Lommel buit surplus aan talent uit op het Lisp

door
Lommel buit surplus aan talent uit op het Lisp

Na een verdiende zege op het Lisp is Lommel opgeklommen naar een gedeelde derde plaats in 1B. De ploeg van Liam Manning boog een achterstand om in een belangrijke driepunter en beschikt over voldoende kwaliteit om een aardig woordje mee te spreken dit seizoen in de op één na hoogste voetbalklasse.

Lierse Kempenzonen en Lommel werden voorlopig door slechts één punt gescheiden in het klassement. De promovendus uit Lier kende een degelijke competitiestart maar verloor de laatste weken van een paar sterkere tegenstanders. Vorig weekend kon de ploeg van Van Imschoot niet aantreden, aangezien tegenstander RWDM geteisterd werd door het corona virus. Lommel van zijn kant verloor ongelukkig op het veld van leider Seraing maar kon terugblikken op een prima prestatie.
In eigen huis nam Lierse een prima start en na amper acht minuten opende Placca al de score met een overhoeks schot: 1-0 voor de thuisploeg. Ook nadien deed Lierse het prima en tien minuten later had het pech dat een plaatsbal van Gilis op de lat vloog. Lommel voetbalde opnieuw niet slecht maar bleek andermaal niet efficiënt in de zone van de waarheid. Op dik vijf minuten van de pauze stond het toch terug gelijk nadat Ugalde een afgeweerde bal van dichtbij tegen de netten mocht jagen: 1-1. De Limburgers duwden nadien nog door maar bleven voorlopig steken op een gelijkspel.
Lommel kwam na de rust als beste ploeg uit de kleedkamer en binnen de eerste tien minuten had het ook een voorsprong te pakken. Moreno mocht vrij opduiken in de zestien meter en schoot keurig raak: 1-2 en de scheve situatie was rechtgezet. Lierse was plots nergens meer en slikte meteen nadien al de 1-3 na een fraaie individuele actie en dito schot van Zaroury. De thuisploeg probeerde nadien om iets aan de dubbele achterstand te doen maar kende geen geluk bij de afwerking. Lommel hield uiteindelijk eenvoudig stand en pakt de drie punten mee vanop het Lisp.
Scoreverloop:
1-0 (8') Placca, 1-1 (39') Ugalde, 1-2 (53') Moreno, 1-3 (57') Zaroury

Zal Lommel meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

19
19
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

19
19
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

20
20
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

23
23
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

394
394
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

214
214
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

102
102
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

347
347
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

121
121
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

171
171
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

126
126
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

90
90
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

102
102
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

292
292
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

148
148
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

507
507
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

373
373
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

521
521
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

459
459
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

388
388

Meer sportnieuws