euro.


De krant onthult op de zaterdagochtend: "De tijd van klein denken is voorbij bij Feyenoord. De in juni onthulde interesse van een aantal grote buitenlandse investeerders heeft ervoor gezorgd dat alle geledingen binnen de Rotterdamse club niet langer de focus richten op kleine partijen in eigen land, maar het licht op groen zetten voor besprekingen met onder meer Amerikanen, die meer dan 130 miljoen euro in de club moeten steken."

Men vervolgt: "Het aantrekken van investeringsbank Lazard om de financiële injectie in de vorm van extern kapitaal voor te bereiden, is een nieuwe stap en geeft aan dat Feyenoord in de voorbije maanden niet stil heeft gezeten. De markt is verkend, de gegadigden zijn in beeld en nu moeten alle partijen hun kaarten op tafel leggen."

Aanvankelijk waren er vier geïnteresseerden, maar dat aantal is toegenomen: "Interessant daarbij is dat het eerdere aantal van vier serieuze investeerders zelfs is toegenomen. Hoeveel buitenlandse investeringsmaatschappijen zich exact hebben gemeld, wil Feyenoord in dit stadium niet onthullen, maar de interesse voor een minderheidspakket aandelen van 49 procent is groot. Wel is duidelijk dat het gros van de investeerders uit de Verenigde Staten afkomstig is."

POLL: Gaat Feyenoord hierdoor weer een echte topclub worden?

Meest recent

X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

9
9
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

15
15
Schokgolf bij Cercle Brugge: "Dacht dat het een grap was"

In aanloop naar de barragewedstrijden om het behoud, heeft Cercle Brugge voor een grote verrassing ...

27
27
'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

121
121
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

99
99
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

181
181
'Anderlecht toont geen genade: transferflop gratis weg'

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijs afsluiten. Dat heeft onder meer te maken met ...

248
248
'Eerste grote Club-transfer: dossier in stroomversnelling'

Terwijl Club Brugge nog volop aan het strijden is om de titel, is de sportieve leiding ook al in de ...

620
620
'Grote kuis bij AA Gent: 13 (!) spelers richting exit'

Met een dramatische drie op 24 is AA Gent niet gewoon het kneusje van deze Champions' Play-Offs, met ...

314
314
'Gheysens schaakmat: verkoop Antwerp onvermijdelijk'

Antwerp heeft de afbraakwerken van Tribune 2 eindelijk aangevat. Het nieuwe exemplaar zal door de ...

371
371
'Renard voert forcing: Anderlecht hakt Hasi-knoop door'

Met nog twee matchen te gaan zit het seizoen er eigenlijk al op voor RSC Anderlecht, dat de blik dus ...

287
287
Crisis compleet bij Cercle Brugge: "Pak uw biezen!"

In een wanhoopspoging om de degradatie te ontlopen verbaasde Cercle Brugge zopas vriend en vijand ...

137
137
Club Brugge onderneemt actie na verbod fans in Anderlecht

Als burgemeester van Anderlecht bevestigde Fabrice Cumps maandag dat de fans van Club Brugge zondag ...

475
475
Genk valt in de prijzen: winnaar Ebbenhouten Schoen bekend

KRC Genk mag na afgelopen weekend definitief een kruis maken over de landstitel. Om die pijn wat te ...

78
78
'Totale exodus Anderlecht: (potentiële) vertrekkers bekend'

RSC Anderlecht staat voor een erg drukke transferzomer. De Brusselaars willen zich op verschillende ...

557
557
"Spijtige zaak" - Club benadeeld in volle titelstrijd?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. In een bepaald scenario zou Union SG ...

432
432
Cercle zorgt voor grote schok: duidelijkheid over De Wulf

Cercle Brugge zorgde maandagavond voor een grote verrassing. Zo maakte de Vereniging bekend dat ...

239
239
'Anderlecht lanceert transferoffensief: drie directe aanwinsten'

RSC Anderlecht heeft dit seizoen nog twee matchen op het programma, maar daarin staat nog weinig op ...

817
817
'Liverpool verwent Slot: eerste knalaanwinst onderweg'

Arne Slot leidde Liverpool FC in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen naar de Engelse titel. ...

70
70
Cercle dropt trainersbom: Storck per direct weggeplukt bij KVK

Twee dagen na het aflopen van de Play-Downs heeft een opmerkelijke trainerswissel plaatsgevonden bij ...

539
539

Meer sportnieuws