De Ketelaere verdeelt meningen bij Clement én fans

193
De Ketelaere verdeelt meningen bij Clement én fans

Roberto Martinez heeft niet alleen oog voor toptalent uit Anderlecht. Zoveel is duidelijk nu Charles De Ketelaere voor het eerst de Rode Duivels vervoegt. De 19-jarige linkspoot van Club Brugge treedt zo in de voetsporen van onder andere leeftijdsgenoot Yari Verschaeren en Jérémy Doku, al is niet iedereen daar even tevreden mee.


Zijn eigen coach Philippe Clement bijvoorbeeld kijkt met gemengde gevoelens naar de nieuwe mijlpaal in de tiener zijn prille carrière. Enerzijds is Clement trots, fier en gelukkig voor De Ketelaere dat hij deze stap mag zetten, en zo dus beloond wordt voor zijn harde werk en goede prestaties van de afgelopen weken en maanden – met de winnende treffer in Zenit als orgelpunt. Anderzijds vreest hij voor de extra belasting én het coronavirus. Tenslotte sluit de polyvalente aanvaller na de eerste oefenpot ook nog eens aan bij de Jonge Duivels, waardoor de kans op besmetting dus alleen maar groter wordt.

Daarnaast vallen ook op sociale media gemixte reacties te rapen. Sommigen vinden het niet meer dan normaal dat De Ketelaere opgeroepen wordt, zeker met Martinez zijn zoektocht naar opvolging voor de Gouden Generatie indachtig. Anderen menen dan weer dat het toch nog te vroeg is om hem er na 38 matchen bij Blauw-Zwart – ongeveer hetzelfde aantal als Doku in Anderlecht, die daar met zijn zes goals en zeven assists wel beter deed dan CKD zijn vier en twee stuks – al bij te nemen. Vooral omdat niet iedereen ervan overtuigd is dat hij op hetzelfde schavotje als de Neerpede-producten staat.

LEES OOK: Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

De selectie van De Ketelaere is volgens mij ...

Meest recent

De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

0
0
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

15
15
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

17
17
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

38
38
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

27
27
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

35
35
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

156
156
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

99
99
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

265
265
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

17
17
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

398
398
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

224
224
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

298
298
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

335
335
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

425
425
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

551
551
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

464
464
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

456
456
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

72
72
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

73
73
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

93
93
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

213
213
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

86
86
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

213
213
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

158
158

Meer sportnieuws