TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zit Michel Vlap tegenwoordig aan de bank gekluisterd en daardoor duiken er uiteraard vragen op over de toekomst van de man voor wie Anderlecht destijds 8 miljoen euro betaalde. Gelukkig met zijn statuut is Vlap uiteraard niet, maar een vertrek zou voorlopig niet aan de orde zijn. Hij wil in eerste instantie zijn basisplaats heroveren.

KRC Genk moet op zoek naar een nieuwe trainer na het plotse vertrek van Jess Thorup. De Limburgers zouden komend weekend tegen STVV al met hun nieuwe coach willen aantreden en er duiken voorlopig twee namen van kandidaten op: Marc Brys (OHL) en Brian Priske (FC Midtjylland). De kans lijkt echter het grootst dat Genk voor een buitenlander zal gaan.



Antwerp zal in de toekomst mogelijk moeten afrekenen met een vertrek van Luciano D'Onofrio. De sportieve baas zou immers kunnen terugkeren naar Standard, waar zijn goede vriend François Fornieri zich onlangs inkocht. De zakenman zou zijn zakenpakket graag willen uitbreiden en D'Onofrio terug naar Luik willen halen als sportief adviseur.

Anderlecht kan eindelijk rekenen op Paul Mukairu en de Nigeriaanse winger maakte meteen indruk door bij zijn debuut tegen Antwerp matchwinnaar te worden. Paars-Wit lijkt zo een goudhaantje beet te hebben waarvoor het heel wat concurrenten af wist te troeven. Ook KRC Genk, Sassuolo, SpeziaRB Leipzig en enkele Nederlandse topclubs zouden hem op hun lijstje gehad hebben. 



Club Brugge dacht de voorbije maanden dan weer aan een zeer opmerkelijke transfer. Philippe Clement zou immers graag Roman Yaremchuk naar het Jan Breydelstadion gehaald hebben. De Oekraïner stuurde de voorbije maanden een paar keer aan op een vertrek van AA Gent, maar bleef uiteindelijk in de Ghelamco Arena.

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar minder op dat Lionel Messi zijn aflopende contract bij FC Barcelona nog zal verlengen. De Argentijnse ster zou alvast een zeer lucratief aanbod ontvangen hebben, want Internazionale zou hem willen verleiden met een monsterloon. Door de gunstige belastingwetten in Italië zouden zij Messi een fors hoger nettoloon kunnen bieden dan Barça.

LEES OOK: JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Zou Messi bij Internazionale passen?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

11
11
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

29
29
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

13
13
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

104
104
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

152
152
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

171
171
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

403
403
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

85
85
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

428
428
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

464
464
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

274
274
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

154
154
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

56
56
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

167
167
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

68
68
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

82
82
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

230
230
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

660
660
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

110
110
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

191
191
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

287
287
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

251
251
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

147
147
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

42
42
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

121
121

Meer sportnieuws