Italiaans bondscoach roept maar liefst 41 spelers op

door
Italiaans bondscoach roept maar liefst 41 spelers op

Deze maand heeft de UEFA opnieuw drie interlands ingepland, want elke Europese nationale ploeg speelt eerst een oefeninterland en daarna twee matchen in de Nations League. Dat zorgt ervoor dat heel wat bondscoaches kiezen voor een ruime selectie om de drukke kalender op te vangen.


Roberto Martinez selecteerde bijvoorbeeld 32 spelers voor de interlands tegen Zwitserland, Engeland en Denemarken. De Italiaanse bondscoach Roberto Mancini ging echter nog een stevige stap verder en stelde een selectie van maar liefst 41 spelers samen voor de komende interlandperiode.

De Squadra Azzurra neemt het vriendschappelijk op tegen Estland en speelt daarna in de Nations League tegen Polen en Bosnië. De concurrentie in de selectie zal dus groot zijn.


LEES OOK: 'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Is dat een te grote selectie?

Meest recent

Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

5
5
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

42
42
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

34
34
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

105
105
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

171
171
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

109
109
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

46
46
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

96
96
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

64
64
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

353
353
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

42
42
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

58
58
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

210
210
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

75
75
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

76
76
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

429
429
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

243
243
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

90
90
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

114
114
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

352
352
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

71
71
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

37
37
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

185
185
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

255
255

Meer sportnieuws