Beerschot aan de leiding na spektakelrijke zege tegen OHL

324 stemmen
Beerschot aan de leiding na spektakelrijke zege tegen OHL

Beerschot V.A. en OHL hebben bewezen dat hun positie in het klassement allerminst een toeval is. Ze zorgden voor een spektakelrijke wedstrijd op het Kiel. De Antwerpenaars wonnen met 4-2 en zijn (voorlopig?) voor even leider in de Jupiler Pro League.


Beerschot begon ijzersterk aan de partij en zette Romo meermaals aan het werk. De thuisploeg leek op weg naar de openingstreffer, maar het waren de bezoekers die tegen de gang van het spel op voorsprong kwamen. Iets voorbij het kwartier draaide Mercier een vrije trap in de zestien meter en die schoot door in doel: 0-1. Weer Mercier, die een onwaarschijnlijk straf seizoen kent.


Beerschot was niet van slag, want vijf minuten later bracht Tissoudali de Kielse Ratten terecht langszij. Zo konden we weer opnieuw beginnen, maar Beerschot ging verder op zijn elan. Dom vond Suzuki en de spits, die het ook bijzonder goed, kopte de 2-1 tegen de touwen. Zo zagen we een zeer aantrekkelijke eerste helft en bewezen beide ploegen dat ze een meerwaarde zijn voor Eerste Klasse A.

Drie keer doelhout in de tweede helft

Er vielen nadien nog tal van kansen te noteren, maar bij de rust bleef het 2-1. In de tweede helft trof Holzhauser al snel de paal. Zo bleef het nog spannend in die tweede periode. Het spektakel bleef verder gaan en Hubert en opnieuw Holzhauser troffen ook het doelhout. Een doelpunt kon niet uitblijven en iets voorbij het uur trof Sanusi met een zeer knap schot raak en liet Romo kansloos: 3-1 en match gespeeld.


De thuisploeg stopte niet en Holzhauser zorgde nog voor de 4-1, Henry milderde nog tot 4-2. Mercier miste eerst nog een penalty, maar even later kreeg OHL een tweede en Henry trof daar wel raak. Beerschot staat met een 21 op 33 aan de leiding, al komen ploegen als Charleroi, Antwerp en Club Brugge later nog in actie.

Scoreverloop:

0-1 (16') Xavier Mercier
1-1 (21') Tarik Tissoudali
2-1 (26') Musashi Suzuki
3-1 (62') Ryan Sanusi
4-1 (65') Raphael Holzhauser
4-2 (82') Thomas Henry (pen.)

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

🚀

Gaat Beerschot dit seizoen in de top vier eindidgen?

Meest recent

Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

1
1
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

9
9
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

14
14
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

89
89
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

247
247
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

244
244
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

325
325
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

133
133
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

95
95
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

157
157
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

742
742
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

442
442
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

776
776
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

588
588
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

458
458
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

392
392

Meer sportnieuws