Zo win jij ruim 500 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

55
Zo win jij ruim 500 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

Na een rampzalige week in Europa, met vier nederlagen voor de Belgische teams in evenveel duels, richten we onze blik dit weekend terug op de eigen Jupiler Pro League. Met uitzondering van de partij tussen OH Leuven en Moeskroen worden daar wellicht alle wedstrijden van speeldag 11 afgewerkt, met daarbij opnieuw tal van interessante affiches. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws weer op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met KV Mechelen tegen Charleroi. Malinwa speelde vorige week knap gelijk op bezoek bij Club Brugge, de Zebra's wonnen na een één op negen tegen Cercle. Charleroi hield zo voor de vijfde keer dit seizoen de nul en telt nog steeds amper zeven tegendoelpunten, KV Mechelen heeft dan weer de op drie na zwakste aanval. Hoewel die nog maar twee keer niet tot scoren kwam, gokken wij daarom op een zesde clean sheet voor de koploper. Vermits het zelf al elke match raak trof, betekent dat dan ook een driepunter voor Charleroi. Winst zonder tegengoal is 4,80x onze inzet waard.



Op zaterdag openen KV Kortrijk en Beerschot de debatten. De promovendus staat nog altijd fraai tweede in de stand, maar wisselde sinds speeldag drie steevast een zege af met een nederlaag. Als die reeks standhoudt, gaan de Ratten in Kortrijk voor de vierde keer op rij onderuit op verplaatsing. Daarin bleef Beerschot wel garant staan voor spektakel, want telkens trilden de netten minstens drie keer. Bij de Kerels valt doorgaans minder te beleven, maar toch wijst alles dus op een thuisoverwinning met in totaal minstens drie treffers. Met behulp van de Bet Builder is dat dan goed voor 3,15x ons inleggeld.

Later op de avond trekt KRC Genk, al dan niet met nieuwe coach John van den Brom op de bank, richting STVV voor de Limburgse derby. Een kraker die vorig jaar heel wat deining veroorzaakte, al zijn de fans er ditmaal misschien gelukkig niet bij. Op sportief vlak is het vooral uitkijken naar Paul Onuachu, onder Jess Thorup sterk op dreef. In de voorbije zeven duels scoorde de Gouden Stier acht keer, alleen in Gent zweeg zijn kanon. De Kanaries, die twee weken geleden wonnen van Standard maar nadien niet in actie kwamen, lijken echter vogels voor de kat. Een goal van Onuachu levert 2,06x onze bet op.



Op zondag staan er twee toppers op het programma, te beginnen met Antwerp tegen Standard. Beide liepen donderdag een blauwtje op in Europa, waarbij de Great Old zowaar voor de tweede keer op rij niet kon scoren. Voor de nederlaag tegen Anderlecht van vorige zondag was het elftal van Ivan Leko nochtans in zes opeenvolgende matchen goed voor minstens twee doelpunten. Tijdens die reeks werd wel geen enkele keer de nul gehouden, wat dit seizoen slechts eenmaal lukte. Wij tippen dus op zeker twee treffers voor Antwerp en eentje voor Standard, wat met de Bet Builder 2,85x onze inzet opbrengt.

Afronden doen we bij AA Gent, dat Anderlecht over de vloer krijgt. Het vertrouwen dat de Buffalo's tankten tegen Waasland-Beveren is na de domper in Belgrado weer weg, terwijl de Brusselaars kunnen bouwen op het succes tegen Antwerp. Paars-Wit stond toen vooral op defensief vlak prima en hielp Hendrik Van Crombrugge zo pas aan een tweede clean sheet. Tegen een AA Gent in crisis, ondanks de hattrick van Roman Yaremchuk op de Freethiel, volgt wie weet nummer drie. Indien de vicekampioen droog blijft staan, wat wel nog maar één keer gebeurde, rekenen wij ons alvast 5,25x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een zege zonder blikschade van Charleroi in Mechelen, een scorende Onuachu in de Limburgse derby en Anderlecht dat AA Gent in bedwang houdt, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 50x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

Wie staat volgens u na speeldag 12 aan kop?

Meest recent

De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

0
0
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

15
15
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

17
17
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

38
38
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

27
27
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

35
35
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

156
156
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

99
99
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

265
265
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

17
17
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

398
398
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

224
224
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

298
298
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

335
335
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

425
425
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

551
551
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

464
464
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

456
456
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

72
72
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

73
73
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

93
93
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

213
213
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

86
86
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

213
213
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

158
158

Meer sportnieuws