Sterk Malinwa realiseert straffe comeback op Jan Breydel

door
Sterk Malinwa realiseert straffe comeback op Jan Breydel

Na een sterke wedstrijd heeft KV Mechelen meer dan verdiend een punt meegepakt op het veld van Club Brugge. De ploeg van Wouter Vrancken was in grote delen van de wedstrijd minstens de evenknie van de landskampioen maar moest uiteindelijk wel een 2-0 achterstand rechtzetten.

Club Brugge pakte een vier op zes in de Champions League en wou die goede prestaties vandaag graag een vervolg geven in de eigen competitie. Vorig weekend verloor Blauw-Zwart, na de zege op Zenit, nog verrassend van OHL. Coach Clement koos voor onder meer Lang en Mechele in zijn basiself. Bij tegenstander KV Mechelen waren er nog een aantal spelers onbeschikbaar wegens een besmetting met het corona virus, hierdoor kregen Walsh en Steven Defour een basisplaats, meteen het debuut voor allebei.
Club krijgt hulp van de ref, een vleugje genie en een blunder van Bijker
Malinwa hield prima stand in de openingsminuten en zorgde zelfs voor het eerste gevaar na tien minuten spelen, De Camargo kopte maar te zwak om Mignolet het leven zuur te maken. Een paar minuten later kreeg Club een (onterechte) vrije trap op de rand van de zestien meter. Vormer krulde de bal heerlijk in de winkelhaak, 1-0 voor Club. Enorm zuur voor KV Mechelen, aangezien Vanlerberghe geen overtreding maakte op Krmencik. De bezoekers reageerden halfweg de eerste periode met een lage schuiver van Storm die in de handen van Mignolet verdween. Op het halfuur was het aan de overzijde wel raak: Vanaken vond na een blunder van Bijker de vrijstaande Lang en die schoot gemakkelijk raak: 2-0. Vijf minuten later kreeg Hairemans na een assist van Storm de kans op de aansluitingstreffer, van dichtbij vond hij een goede thuisdoelman op zijn weg. Geel-Rood kreeg zijn verdiende goal toch: Mrabti zette strak voor en Igor De Camargo pakte uit met een prachtig technisch hoogstandje door de bal met een hakje voorbij een kansloze Mignolet te verwerken: 2-1. KV Mechelen kwam via Storm nog dicht bij de gelijkmaker maar uiteindelijk kon het na een sterke slotfase nog hoop koesteren op een goed resultaat.

Vormer maakte er met een heerlijke vrije trap 1-0 van, weliswaar na een vermeende fout.
Sterk Malinwa maakt knappe comeback
Na de rust kwam KV Mechelen meteen opnieuw gevaarlijk opzetten en Mrabti schoot een prima kans voorlangs. Malinwa verdiende stilaan de gelijkmaker maar kreeg die voorlopig niet. Iets voor het uur haalde Mignolet een lage schuiver van Storm uit de benedenhoek en een minuut later vergat De Camargo om de trekker over te halen. Op tien minuten van het einde kreeg de ploeg van Wouter Vrancken zijn verdiende gelijkmaker: Storm legde na een prima cross terug op Schoofs en die moest maar binnen koppen: 2-2. De bezoekers hielden ook nadien knap stand en pakken zo een hoopgevend punt mee uit Jan Breydel. Club toonde vandaag een gebrek aan scherpte en wint zo opnieuw niet na een Europese confrontatie.
Scoreverloop:
1-0 (13') Vormer, 2-0 (28') Lang, 2-1 (42') De Camargo, 2-2 (81') Schoofs

LEES OOK: Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

Verdiende KV Mechelen zelfs meer?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

87
87
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

75
75
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

202
202
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

239
239
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

84
84
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

190
190
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

108
108
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

17
17
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

40
40
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

271
271
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

201
201
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

201
201
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

38
38
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

39
39
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

36
36
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

68
68
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

86
86
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

33
33
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

106
106
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

82
82
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

127
127
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

181
181

Meer sportnieuws