Club Brugge krijgt volgende bekerronde mogelijk cadeau

door
Club Brugge krijgt volgende bekerronde mogelijk cadeau

Door het verbod op amateurvoetbal tot nieuwjaar werden de 1/16de finales van de Beker van België verplaatst naar begin januari. De vraag is echter of elke wedstrijd wel daadwerkelijk gespeeld zal worden. Zo mag Club Brugge al hopen om zich zonder in actie te treden te plaatsen voor de volgende ronde.


Normaal gezien neemt Blauw-Zwart het in haar eerste bekerpartij sinds de verloren finale tegen Antwerp op tegen Olsa Brakel, maar daar laat voorzitter Stephan Van den Berghe aan Sporza weten dat zijn team mogelijk zowaar forfait geeft. "We hebben sowieso amper tijd om te trainen en zonder publiek lopen we heel veel geld mis, welke zin heeft heeft het dan nog om te spelen?", merkt hij immers op. "Je hebt trouwens sowieso amper kans om te winnen van Club Brugge. Ik moet de coach nog spreken, maar we moeten ons toch eens beraden over wat we gaan doen."

De kans op een forfait lijkt voorlopig wel nog klein, vermits Van den Berghe verstek geven een zwaktebod vindt en zijn spelers de ervaring niet wil ontnemen. Toch valt het nog af te wachten of de ploeg uit Oost-Vlaanderen de reis naar Jan Breydel zal maken. Zonder inkomsten die daar tegenover staan, zorgen ook de obligatoire coronatesten namelijk voor een stevige kost. Al hoopt Van den Berghe dat zijn spelers die uit eigen zak willen betalen. Hoe dan ook zitten ook andere amateurclubs met hetzelfde probleem, en komt het bekertoernooi dus toch onder druk te staan.

LEES OOK: 'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Denkt u dat ploegen forfait zullen geven?

Meest recent

'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

52
52
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

15
15
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

65
65
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

128
128
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

211
211
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

101
101
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

133
133
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

97
97
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

121
121
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

145
145
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

538
538
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

565
565
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

249
249
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

101
101
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

187
187
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

145
145
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

47
47
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

265
265
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

313
313
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

509
509
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

395
395
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

241
241

Meer sportnieuws