TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

928 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt monsteraanbod, twee kandidaten in Genk'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zit Michel Vlap tegenwoordig aan de bank gekluisterd en daardoor duiken er uiteraard vragen op over de toekomst van de man voor wie Anderlecht destijds 8 miljoen euro betaalde. Gelukkig met zijn statuut is Vlap uiteraard niet, maar een vertrek zou voorlopig niet aan de orde zijn. Hij wil in eerste instantie zijn basisplaats heroveren.

KRC Genk moet op zoek naar een nieuwe trainer na het plotse vertrek van Jess Thorup. De Limburgers zouden komend weekend tegen STVV al met hun nieuwe coach willen aantreden en er duiken voorlopig twee namen van kandidaten op: Marc Brys (OHL) en Brian Priske (FC Midtjylland). De kans lijkt echter het grootst dat Genk voor een buitenlander zal gaan.



Antwerp zal in de toekomst mogelijk moeten afrekenen met een vertrek van Luciano D'Onofrio. De sportieve baas zou immers kunnen terugkeren naar Standard, waar zijn goede vriend François Fornieri zich onlangs inkocht. De zakenman zou zijn zakenpakket graag willen uitbreiden en D'Onofrio terug naar Luik willen halen als sportief adviseur.

Anderlecht kan eindelijk rekenen op Paul Mukairu en de Nigeriaanse winger maakte meteen indruk door bij zijn debuut tegen Antwerp matchwinnaar te worden. Paars-Wit lijkt zo een goudhaantje beet te hebben waarvoor het heel wat concurrenten af wist te troeven. Ook KRC Genk, Sassuolo, SpeziaRB Leipzig en enkele Nederlandse topclubs zouden hem op hun lijstje gehad hebben. 



Club Brugge dacht de voorbije maanden dan weer aan een zeer opmerkelijke transfer. Philippe Clement zou immers graag Roman Yaremchuk naar het Jan Breydelstadion gehaald hebben. De Oekraïner stuurde de voorbije maanden een paar keer aan op een vertrek van AA Gent, maar bleef uiteindelijk in de Ghelamco Arena.

BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar minder op dat Lionel Messi zijn aflopende contract bij FC Barcelona nog zal verlengen. De Argentijnse ster zou alvast een zeer lucratief aanbod ontvangen hebben, want Internazionale zou hem willen verleiden met een monsterloon. Door de gunstige belastingwetten in Italië zouden zij Messi een fors hoger nettoloon kunnen bieden dan Barça.

LEES OOK: Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Zou Messi bij Internazionale passen?

Meest recent

Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

13
13
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

34
34
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

45
45
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

220
220
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

55
55
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

301
301
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

131
131
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

77
77
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

171
171
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

441
441
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

135
135
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

70
70
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

207
207
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

462
462
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

223
223
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

101
101
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

85
85
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

94
94
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

263
263
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

268
268
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

354
354
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

288
288
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

264
264
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

196
196

Meer sportnieuws