Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

door
Kompany weigert verguisde Bakkali op te geven

De interland-break was voor de meeste ploegen een welgekomen rustperiode, maar om de niet-internationals in hun ritme te houden organiseerden verschillende eersteklassers toch een oefenwedstrijd. Dat was ook bij RSC Anderlecht het geval. Paars-Wit nam het vrijdagnamiddag op tegen RC Lens.


Beide ploegen probeerden de partij wel zo geheim mogelijk te houden. Op voorhand en tijdens de match werd bijvoorbeeld niet gecommuniceerd over de opstellingen en het wedstrijdverloop. Uiteindelijk waren het de Fransen die met 1-3 aan het langste einde trokken, maar voorts zijn er weinig details bekend. Bij de Brusselaars verscheen de 17-jarige Kristian Arnstad alleszins aan de aftrap, zo liet zijn vader weten via Twitter. Daarnaast kwamen tevens verschillende andere jonkies in actie. Ook meer ervaren spelers als Landry Dimata en Michel Vlap, die de voorbije weken op weinig kansen konden rekenen, deden speelminuten op.

UPDATE 17u25
Intussen kwam Het Laatste Nieuws al iets meer te weten, want de krant stelt dat nieuwkomer Paul Mukairu eveneens in de basis stond. Net zoals Zakaria Bakkali overigens. De nog altijd pas 24-jarige winger wordt door heel wat fans in het Lotto Park verguisd, maar kreeg eerder dit seizoen tot velen hun verbazing reeds meermaals zijn kans. Hoewel het voormalig toptalent die niet wist te grijpen, ziet het er dus naar uit dat Vincent Kompany weigert om het geloof in zijn kunnen op te geven. Per slot van rekening had hij Bakkali, ondanks het gebrek aan inzet in een vriendschappelijk duel, anders net zo goed gewoon aan de kant kunnen laten.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Gelooft u nog in Bakkali?

Meest recent

'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

52
52
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

125
125
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

53
53
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

43
43
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

50
50
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

30
30
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

119
119
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

76
76
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

60
60
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

249
249
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

377
377
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

84
84
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

137
137
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

156
156
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

99
99
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

130
130
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

213
213
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

147
147
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

713
713
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

563
563
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

175
175
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

179
179
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

34
34
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

305
305

Meer sportnieuws