Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

door
Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

De interland-break was voor de meeste ploegen een welgekomen rustperiode, maar om de niet-internationals in hun ritme te houden organiseerden verschillende eersteklassers toch een oefenwedstrijd. Dat was ook bij RSC Anderlecht het geval. Paars-Wit nam het vrijdagnamiddag op tegen RC Lens.


Beide ploegen probeerden de partij wel zo geheim mogelijk te houden. Op voorhand en tijdens de match werd bijvoorbeeld niet gecommuniceerd over de opstellingen en het wedstrijdverloop. Uiteindelijk waren het de Fransen die met 1-3 aan het langste einde trokken, maar voorts zijn er weinig details bekend. Bij de Brusselaars verscheen de 17-jarige Kristian Arnstad alleszins aan de aftrap, zo liet zijn vader weten via Twitter. Daarnaast kwamen tevens verschillende andere jonkies in actie. Ook meer ervaren spelers als Landry Dimata en Michel Vlap, die de voorbije weken op weinig kansen konden rekenen, deden speelminuten op.

UPDATE 17u25
Intussen kwam Het Laatste Nieuws al iets meer te weten, want de krant stelt dat nieuwkomer Paul Mukairu eveneens in de basis stond. Net zoals Zakaria Bakkali overigens. De nog altijd pas 24-jarige winger wordt door heel wat fans in het Lotto Park verguisd, maar kreeg eerder dit seizoen tot velen hun verbazing reeds meermaals zijn kans. Hoewel het voormalig toptalent die niet wist te grijpen, ziet het er dus naar uit dat Vincent Kompany weigert om het geloof in zijn kunnen op te geven. Per slot van rekening had hij Bakkali, ondanks het gebrek aan inzet in een vriendschappelijk duel, anders net zo goed gewoon aan de kant kunnen laten.

LEES OOK: Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Gelooft u nog in Bakkali?

Meest recent

KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

8
8
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

45
45
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

16
16
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

15
15
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

140
140
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

254
254
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

238
238
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

36
36
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

31
31
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

213
213
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

245
245
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

230
230
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

274
274
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

220
220
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

87
87
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

334
334
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

555
555
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

383
383
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

525
525
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

139
139
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

336
336

Meer sportnieuws