Lommel buit surplus aan talent uit op het Lisp

door
Lommel buit surplus aan talent uit op het Lisp

Na een verdiende zege op het Lisp is Lommel opgeklommen naar een gedeelde derde plaats in 1B. De ploeg van Liam Manning boog een achterstand om in een belangrijke driepunter en beschikt over voldoende kwaliteit om een aardig woordje mee te spreken dit seizoen in de op één na hoogste voetbalklasse.

Lierse Kempenzonen en Lommel werden voorlopig door slechts één punt gescheiden in het klassement. De promovendus uit Lier kende een degelijke competitiestart maar verloor de laatste weken van een paar sterkere tegenstanders. Vorig weekend kon de ploeg van Van Imschoot niet aantreden, aangezien tegenstander RWDM geteisterd werd door het corona virus. Lommel van zijn kant verloor ongelukkig op het veld van leider Seraing maar kon terugblikken op een prima prestatie.
In eigen huis nam Lierse een prima start en na amper acht minuten opende Placca al de score met een overhoeks schot: 1-0 voor de thuisploeg. Ook nadien deed Lierse het prima en tien minuten later had het pech dat een plaatsbal van Gilis op de lat vloog. Lommel voetbalde opnieuw niet slecht maar bleek andermaal niet efficiënt in de zone van de waarheid. Op dik vijf minuten van de pauze stond het toch terug gelijk nadat Ugalde een afgeweerde bal van dichtbij tegen de netten mocht jagen: 1-1. De Limburgers duwden nadien nog door maar bleven voorlopig steken op een gelijkspel.
Lommel kwam na de rust als beste ploeg uit de kleedkamer en binnen de eerste tien minuten had het ook een voorsprong te pakken. Moreno mocht vrij opduiken in de zestien meter en schoot keurig raak: 1-2 en de scheve situatie was rechtgezet. Lierse was plots nergens meer en slikte meteen nadien al de 1-3 na een fraaie individuele actie en dito schot van Zaroury. De thuisploeg probeerde nadien om iets aan de dubbele achterstand te doen maar kende geen geluk bij de afwerking. Lommel hield uiteindelijk eenvoudig stand en pakt de drie punten mee vanop het Lisp.
Scoreverloop:
1-0 (8') Placca, 1-1 (39') Ugalde, 1-2 (53') Moreno, 1-3 (57') Zaroury

Zal Lommel meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

168
168
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

31
31
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

27
27
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

151
151
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

162
162
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

106
106
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

343
343
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

202
202
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

439
439
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

38
38
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

378
378
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

176
176
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

222
222
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

378
378
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

453
453
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

269
269
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

148
148
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

71
71
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

62
62
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

134
134
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

415
415
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

330
330
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

306
306
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

398
398

Meer sportnieuws