'Club Brugge-vijftal moet vrezen voor fikse domper'

door
'Club Brugge-vijftal moet vrezen voor fikse domper'

Club Brugge krijgt geen tijd om te rusten, want een paar dagen na het gelijkspel tegen Lazio staat alweer een belangrijk duel tegen KV Mechelen op het programma. Volgende woensdag neemt Blauw-Zwart het dan weer op tegen Borussia Dortmund. Misschien was het Blauw-Zwart dus niet zo slecht uitgekomen mocht de Mechelse opzet om de match uit te stellen geslaagd zijn.


Al wou Philippe Clement daar op zijn perspraatje niks van weten. "Wij willen alle wedstrijden spelen. Je weet niet wat er straks nog allemaal komt. Elke match die afgewerkt wordt, is daarom een goede zaak. De kalender is al zo drukbezet. Het wordt niet niet evident om straks nog uitgestelde duels in te plannen", aldus de Brugse coach, die verder ook het ritme van zijn troepen liefst niet onderbroken wil zien. Daarnaast biedt de opeenvolging van wedstrijden hem een uitgelezen kans om de breedte van zijn kern te benutten, iets wat Clement eerder reeds meermaals aangaf.
Het Laatste Nieuws denkt in dat opzicht dan vooral aan Noa Lang, Michael Krmencik, Siebe Schrijvers, Youssouph Badji en David Okereke, die allen minuten kunnen opdoen tegen Malinwa. Schrijvers en Okereke kwamen tegen Zenit en Lazio nog niet in actie, Lang, Krmencik en Badji moesten het stellen met korte invalbeurten en verzamelden zo evenmin al veel speelminuten in de Champions League. Iets wat ze volgens HLN "woensdag tegen Dortmund ook niet zullen doen". Vooral voor aanwinst Lang, die uitkeek naar het kampioenenbal, zou dat toch een fikse domper zijn.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Wie zou u eventueel laten starten tegen Dortmund?

Meest recent

Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

64
64
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

20
20
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

46
46
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

52
52
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

85
85
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

105
105
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

64
64
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

308
308
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

68
68
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

70
70
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

513
513
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

89
89
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

221
221
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

270
270
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

145
145
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

447
447
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

328
328
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

307
307
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

80
80
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

118
118
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

58
58
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

374
374
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

276
276
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

320
320
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

273
273

Meer sportnieuws