TRANSFERUURTJE: 'Napoli meldt zich bij Anderlecht, Real wil toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Napoli meldt zich bij Anderlecht, Real wil toeslaan'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht maakten ze het voorbije jaar al talenten als Alexis Saelemaekers en Jérémy Doku te gelde, maar er zijn nog jongeren die belangstelling genieten. Zo zou Napoli op zijn verlanglijstje de naam van Marco Kana gezet hebben. De 18-jarige komt amper nog aan spelen toe, maar toch zou het kunnen dat Napoli na het seizoen een poging waagt hem over te nemen.



In januari lijken we dan weer niet veel activiteit te moeten verwachten op Neerpede. Anderlecht blijft met financiële problemen kampen en dus geeft sportief directeur Peter Verbeke aan dat er in principe niet naar versterking gezocht zal worden deze winter.

Bij Antwerp is Martin Hongla dit seizoen helemaal doorgebroken en de Kameroener heeft een vaste plaats veroverd op het middenveld. Olivier Renard, die Hongla tipte bij de Great Old, denkt dat hij straks Antwerp een miljoenentransfer kan opleveren. Volgens de sportief directeur van Montreal mag Antwerp mikken op meer dan 6 miljoen euro.

BUITENLAND



Real Madrid is van plan om in de zomer van 2021 hard toe te slaan. Er zou al een plan op tafel liggen om straks Kylian Mbappé bij PSG weg te halen. De Franse aanvaller gaat dan zijn laatste contractjaar in en dus denkt Florentino Perez hem voor een relatief zacht prijsje te kunnen weghalen. Hij zou een openingsbod van 100 miljoen euro plannen en niet verder willen gaan dan 120 miljoen. Het is afwachten of PSG daarmee akkoord zal gaan.

FC Barcelona hoopte dan weer om in januari Memphis Depay binnen te halen, zeker nu Ansu Fati lange tijd out is. Maar bij Olympique Lyon zijn ze niet van plan om mee te werken aan dat plan. Voorzitter Jean-Michel Aulas gaf aan dat de Nederlander zeker tot het einde van het seizoen in Lyon zal blijven.



Mario Mandzukic maakt mogelijk een opmerkelijke terugkeer in het Europese voetbal. De Kroatische spits, die in de zomer nog in beeld was bij Club, zag zijn contract bij Al Duhail ontbonden worden en is dus een vrije speler. Celta Vigo zou de 34-jarige nu een nieuwe kans in La Liga willen geven, nadat hij eerder al voor Atletico Madrid speelde.

De voorbije dagen doken alsmaar meer geruchten op over een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo bij JuventusPSG zou de Portugese steraanvaller naar verluidt graag binnenhalen, maar ook Manchester United zou zich nu in de strijd kunnen mengen. Komende zomer zouden ze Ronaldo graag zien terugkeren naar Old Trafford.

LEES OOK: “Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Moet Kana meer speelkansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Club Brugge ruikt jackpot: goudhaantjes bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

36
36
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

48
48
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

214
214
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

252
252
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

243
243
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

97
97
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

83
83
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

86
86
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

61
61
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

56
56
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

66
66
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

197
197
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

216
216
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

245
245
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

209
209
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

182
182
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

289
289
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

51
51
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

92
92
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

54
54

Meer sportnieuws