Beerschot aan de leiding na spektakelrijke zege tegen OHL

324
Beerschot aan de leiding na spektakelrijke zege tegen OHL

Beerschot V.A. en OHL hebben bewezen dat hun positie in het klassement allerminst een toeval is. Ze zorgden voor een spektakelrijke wedstrijd op het Kiel. De Antwerpenaars wonnen met 4-2 en zijn (voorlopig?) voor even leider in de Jupiler Pro League.


Beerschot begon ijzersterk aan de partij en zette Romo meermaals aan het werk. De thuisploeg leek op weg naar de openingstreffer, maar het waren de bezoekers die tegen de gang van het spel op voorsprong kwamen. Iets voorbij het kwartier draaide Mercier een vrije trap in de zestien meter en die schoot door in doel: 0-1. Weer Mercier, die een onwaarschijnlijk straf seizoen kent.


Beerschot was niet van slag, want vijf minuten later bracht Tissoudali de Kielse Ratten terecht langszij. Zo konden we weer opnieuw beginnen, maar Beerschot ging verder op zijn elan. Dom vond Suzuki en de spits, die het ook bijzonder goed, kopte de 2-1 tegen de touwen. Zo zagen we een zeer aantrekkelijke eerste helft en bewezen beide ploegen dat ze een meerwaarde zijn voor Eerste Klasse A.

Drie keer doelhout in de tweede helft

Er vielen nadien nog tal van kansen te noteren, maar bij de rust bleef het 2-1. In de tweede helft trof Holzhauser al snel de paal. Zo bleef het nog spannend in die tweede periode. Het spektakel bleef verder gaan en Hubert en opnieuw Holzhauser troffen ook het doelhout. Een doelpunt kon niet uitblijven en iets voorbij het uur trof Sanusi met een zeer knap schot raak en liet Romo kansloos: 3-1 en match gespeeld.


De thuisploeg stopte niet en Holzhauser zorgde nog voor de 4-1, Henry milderde nog tot 4-2. Mercier miste eerst nog een penalty, maar even later kreeg OHL een tweede en Henry trof daar wel raak. Beerschot staat met een 21 op 33 aan de leiding, al komen ploegen als Charleroi, Antwerp en Club Brugge later nog in actie.

Scoreverloop:

0-1 (16') Xavier Mercier
1-1 (21') Tarik Tissoudali
2-1 (26') Musashi Suzuki
3-1 (62') Ryan Sanusi
4-1 (65') Raphael Holzhauser
4-2 (82') Thomas Henry (pen.)

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Gaat Beerschot dit seizoen in de top vier eindidgen?

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

3
3
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

2
2
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

83
83
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

75
75
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

55
55
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

77
77
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

68
68
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

286
286
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

291
291
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

268
268
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

216
216
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

170
170
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

198
198
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

144
144
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

222
222
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws