Lommel buit surplus aan talent uit op het Lisp

door
Lommel buit surplus aan talent uit op het Lisp

Na een verdiende zege op het Lisp is Lommel opgeklommen naar een gedeelde derde plaats in 1B. De ploeg van Liam Manning boog een achterstand om in een belangrijke driepunter en beschikt over voldoende kwaliteit om een aardig woordje mee te spreken dit seizoen in de op één na hoogste voetbalklasse.

Lierse Kempenzonen en Lommel werden voorlopig door slechts één punt gescheiden in het klassement. De promovendus uit Lier kende een degelijke competitiestart maar verloor de laatste weken van een paar sterkere tegenstanders. Vorig weekend kon de ploeg van Van Imschoot niet aantreden, aangezien tegenstander RWDM geteisterd werd door het corona virus. Lommel van zijn kant verloor ongelukkig op het veld van leider Seraing maar kon terugblikken op een prima prestatie.
In eigen huis nam Lierse een prima start en na amper acht minuten opende Placca al de score met een overhoeks schot: 1-0 voor de thuisploeg. Ook nadien deed Lierse het prima en tien minuten later had het pech dat een plaatsbal van Gilis op de lat vloog. Lommel voetbalde opnieuw niet slecht maar bleek andermaal niet efficiënt in de zone van de waarheid. Op dik vijf minuten van de pauze stond het toch terug gelijk nadat Ugalde een afgeweerde bal van dichtbij tegen de netten mocht jagen: 1-1. De Limburgers duwden nadien nog door maar bleven voorlopig steken op een gelijkspel.
Lommel kwam na de rust als beste ploeg uit de kleedkamer en binnen de eerste tien minuten had het ook een voorsprong te pakken. Moreno mocht vrij opduiken in de zestien meter en schoot keurig raak: 1-2 en de scheve situatie was rechtgezet. Lierse was plots nergens meer en slikte meteen nadien al de 1-3 na een fraaie individuele actie en dito schot van Zaroury. De thuisploeg probeerde nadien om iets aan de dubbele achterstand te doen maar kende geen geluk bij de afwerking. Lommel hield uiteindelijk eenvoudig stand en pakt de drie punten mee vanop het Lisp.
Scoreverloop:
1-0 (8') Placca, 1-1 (39') Ugalde, 1-2 (53') Moreno, 1-3 (57') Zaroury

Zal Lommel meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

Duivels-fans in de wolken: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

10
10
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

104
104
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

141
141
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

156
156
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

74
74
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

96
96
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

217
217
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

151
151
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

53
53
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

333
333
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

247
247
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

122
122
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

405
405
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

90
90
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

776
776
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

270
270
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

216
216
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

166
166
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

380
380
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

148
148
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

128
128
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

83
83
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

430
430
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

88
88
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

49
49

Meer sportnieuws