TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

315 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge hoopte Emmanuel Dennis afgelopen zomer op een transfer, maar die kwam er uiteindelijk niet. De Nigeriaanse aanvaller geniet wel nog steeds interesse. Zo zou hij nog steeds op het lijstje staan van Everton, momenteel de leider in de Premier League. Als hij een sterk seizoen kan afwerken, zullen ze misschien in de zomer echt komen aankloppen.



KRC Genk kwam donderdag met nieuws over de situatie van Sebastien Dewaest. De verdediger keer voorlopig niet terug in de A-kern, ondanks gesprekken met Jess Thorup en het bestuur. Het lijkt er dus nog steeds op dat hij in januari wil vertrekken.

Anderlecht had in de zomer Didier Lamkel Zé kunnen aantrekken, want de Kameroener werd aangeboden in het Lotto Park. Paars-Wit bedankte echter omdat de middenvelder niet aan hun normen en waarden beantwoord. Bij Antwerp zit hij intussen helemaal op een zijspoor, nadat hij zich met zijn fratsen onmogelijk maakte bij Ivan Leko.



BUITENLAND

FC Barcelona gaat straks mogelijk een trainerswissel doorvoeren. Victor Font, de topfavoriet om de nieuwe voorzitter van de club te worden, zou immers van plan zijn om Pep Guardiola terug naar Barça te halen. In dat geval zou Ronald Koeman dus al na een jaar weer plaats moeten ruimen. Ook Xavi, Andres Iniesta en Carles Puyol zouden weer in Camp Nou aan de slag moeten gaan.

Een tiental jaar geleden was Alexandre Pato nog één van de grootste talenten ter wereld, maar de voorbije jaren raakte zijn carrière in het slop. De Braziliaanse spits is momenteel transfervrij, maar zou een opmerkelijke transfer kunnen maken. Birmingham City zou de 31-jarige voormalige Golden Boy willen aantrekken.



Bij Ajax komt Ryan Gravenberch helemaal tot ontbolstering en de 18-jarige middenvelder lokt nu al interesse van heel wat buitenlandse grootmachten. Intussen zouden FC Barcelona, Juventus en Manchester United het toptalent allemaal al op hun verlanglijstje gezet hebben. 

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Had Anderlecht Lamkel Zé kunnen gebruiken?

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

57
57
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

19
19
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

60
60
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

95
95
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

19
19
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

375
375
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

128
128
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

118
118
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

39
39
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

78
78
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

59
59
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

384
384
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

514
514
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

165
165
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

107
107
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

133
133
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

522
522
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

619
619
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

976
976
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

281
281

Meer sportnieuws