Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

door
Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

De interland-break was voor de meeste ploegen een welgekomen rustperiode, maar om de niet-internationals in hun ritme te houden organiseerden verschillende eersteklassers toch een oefenwedstrijd. Dat was ook bij RSC Anderlecht het geval. Paars-Wit nam het vrijdagnamiddag op tegen RC Lens.


Beide ploegen probeerden de partij wel zo geheim mogelijk te houden. Op voorhand en tijdens de match werd bijvoorbeeld niet gecommuniceerd over de opstellingen en het wedstrijdverloop. Uiteindelijk waren het de Fransen die met 1-3 aan het langste einde trokken, maar voorts zijn er weinig details bekend. Bij de Brusselaars verscheen de 17-jarige Kristian Arnstad alleszins aan de aftrap, zo liet zijn vader weten via Twitter. Daarnaast kwamen tevens verschillende andere jonkies in actie. Ook meer ervaren spelers als Landry Dimata en Michel Vlap, die de voorbije weken op weinig kansen konden rekenen, deden speelminuten op.

UPDATE 17u25
Intussen kwam Het Laatste Nieuws al iets meer te weten, want de krant stelt dat nieuwkomer Paul Mukairu eveneens in de basis stond. Net zoals Zakaria Bakkali overigens. De nog altijd pas 24-jarige winger wordt door heel wat fans in het Lotto Park verguisd, maar kreeg eerder dit seizoen tot velen hun verbazing reeds meermaals zijn kans. Hoewel het voormalig toptalent die niet wist te grijpen, ziet het er dus naar uit dat Vincent Kompany weigert om het geloof in zijn kunnen op te geven. Per slot van rekening had hij Bakkali, ondanks het gebrek aan inzet in een vriendschappelijk duel, anders net zo goed gewoon aan de kant kunnen laten.

LEES OOK: Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Gelooft u nog in Bakkali?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

46
46
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

366
366
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

32
32
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

19
19
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

138
138
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

138
138
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

105
105
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

45
45
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

167
167
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

130
130
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

554
554
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

326
326
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

288
288
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

255
255
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

248
248
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

474
474
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

308
308
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

103
103
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

143
143
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

437
437

Meer sportnieuws