Sterk Malinwa realiseert straffe comeback op Jan Breydel

door
Sterk Malinwa realiseert straffe comeback op Jan Breydel

Na een sterke wedstrijd heeft KV Mechelen meer dan verdiend een punt meegepakt op het veld van Club Brugge. De ploeg van Wouter Vrancken was in grote delen van de wedstrijd minstens de evenknie van de landskampioen maar moest uiteindelijk wel een 2-0 achterstand rechtzetten.

Club Brugge pakte een vier op zes in de Champions League en wou die goede prestaties vandaag graag een vervolg geven in de eigen competitie. Vorig weekend verloor Blauw-Zwart, na de zege op Zenit, nog verrassend van OHL. Coach Clement koos voor onder meer Lang en Mechele in zijn basiself. Bij tegenstander KV Mechelen waren er nog een aantal spelers onbeschikbaar wegens een besmetting met het corona virus, hierdoor kregen Walsh en Steven Defour een basisplaats, meteen het debuut voor allebei.
Club krijgt hulp van de ref, een vleugje genie en een blunder van Bijker
Malinwa hield prima stand in de openingsminuten en zorgde zelfs voor het eerste gevaar na tien minuten spelen, De Camargo kopte maar te zwak om Mignolet het leven zuur te maken. Een paar minuten later kreeg Club een (onterechte) vrije trap op de rand van de zestien meter. Vormer krulde de bal heerlijk in de winkelhaak, 1-0 voor Club. Enorm zuur voor KV Mechelen, aangezien Vanlerberghe geen overtreding maakte op Krmencik. De bezoekers reageerden halfweg de eerste periode met een lage schuiver van Storm die in de handen van Mignolet verdween. Op het halfuur was het aan de overzijde wel raak: Vanaken vond na een blunder van Bijker de vrijstaande Lang en die schoot gemakkelijk raak: 2-0. Vijf minuten later kreeg Hairemans na een assist van Storm de kans op de aansluitingstreffer, van dichtbij vond hij een goede thuisdoelman op zijn weg. Geel-Rood kreeg zijn verdiende goal toch: Mrabti zette strak voor en Igor De Camargo pakte uit met een prachtig technisch hoogstandje door de bal met een hakje voorbij een kansloze Mignolet te verwerken: 2-1. KV Mechelen kwam via Storm nog dicht bij de gelijkmaker maar uiteindelijk kon het na een sterke slotfase nog hoop koesteren op een goed resultaat.

Vormer maakte er met een heerlijke vrije trap 1-0 van, weliswaar na een vermeende fout.
Sterk Malinwa maakt knappe comeback
Na de rust kwam KV Mechelen meteen opnieuw gevaarlijk opzetten en Mrabti schoot een prima kans voorlangs. Malinwa verdiende stilaan de gelijkmaker maar kreeg die voorlopig niet. Iets voor het uur haalde Mignolet een lage schuiver van Storm uit de benedenhoek en een minuut later vergat De Camargo om de trekker over te halen. Op tien minuten van het einde kreeg de ploeg van Wouter Vrancken zijn verdiende gelijkmaker: Storm legde na een prima cross terug op Schoofs en die moest maar binnen koppen: 2-2. De bezoekers hielden ook nadien knap stand en pakken zo een hoopgevend punt mee uit Jan Breydel. Club toonde vandaag een gebrek aan scherpte en wint zo opnieuw niet na een Europese confrontatie.
Scoreverloop:
1-0 (13') Vormer, 2-0 (28') Lang, 2-1 (42') De Camargo, 2-2 (81') Schoofs

LEES OOK: Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Verdiende KV Mechelen zelfs meer?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

42
42
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

99
99
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

77
77
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

135
135
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

133
133
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

175
175
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

57
57
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

160
160
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

405
405
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

350
350
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

118
118
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

328
328
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

235
235
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

107
107
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

259
259
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

25
25
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

113
113
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

528
528
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

135
135
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

250
250
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

101
101
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

358
358
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws