Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

54 stemmen
Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

Het coronavirus tiert welig in het rond in de Jupiler Pro League, en dus is het nog maar de vraag welke matchen al dan niet kunnen doorgaan dit weekend. Behalve de partij tussen Moeskroen en STVV dreigen er namelijk nog meer wedstrijden van speeldag 11 in het water te vallen. Desalniettemin gaat VoetbalNieuws in samenwerking met UNIBET.be weer op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met KRC Genk tegen Eupen, dat vorige week niet in actie kwam tegen KV Mechelen. Nu aasden de Panda's zelf op uitstel, tevergeefs weliswaar. Eupen moet het zo doen zonder een drietal basispionnen, al bleef de voorlinie – die sinds speeldag drie telkens raak trof – buiten schot. Genk daarentegen hield toen als enige keer de nul. Vermits de Limburgers wel weer weten wat winnen is, gokken wij dus op een zege mét tegengoal voor de thuisclub. Een bet die 3,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag wordt de actie op gang getrapt door Beerschot en OH Leuven, de promovendi die het allebei verrassend goed doen. Twee ploegen die garant staan voor spektakel ook, dus we mogen er haast prat op gaan dat beide teams zullen scoren. Wie weet zijn het dan wel weer dirigenten Raphael Holzhauser en Xavier Mercier die elk minstens één doelpunt voor hun rekening nemen. Indien hun namen op het scorebord verschijnen, levert dat met behulp van de Bet Builder 7,50x ons inleggeld op.

De twee overige duels op zaterdag zijn voorlopig hoogst twijfelachtig, maar de verwachting is dat Club Brugge en KV Mechelen toch gewoon het veld zullen betreden. Malinwa moet dus hopen dat Blauw-Zwart opnieuw een steek laat vallen na een Champions League-partij, al ging het zelf in zes van haar laatste zeven matchen onderuit. Bovendien kampen de Mechelaars met een coronagolf. Het ideale moment voor Club Brugge om nog eens te winnen met een clean sheet, wat 2,15x onze inzet opbrengt.



Zondag staat dan weer de topper tussen Anderlecht en Antwerp op het programma, waarbij Paars-Wit mits een zege zowaar kan naderen tot op één punt van de huidige leider. Die tankte zopas nog wat vertrouwen tegen Tottenham, al vergde die stunt wel een pak energie. Toch is de Great Old zonder twijfel hét elftal in vorm, met nu al vijf overwinningen op een rij. Als het stamnummer één als eerste uitploeg dit seizoen aan het langste eind trekt in het Lotto Park, rekenen wij ons 3,15x onze bet rijker.

Eindigen doen we op Sclessin, waar Standard het bezoek krijgt van KV Oostende. Geen gemakkelijke opdracht voor de Rouches, die na de nederlaag tegen STVV donderdag kopje onder gingen op het veld van Benfica. KVO is daarentegen bezig aan een sterke reeks van zeven duels zonder verlies. De statistieken vertellen ons echter dat de Luikenaars in eigen huis meer corners moeten versieren én minder kaarten slikken, een combinatie die met behulp van de Bet Builder 2,85x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Genkse zege zonder clean sheet, een zegevierend Antwerp in Anderlecht en Standard dat meer corners en minder kaarten dan KV Oostende laat optekenen, samen goed voor bijna 30x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Wie zal volgens u de topper tussen Anderlecht en Antwerp winnen?

Meest recent

Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

21
21
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

15
15
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

24
24
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

34
34
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

113
113
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

152
152
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

207
207
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

224
224
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

172
172
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

149
149
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

66
66
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

521
521
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

116
116
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

347
347
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

399
399
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1003
1003
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

140
140
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

737
737
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

217
217
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

211
211
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

368
368
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

103
103
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

547
547
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

221
221
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

308
308

Meer sportnieuws