Beerschot aan de leiding na spektakelrijke zege tegen OHL

324 stemmen
Beerschot aan de leiding na spektakelrijke zege tegen OHL

Beerschot V.A. en OHL hebben bewezen dat hun positie in het klassement allerminst een toeval is. Ze zorgden voor een spektakelrijke wedstrijd op het Kiel. De Antwerpenaars wonnen met 4-2 en zijn (voorlopig?) voor even leider in de Jupiler Pro League.


Beerschot begon ijzersterk aan de partij en zette Romo meermaals aan het werk. De thuisploeg leek op weg naar de openingstreffer, maar het waren de bezoekers die tegen de gang van het spel op voorsprong kwamen. Iets voorbij het kwartier draaide Mercier een vrije trap in de zestien meter en die schoot door in doel: 0-1. Weer Mercier, die een onwaarschijnlijk straf seizoen kent.


Beerschot was niet van slag, want vijf minuten later bracht Tissoudali de Kielse Ratten terecht langszij. Zo konden we weer opnieuw beginnen, maar Beerschot ging verder op zijn elan. Dom vond Suzuki en de spits, die het ook bijzonder goed, kopte de 2-1 tegen de touwen. Zo zagen we een zeer aantrekkelijke eerste helft en bewezen beide ploegen dat ze een meerwaarde zijn voor Eerste Klasse A.

Drie keer doelhout in de tweede helft

Er vielen nadien nog tal van kansen te noteren, maar bij de rust bleef het 2-1. In de tweede helft trof Holzhauser al snel de paal. Zo bleef het nog spannend in die tweede periode. Het spektakel bleef verder gaan en Hubert en opnieuw Holzhauser troffen ook het doelhout. Een doelpunt kon niet uitblijven en iets voorbij het uur trof Sanusi met een zeer knap schot raak en liet Romo kansloos: 3-1 en match gespeeld.


De thuisploeg stopte niet en Holzhauser zorgde nog voor de 4-1, Henry milderde nog tot 4-2. Mercier miste eerst nog een penalty, maar even later kreeg OHL een tweede en Henry trof daar wel raak. Beerschot staat met een 21 op 33 aan de leiding, al komen ploegen als Charleroi, Antwerp en Club Brugge later nog in actie.

Scoreverloop:

0-1 (16') Xavier Mercier
1-1 (21') Tarik Tissoudali
2-1 (26') Musashi Suzuki
3-1 (62') Ryan Sanusi
4-1 (65') Raphael Holzhauser
4-2 (82') Thomas Henry (pen.)

LEES OOK: Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"
31

Gaat Beerschot dit seizoen in de top vier eindidgen?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

30
30
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

83
83
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

145
145
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

177
177
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

41
41
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

80
80
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

171
171
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

274
274
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

254
254
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

339
339
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

198
198
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1003
1003
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1326
1326
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

441
441
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

200
200
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws