TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

928 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zit Michel Vlap tegenwoordig aan de bank gekluisterd en daardoor duiken er uiteraard vragen op over de toekomst van de man voor wie Anderlecht destijds 8 miljoen euro betaalde. Gelukkig met zijn statuut is Vlap uiteraard niet, maar een vertrek zou voorlopig niet aan de orde zijn. Hij wil in eerste instantie zijn basisplaats heroveren.

KRC Genk moet op zoek naar een nieuwe trainer na het plotse vertrek van Jess Thorup. De Limburgers zouden komend weekend tegen STVV al met hun nieuwe coach willen aantreden en er duiken voorlopig twee namen van kandidaten op: Marc Brys (OHL) en Brian Priske (FC Midtjylland). De kans lijkt echter het grootst dat Genk voor een buitenlander zal gaan.



Antwerp zal in de toekomst mogelijk moeten afrekenen met een vertrek van Luciano D'Onofrio. De sportieve baas zou immers kunnen terugkeren naar Standard, waar zijn goede vriend François Fornieri zich onlangs inkocht. De zakenman zou zijn zakenpakket graag willen uitbreiden en D'Onofrio terug naar Luik willen halen als sportief adviseur.

Anderlecht kan eindelijk rekenen op Paul Mukairu en de Nigeriaanse winger maakte meteen indruk door bij zijn debuut tegen Antwerp matchwinnaar te worden. Paars-Wit lijkt zo een goudhaantje beet te hebben waarvoor het heel wat concurrenten af wist te troeven. Ook KRC Genk, Sassuolo, SpeziaRB Leipzig en enkele Nederlandse topclubs zouden hem op hun lijstje gehad hebben. 



Club Brugge dacht de voorbije maanden dan weer aan een zeer opmerkelijke transfer. Philippe Clement zou immers graag Roman Yaremchuk naar het Jan Breydelstadion gehaald hebben. De Oekraïner stuurde de voorbije maanden een paar keer aan op een vertrek van AA Gent, maar bleef uiteindelijk in de Ghelamco Arena.

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar minder op dat Lionel Messi zijn aflopende contract bij FC Barcelona nog zal verlengen. De Argentijnse ster zou alvast een zeer lucratief aanbod ontvangen hebben, want Internazionale zou hem willen verleiden met een monsterloon. Door de gunstige belastingwetten in Italië zouden zij Messi een fors hoger nettoloon kunnen bieden dan Barça.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Zou Messi bij Internazionale passen?

Meest recent

Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

1
1
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

8
8
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

9
9
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

26
26
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

210
210
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

178
178
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

129
129
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

166
166
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

392
392
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

115
115
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

67
67
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

108
108
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

514
514
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

101
101
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

350
350
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

178
178
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

192
192
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

326
326
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

302
302
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

168
168
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

86
86
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

232
232
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

666
666
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

632
632

Meer sportnieuws