'Club Brugge-vijftal moet vrezen voor fikse domper'

door
'Club Brugge-vijftal moet vrezen voor fikse domper'

Club Brugge krijgt geen tijd om te rusten, want een paar dagen na het gelijkspel tegen Lazio staat alweer een belangrijk duel tegen KV Mechelen op het programma. Volgende woensdag neemt Blauw-Zwart het dan weer op tegen Borussia Dortmund. Misschien was het Blauw-Zwart dus niet zo slecht uitgekomen mocht de Mechelse opzet om de match uit te stellen geslaagd zijn.


Al wou Philippe Clement daar op zijn perspraatje niks van weten. "Wij willen alle wedstrijden spelen. Je weet niet wat er straks nog allemaal komt. Elke match die afgewerkt wordt, is daarom een goede zaak. De kalender is al zo drukbezet. Het wordt niet niet evident om straks nog uitgestelde duels in te plannen", aldus de Brugse coach, die verder ook het ritme van zijn troepen liefst niet onderbroken wil zien. Daarnaast biedt de opeenvolging van wedstrijden hem een uitgelezen kans om de breedte van zijn kern te benutten, iets wat Clement eerder reeds meermaals aangaf.
Het Laatste Nieuws denkt in dat opzicht dan vooral aan Noa Lang, Michael Krmencik, Siebe Schrijvers, Youssouph Badji en David Okereke, die allen minuten kunnen opdoen tegen Malinwa. Schrijvers en Okereke kwamen tegen Zenit en Lazio nog niet in actie, Lang, Krmencik en Badji moesten het stellen met korte invalbeurten en verzamelden zo evenmin al veel speelminuten in de Champions League. Iets wat ze volgens HLN "woensdag tegen Dortmund ook niet zullen doen". Vooral voor aanwinst Lang, die uitkeek naar het kampioenenbal, zou dat toch een fikse domper zijn.

Wie zou u eventueel laten starten tegen Dortmund?

Meest recent

Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

14
14
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

57
57
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

114
114
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

54
54
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

37
37
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

122
122
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

384
384
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

164
164
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

680
680
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

154
154
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

113
113
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

139
139
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

196
196
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

617
617
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

48
48
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

342
342
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

273
273
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

176
176
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

399
399
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

196
196
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

67
67
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

50
50
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

303
303
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

101
101
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

362
362

Meer sportnieuws