Club Brugge krijgt volgende bekerronde mogelijk cadeau

door
Club Brugge krijgt volgende bekerronde mogelijk cadeau

Door het verbod op amateurvoetbal tot nieuwjaar werden de 1/16de finales van de Beker van België verplaatst naar begin januari. De vraag is echter of elke wedstrijd wel daadwerkelijk gespeeld zal worden. Zo mag Club Brugge al hopen om zich zonder in actie te treden te plaatsen voor de volgende ronde.


Normaal gezien neemt Blauw-Zwart het in haar eerste bekerpartij sinds de verloren finale tegen Antwerp op tegen Olsa Brakel, maar daar laat voorzitter Stephan Van den Berghe aan Sporza weten dat zijn team mogelijk zowaar forfait geeft. "We hebben sowieso amper tijd om te trainen en zonder publiek lopen we heel veel geld mis, welke zin heeft heeft het dan nog om te spelen?", merkt hij immers op. "Je hebt trouwens sowieso amper kans om te winnen van Club Brugge. Ik moet de coach nog spreken, maar we moeten ons toch eens beraden over wat we gaan doen."

De kans op een forfait lijkt voorlopig wel nog klein, vermits Van den Berghe verstek geven een zwaktebod vindt en zijn spelers de ervaring niet wil ontnemen. Toch valt het nog af te wachten of de ploeg uit Oost-Vlaanderen de reis naar Jan Breydel zal maken. Zonder inkomsten die daar tegenover staan, zorgen ook de obligatoire coronatesten namelijk voor een stevige kost. Al hoopt Van den Berghe dat zijn spelers die uit eigen zak willen betalen. Hoe dan ook zitten ook andere amateurclubs met hetzelfde probleem, en komt het bekertoernooi dus toch onder druk te staan.

LEES OOK: Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Denkt u dat ploegen forfait zullen geven?

Meest recent

Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

10
10
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

32
32
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

31
31
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

183
183
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

47
47
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

202
202
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

88
88
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

525
525
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

349
349
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

93
93
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

454
454
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

506
506
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

815
815
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

151
151
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

111
111
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

133
133
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

166
166
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

198
198
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

250
250
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

90
90
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

558
558
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

476
476
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

949
949

Meer sportnieuws