TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Engelsen azen op Dennis, Guardiola terug naar Barça'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge hoopte Emmanuel Dennis afgelopen zomer op een transfer, maar die kwam er uiteindelijk niet. De Nigeriaanse aanvaller geniet wel nog steeds interesse. Zo zou hij nog steeds op het lijstje staan van Everton, momenteel de leider in de Premier League. Als hij een sterk seizoen kan afwerken, zullen ze misschien in de zomer echt komen aankloppen.



KRC Genk kwam donderdag met nieuws over de situatie van Sebastien Dewaest. De verdediger keer voorlopig niet terug in de A-kern, ondanks gesprekken met Jess Thorup en het bestuur. Het lijkt er dus nog steeds op dat hij in januari wil vertrekken.

Anderlecht had in de zomer Didier Lamkel Zé kunnen aantrekken, want de Kameroener werd aangeboden in het Lotto Park. Paars-Wit bedankte echter omdat de middenvelder niet aan hun normen en waarden beantwoord. Bij Antwerp zit hij intussen helemaal op een zijspoor, nadat hij zich met zijn fratsen onmogelijk maakte bij Ivan Leko.



BUITENLAND

FC Barcelona gaat straks mogelijk een trainerswissel doorvoeren. Victor Font, de topfavoriet om de nieuwe voorzitter van de club te worden, zou immers van plan zijn om Pep Guardiola terug naar Barça te halen. In dat geval zou Ronald Koeman dus al na een jaar weer plaats moeten ruimen. Ook Xavi, Andres Iniesta en Carles Puyol zouden weer in Camp Nou aan de slag moeten gaan.

Een tiental jaar geleden was Alexandre Pato nog één van de grootste talenten ter wereld, maar de voorbije jaren raakte zijn carrière in het slop. De Braziliaanse spits is momenteel transfervrij, maar zou een opmerkelijke transfer kunnen maken. Birmingham City zou de 31-jarige voormalige Golden Boy willen aantrekken.



Bij Ajax komt Ryan Gravenberch helemaal tot ontbolstering en de 18-jarige middenvelder lokt nu al interesse van heel wat buitenlandse grootmachten. Intussen zouden FC Barcelona, Juventus en Manchester United het toptalent allemaal al op hun verlanglijstje gezet hebben. 

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Had Anderlecht Lamkel Zé kunnen gebruiken?

Meest recent

Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

9
9
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

10
10
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

177
177
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

89
89
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

357
357
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

87
87
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

25
25
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

343
343
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

41
41
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

357
357
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

126
126
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

315
315
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

225
225
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

303
303
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

103
103
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

458
458
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

507
507
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

634
634
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

308
308
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

215
215
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

309
309
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

81
81
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

253
253
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

134
134
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

286
286

Meer sportnieuws