TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zit Michel Vlap tegenwoordig aan de bank gekluisterd en daardoor duiken er uiteraard vragen op over de toekomst van de man voor wie Anderlecht destijds 8 miljoen euro betaalde. Gelukkig met zijn statuut is Vlap uiteraard niet, maar een vertrek zou voorlopig niet aan de orde zijn. Hij wil in eerste instantie zijn basisplaats heroveren.

KRC Genk moet op zoek naar een nieuwe trainer na het plotse vertrek van Jess Thorup. De Limburgers zouden komend weekend tegen STVV al met hun nieuwe coach willen aantreden en er duiken voorlopig twee namen van kandidaten op: Marc Brys (OHL) en Brian Priske (FC Midtjylland). De kans lijkt echter het grootst dat Genk voor een buitenlander zal gaan.



Antwerp zal in de toekomst mogelijk moeten afrekenen met een vertrek van Luciano D'Onofrio. De sportieve baas zou immers kunnen terugkeren naar Standard, waar zijn goede vriend François Fornieri zich onlangs inkocht. De zakenman zou zijn zakenpakket graag willen uitbreiden en D'Onofrio terug naar Luik willen halen als sportief adviseur.

Anderlecht kan eindelijk rekenen op Paul Mukairu en de Nigeriaanse winger maakte meteen indruk door bij zijn debuut tegen Antwerp matchwinnaar te worden. Paars-Wit lijkt zo een goudhaantje beet te hebben waarvoor het heel wat concurrenten af wist te troeven. Ook KRC Genk, Sassuolo, SpeziaRB Leipzig en enkele Nederlandse topclubs zouden hem op hun lijstje gehad hebben. 



Club Brugge dacht de voorbije maanden dan weer aan een zeer opmerkelijke transfer. Philippe Clement zou immers graag Roman Yaremchuk naar het Jan Breydelstadion gehaald hebben. De Oekraïner stuurde de voorbije maanden een paar keer aan op een vertrek van AA Gent, maar bleef uiteindelijk in de Ghelamco Arena.

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar minder op dat Lionel Messi zijn aflopende contract bij FC Barcelona nog zal verlengen. De Argentijnse ster zou alvast een zeer lucratief aanbod ontvangen hebben, want Internazionale zou hem willen verleiden met een monsterloon. Door de gunstige belastingwetten in Italië zouden zij Messi een fors hoger nettoloon kunnen bieden dan Barça.

LEES OOK: Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

Zou Messi bij Internazionale passen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

63
63
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

21
21
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

26
26
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

50
50
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

112
112
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

36
36
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

139
139
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

257
257
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

229
229
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

129
129
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

75
75
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

629
629
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

100
100
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

178
178
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

265
265
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

144
144
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

465
465
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

128
128
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

498
498
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

396
396
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

237
237
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

397
397

Meer sportnieuws