TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge hoopte Emmanuel Dennis afgelopen zomer op een transfer, maar die kwam er uiteindelijk niet. De Nigeriaanse aanvaller geniet wel nog steeds interesse. Zo zou hij nog steeds op het lijstje staan van Everton, momenteel de leider in de Premier League. Als hij een sterk seizoen kan afwerken, zullen ze misschien in de zomer echt komen aankloppen.



KRC Genk kwam donderdag met nieuws over de situatie van Sebastien Dewaest. De verdediger keer voorlopig niet terug in de A-kern, ondanks gesprekken met Jess Thorup en het bestuur. Het lijkt er dus nog steeds op dat hij in januari wil vertrekken.

Anderlecht had in de zomer Didier Lamkel Zé kunnen aantrekken, want de Kameroener werd aangeboden in het Lotto Park. Paars-Wit bedankte echter omdat de middenvelder niet aan hun normen en waarden beantwoord. Bij Antwerp zit hij intussen helemaal op een zijspoor, nadat hij zich met zijn fratsen onmogelijk maakte bij Ivan Leko.



BUITENLAND

FC Barcelona gaat straks mogelijk een trainerswissel doorvoeren. Victor Font, de topfavoriet om de nieuwe voorzitter van de club te worden, zou immers van plan zijn om Pep Guardiola terug naar Barça te halen. In dat geval zou Ronald Koeman dus al na een jaar weer plaats moeten ruimen. Ook Xavi, Andres Iniesta en Carles Puyol zouden weer in Camp Nou aan de slag moeten gaan.

Een tiental jaar geleden was Alexandre Pato nog één van de grootste talenten ter wereld, maar de voorbije jaren raakte zijn carrière in het slop. De Braziliaanse spits is momenteel transfervrij, maar zou een opmerkelijke transfer kunnen maken. Birmingham City zou de 31-jarige voormalige Golden Boy willen aantrekken.



Bij Ajax komt Ryan Gravenberch helemaal tot ontbolstering en de 18-jarige middenvelder lokt nu al interesse van heel wat buitenlandse grootmachten. Intussen zouden FC Barcelona, Juventus en Manchester United het toptalent allemaal al op hun verlanglijstje gezet hebben. 

LEES OOK: 'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Had Anderlecht Lamkel Zé kunnen gebruiken?

Meest recent

Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

6
6
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

123
123
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

34
34
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

82
82
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

37
37
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

118
118
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

113
113
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

155
155
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

156
156
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

303
303
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

151
151
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

156
156
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

208
208
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

303
303
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

163
163
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

389
389
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

234
234
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

489
489
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

83
83
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

58
58
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

245
245
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

70
70
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124

Meer sportnieuws