'Club Brugge-vijftal moet vrezen voor fikse domper'

1512 stemmen
'Club Brugge-vijftal moet vrezen voor fikse domper'

Club Brugge krijgt geen tijd om te rusten, want een paar dagen na het gelijkspel tegen Lazio staat alweer een belangrijk duel tegen KV Mechelen op het programma. Volgende woensdag neemt Blauw-Zwart het dan weer op tegen Borussia Dortmund. Misschien was het Blauw-Zwart dus niet zo slecht uitgekomen mocht de Mechelse opzet om de match uit te stellen geslaagd zijn.


Al wou Philippe Clement daar op zijn perspraatje niks van weten. "Wij willen alle wedstrijden spelen. Je weet niet wat er straks nog allemaal komt. Elke match die afgewerkt wordt, is daarom een goede zaak. De kalender is al zo drukbezet. Het wordt niet niet evident om straks nog uitgestelde duels in te plannen", aldus de Brugse coach, die verder ook het ritme van zijn troepen liefst niet onderbroken wil zien. Daarnaast biedt de opeenvolging van wedstrijden hem een uitgelezen kans om de breedte van zijn kern te benutten, iets wat Clement eerder reeds meermaals aangaf.
Het Laatste Nieuws denkt in dat opzicht dan vooral aan Noa Lang, Michael Krmencik, Siebe Schrijvers, Youssouph Badji en David Okereke, die allen minuten kunnen opdoen tegen Malinwa. Schrijvers en Okereke kwamen tegen Zenit en Lazio nog niet in actie, Lang, Krmencik en Badji moesten het stellen met korte invalbeurten en verzamelden zo evenmin al veel speelminuten in de Champions League. Iets wat ze volgens HLN "woensdag tegen Dortmund ook niet zullen doen". Vooral voor aanwinst Lang, die uitkeek naar het kampioenenbal, zou dat toch een fikse domper zijn.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Wie zou u eventueel laten starten tegen Dortmund?

Meest recent

Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

3
3
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

60
60
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

62
62
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

73
73
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

208
208
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

88
88
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

91
91
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

424
424
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

607
607
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

69
69
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

172
172
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

183
183
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

49
49
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

525
525
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

118
118
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

182
182
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

236
236
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

174
174
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

230
230
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

409
409
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

154
154
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

815
815
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

88
88
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

331
331

Meer sportnieuws