TRANSFERUURTJE: 'Napoli meldt zich bij Anderlecht, Real wil toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Napoli meldt zich bij Anderlecht, Real wil toeslaan'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht maakten ze het voorbije jaar al talenten als Alexis Saelemaekers en Jérémy Doku te gelde, maar er zijn nog jongeren die belangstelling genieten. Zo zou Napoli op zijn verlanglijstje de naam van Marco Kana gezet hebben. De 18-jarige komt amper nog aan spelen toe, maar toch zou het kunnen dat Napoli na het seizoen een poging waagt hem over te nemen.



In januari lijken we dan weer niet veel activiteit te moeten verwachten op Neerpede. Anderlecht blijft met financiële problemen kampen en dus geeft sportief directeur Peter Verbeke aan dat er in principe niet naar versterking gezocht zal worden deze winter.

Bij Antwerp is Martin Hongla dit seizoen helemaal doorgebroken en de Kameroener heeft een vaste plaats veroverd op het middenveld. Olivier Renard, die Hongla tipte bij de Great Old, denkt dat hij straks Antwerp een miljoenentransfer kan opleveren. Volgens de sportief directeur van Montreal mag Antwerp mikken op meer dan 6 miljoen euro.

BUITENLAND



Real Madrid is van plan om in de zomer van 2021 hard toe te slaan. Er zou al een plan op tafel liggen om straks Kylian Mbappé bij PSG weg te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in en dus denkt Florentino Perez hem voor een relatief zacht prijsje te kunnen weghalen. Hij zou een openingsbod van 100 miljoen euro plannen en niet verder willen gaan dan 120 miljoen. Het is afwachten of PSG daarmee akkoord zal gaan.

FC Barcelona hoopte dan weer om in januari Memphis Depay binnen te halen, zeker nu Ansu Fati lange tijd out is. Maar bij Olympique Lyon zijn ze niet van plan om mee te werken aan dat plan. Voorzitter Jean-Michel Aulas gaf aan dat de Nederlander zeker tot het einde van het seizoen in Lyon zal blijven.



Mario Mandzukic maakt mogelijk een opmerkelijke terugkeer in het Europese voetbal. De Kroatische spits, die in de zomer nog in beeld was bij Club, zag zijn contract bij Al Duhail ontbonden worden en is dus een vrije speler. Celta Vigo zou de 34-jarige nu een nieuwe kans in La Liga willen geven, nadat hij eerder al voor Atletico Madrid speelde.

De voorbije dagen doken alsmaar meer geruchten op over een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo bij JuventusPSG zou de Portugese steraanvaller naar verluidt graag binnenhalen, maar ook Manchester United zou zich nu in de strijd kunnen mengen. Komende zomer zouden ze Ronaldo graag zien terugkeren naar Old Trafford.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Moet Kana meer speelkansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

96
96
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

49
49
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

95
95
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

364
364
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

29
29
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

63
63
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

439
439
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

55
55
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

359
359
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

181
181
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

300
300
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

232
232
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

390
390
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

387
387
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

313
313
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

236
236
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

114
114
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

207
207
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

256
256
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

158
158
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1160
1160
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

87
87
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

107
107
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

549
549

Meer sportnieuws