Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

door
Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

De interland-break was voor de meeste ploegen een welgekomen rustperiode, maar om de niet-internationals in hun ritme te houden organiseerden verschillende eersteklassers toch een oefenwedstrijd. Dat was ook bij RSC Anderlecht het geval. Paars-Wit nam het vrijdagnamiddag op tegen RC Lens.


Beide ploegen probeerden de partij wel zo geheim mogelijk te houden. Op voorhand en tijdens de match werd bijvoorbeeld niet gecommuniceerd over de opstellingen en het wedstrijdverloop. Uiteindelijk waren het de Fransen die met 1-3 aan het langste einde trokken, maar voorts zijn er weinig details bekend. Bij de Brusselaars verscheen de 17-jarige Kristian Arnstad alleszins aan de aftrap, zo liet zijn vader weten via Twitter. Daarnaast kwamen tevens verschillende andere jonkies in actie. Ook meer ervaren spelers als Landry Dimata en Michel Vlap, die de voorbije weken op weinig kansen konden rekenen, deden speelminuten op.

UPDATE 17u25
Intussen kwam Het Laatste Nieuws al iets meer te weten, want de krant stelt dat nieuwkomer Paul Mukairu eveneens in de basis stond. Net zoals Zakaria Bakkali overigens. De nog altijd pas 24-jarige winger wordt door heel wat fans in het Lotto Park verguisd, maar kreeg eerder dit seizoen tot velen hun verbazing reeds meermaals zijn kans. Hoewel het voormalig toptalent die niet wist te grijpen, ziet het er dus naar uit dat Vincent Kompany weigert om het geloof in zijn kunnen op te geven. Per slot van rekening had hij Bakkali, ondanks het gebrek aan inzet in een vriendschappelijk duel, anders net zo goed gewoon aan de kant kunnen laten.

LEES OOK: Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

Gelooft u nog in Bakkali?

Meest recent

Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

98
98
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

58
58
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

154
154
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

139
139
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

50
50
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

111
111
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

268
268
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

223
223
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

204
204
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

44
44
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

138
138
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

329
329
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

213
213
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

371
371
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

190
190
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

328
328
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

185
185
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

501
501
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

244
244
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

436
436
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

817
817
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

108
108
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

74
74
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

300
300

Meer sportnieuws