Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

door
Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

De interland-break was voor de meeste ploegen een welgekomen rustperiode, maar om de niet-internationals in hun ritme te houden organiseerden verschillende eersteklassers toch een oefenwedstrijd. Dat was ook bij RSC Anderlecht het geval. Paars-Wit nam het vrijdagnamiddag op tegen RC Lens.


Beide ploegen probeerden de partij wel zo geheim mogelijk te houden. Op voorhand en tijdens de match werd bijvoorbeeld niet gecommuniceerd over de opstellingen en het wedstrijdverloop. Uiteindelijk waren het de Fransen die met 1-3 aan het langste einde trokken, maar voorts zijn er weinig details bekend. Bij de Brusselaars verscheen de 17-jarige Kristian Arnstad alleszins aan de aftrap, zo liet zijn vader weten via Twitter. Daarnaast kwamen tevens verschillende andere jonkies in actie. Ook meer ervaren spelers als Landry Dimata en Michel Vlap, die de voorbije weken op weinig kansen konden rekenen, deden speelminuten op.

UPDATE 17u25
Intussen kwam Het Laatste Nieuws al iets meer te weten, want de krant stelt dat nieuwkomer Paul Mukairu eveneens in de basis stond. Net zoals Zakaria Bakkali overigens. De nog altijd pas 24-jarige winger wordt door heel wat fans in het Lotto Park verguisd, maar kreeg eerder dit seizoen tot velen hun verbazing reeds meermaals zijn kans. Hoewel het voormalig toptalent die niet wist te grijpen, ziet het er dus naar uit dat Vincent Kompany weigert om het geloof in zijn kunnen op te geven. Per slot van rekening had hij Bakkali, ondanks het gebrek aan inzet in een vriendschappelijk duel, anders net zo goed gewoon aan de kant kunnen laten.

LEES OOK: Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Gelooft u nog in Bakkali?

Meest recent

Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

13
13
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

179
179
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

301
301
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

139
139
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

191
191
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1053
1053
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

269
269
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

297
297
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

115
115
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

298
298
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

155
155
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

72
72
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

74
74
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

747
747
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

154
154
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

437
437
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

114
114
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

545
545
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

256
256
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

779
779
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

195
195
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

228
228
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

464
464
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

84
84
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

407
407

Meer sportnieuws