TRANSFERUURTJE: 'Napoli meldt zich bij Anderlecht, Real wil toeslaan'

183 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Napoli meldt zich bij Anderlecht, Real wil toeslaan'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht maakten ze het voorbije jaar al talenten als Alexis Saelemaekers en Jérémy Doku te gelde, maar er zijn nog jongeren die belangstelling genieten. Zo zou Napoli op zijn verlanglijstje de naam van Marco Kana gezet hebben. De 18-jarige komt amper nog aan spelen toe, maar toch zou het kunnen dat Napoli na het seizoen een poging waagt hem over te nemen.



In januari lijken we dan weer niet veel activiteit te moeten verwachten op Neerpede. Anderlecht blijft met financiële problemen kampen en dus geeft sportief directeur Peter Verbeke aan dat er in principe niet naar versterking gezocht zal worden deze winter.

Bij Antwerp is Martin Hongla dit seizoen helemaal doorgebroken en de Kameroener heeft een vaste plaats veroverd op het middenveld. Olivier Renard, die Hongla tipte bij de Great Old, denkt dat hij straks Antwerp een miljoenentransfer kan opleveren. Volgens de sportief directeur van Montreal mag Antwerp mikken op meer dan 6 miljoen euro.

BUITENLAND



Real Madrid is van plan om in de zomer van 2021 hard toe te slaan. Er zou al een plan op tafel liggen om straks Kylian Mbappé bij PSG weg te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in en dus denkt Florentino Perez hem voor een relatief zacht prijsje te kunnen weghalen. Hij zou een openingsbod van 100 miljoen euro plannen en niet verder willen gaan dan 120 miljoen. Het is afwachten of PSG daarmee akkoord zal gaan.

FC Barcelona hoopte dan weer om in januari Memphis Depay binnen te halen, zeker nu Ansu Fati lange tijd out is. Maar bij Olympique Lyon zijn ze niet van plan om mee te werken aan dat plan. Voorzitter Jean-Michel Aulas gaf aan dat de Nederlander zeker tot het einde van het seizoen in Lyon zal blijven.



Mario Mandzukic maakt mogelijk een opmerkelijke terugkeer in het Europese voetbal. De Kroatische spits, die in de zomer nog in beeld was bij Club, zag zijn contract bij Al Duhail ontbonden worden en is dus een vrije speler. Celta Vigo zou de 34-jarige nu een nieuwe kans in La Liga willen geven, nadat hij eerder al voor Atletico Madrid speelde.

De voorbije dagen doken alsmaar meer geruchten op over een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo bij JuventusPSG zou de Portugese steraanvaller naar verluidt graag binnenhalen, maar ook Manchester United zou zich nu in de strijd kunnen mengen. Komende zomer zouden ze Ronaldo graag zien terugkeren naar Old Trafford.

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Moet Kana meer speelkansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

28
28
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

32
32
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

49
49
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

139
139
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

92
92
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

175
175
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

82
82
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

387
387
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

112
112
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

241
241
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

738
738
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

537
537
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

116
116
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

259
259
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

855
855
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

129
129
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

227
227
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

579
579
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

593
593
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1014
1014
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

364
364
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

554
554
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

356
356

Meer sportnieuws