TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

928 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zit Michel Vlap tegenwoordig aan de bank gekluisterd en daardoor duiken er uiteraard vragen op over de toekomst van de man voor wie Anderlecht destijds 8 miljoen euro betaalde. Gelukkig met zijn statuut is Vlap uiteraard niet, maar een vertrek zou voorlopig niet aan de orde zijn. Hij wil in eerste instantie zijn basisplaats heroveren.

KRC Genk moet op zoek naar een nieuwe trainer na het plotse vertrek van Jess Thorup. De Limburgers zouden komend weekend tegen STVV al met hun nieuwe coach willen aantreden en er duiken voorlopig twee namen van kandidaten op: Marc Brys (OHL) en Brian Priske (FC Midtjylland). De kans lijkt echter het grootst dat Genk voor een buitenlander zal gaan.



Antwerp zal in de toekomst mogelijk moeten afrekenen met een vertrek van Luciano D'Onofrio. De sportieve baas zou immers kunnen terugkeren naar Standard, waar zijn goede vriend François Fornieri zich onlangs inkocht. De zakenman zou zijn zakenpakket graag willen uitbreiden en D'Onofrio terug naar Luik willen halen als sportief adviseur.

Anderlecht kan eindelijk rekenen op Paul Mukairu en de Nigeriaanse winger maakte meteen indruk door bij zijn debuut tegen Antwerp matchwinnaar te worden. Paars-Wit lijkt zo een goudhaantje beet te hebben waarvoor het heel wat concurrenten af wist te troeven. Ook KRC Genk, Sassuolo, SpeziaRB Leipzig en enkele Nederlandse topclubs zouden hem op hun lijstje gehad hebben. 



Club Brugge dacht de voorbije maanden dan weer aan een zeer opmerkelijke transfer. Philippe Clement zou immers graag Roman Yaremchuk naar het Jan Breydelstadion gehaald hebben. De Oekraïner stuurde de voorbije maanden een paar keer aan op een vertrek van AA Gent, maar bleef uiteindelijk in de Ghelamco Arena.

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar minder op dat Lionel Messi zijn aflopende contract bij FC Barcelona nog zal verlengen. De Argentijnse ster zou alvast een zeer lucratief aanbod ontvangen hebben, want Internazionale zou hem willen verleiden met een monsterloon. Door de gunstige belastingwetten in Italië zouden zij Messi een fors hoger nettoloon kunnen bieden dan Barça.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

Zou Messi bij Internazionale passen?

Meest recent

Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

2
2
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

18
18
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

172
172
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

48
48
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

31
31
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

34
34
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

85
85
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

111
111
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

41
41
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

126
126
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

324
324
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

209
209
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

505
505
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

128
128
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

116
116
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

104
104
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

398
398
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

710
710
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

98
98
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

273
273
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

447
447
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

316
316
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

180
180
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

355
355
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

418
418

Meer sportnieuws