TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge hoopte Emmanuel Dennis afgelopen zomer op een transfer, maar die kwam er uiteindelijk niet. De Nigeriaanse aanvaller geniet wel nog steeds interesse. Zo zou hij nog steeds op het lijstje staan van Everton, momenteel de leider in de Premier League. Als hij een sterk seizoen kan afwerken, zullen ze misschien in de zomer echt komen aankloppen.



KRC Genk kwam donderdag met nieuws over de situatie van Sebastien Dewaest. De verdediger keer voorlopig niet terug in de A-kern, ondanks gesprekken met Jess Thorup en het bestuur. Het lijkt er dus nog steeds op dat hij in januari wil vertrekken.

Anderlecht had in de zomer Didier Lamkel Zé kunnen aantrekken, want de Kameroener werd aangeboden in het Lotto Park. Paars-Wit bedankte echter omdat de middenvelder niet aan hun normen en waarden beantwoord. Bij Antwerp zit hij intussen helemaal op een zijspoor, nadat hij zich met zijn fratsen onmogelijk maakte bij Ivan Leko.



BUITENLAND

FC Barcelona gaat straks mogelijk een trainerswissel doorvoeren. Victor Font, de topfavoriet om de nieuwe voorzitter van de club te worden, zou immers van plan zijn om Pep Guardiola terug naar Barça te halen. In dat geval zou Ronald Koeman dus al na een jaar weer plaats moeten ruimen. Ook Xavi, Andres Iniesta en Carles Puyol zouden weer in Camp Nou aan de slag moeten gaan.

Een tiental jaar geleden was Alexandre Pato nog één van de grootste talenten ter wereld, maar de voorbije jaren raakte zijn carrière in het slop. De Braziliaanse spits is momenteel transfervrij, maar zou een opmerkelijke transfer kunnen maken. Birmingham City zou de 31-jarige voormalige Golden Boy willen aantrekken.



Bij Ajax komt Ryan Gravenberch helemaal tot ontbolstering en de 18-jarige middenvelder lokt nu al interesse van heel wat buitenlandse grootmachten. Intussen zouden FC Barcelona, Juventus en Manchester United het toptalent allemaal al op hun verlanglijstje gezet hebben. 

LEES OOK: Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Had Anderlecht Lamkel Zé kunnen gebruiken?

Meest recent

Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

0
0
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

90
90
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

78
78
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

128
128
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

149
149
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

121
121
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

247
247
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

223
223
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

71
71
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

144
144
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

309
309
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

276
276
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

235
235
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

50
50
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

162
162
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

390
390
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

225
225
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

414
414
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

203
203
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

341
341
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

195
195
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

545
545
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

253
253
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

449
449

Meer sportnieuws