Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

54
Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

Het coronavirus tiert welig in het rond in de Jupiler Pro League, en dus is het nog maar de vraag welke matchen al dan niet kunnen doorgaan dit weekend. Behalve de partij tussen Moeskroen en STVV dreigen er namelijk nog meer wedstrijden van speeldag 11 in het water te vallen. Desalniettemin gaat VoetbalNieuws in samenwerking met UNIBET.be weer op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met KRC Genk tegen Eupen, dat vorige week niet in actie kwam tegen KV Mechelen. Nu aasden de Panda's zelf op uitstel, tevergeefs weliswaar. Eupen moet het zo doen zonder een drietal basispionnen, al bleef de voorlinie – die sinds speeldag drie telkens raak trof – buiten schot. Genk daarentegen hield toen als enige keer de nul. Vermits de Limburgers wel weer weten wat winnen is, gokken wij dus op een zege mét tegengoal voor de thuisclub. Een bet die 3,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag wordt de actie op gang getrapt door Beerschot en OH Leuven, de promovendi die het allebei verrassend goed doen. Twee ploegen die garant staan voor spektakel ook, dus we mogen er haast prat op gaan dat beide teams zullen scoren. Wie weet zijn het dan wel weer dirigenten Raphael Holzhauser en Xavier Mercier die elk minstens één doelpunt voor hun rekening nemen. Indien hun namen op het scorebord verschijnen, levert dat met behulp van de Bet Builder 7,50x ons inleggeld op.

De twee overige duels op zaterdag zijn voorlopig hoogst twijfelachtig, maar de verwachting is dat Club Brugge en KV Mechelen toch gewoon het veld zullen betreden. Malinwa moet dus hopen dat Blauw-Zwart opnieuw een steek laat vallen na een Champions League-partij, al ging het zelf in zes van haar laatste zeven matchen onderuit. Bovendien kampen de Mechelaars met een coronagolf. Het ideale moment voor Club Brugge om nog eens te winnen met een clean sheet, wat 2,15x onze inzet opbrengt.



Zondag staat dan weer de topper tussen Anderlecht en Antwerp op het programma, waarbij Paars-Wit mits een zege zowaar kan naderen tot op één punt van de huidige leider. Die tankte zopas nog wat vertrouwen tegen Tottenham, al vergde die stunt wel een pak energie. Toch is de Great Old zonder twijfel hét elftal in vorm, met nu al vijf overwinningen op een rij. Als het stamnummer één als eerste uitploeg dit seizoen aan het langste eind trekt in het Lotto Park, rekenen wij ons 3,15x onze bet rijker.

Eindigen doen we op Sclessin, waar Standard het bezoek krijgt van KV Oostende. Geen gemakkelijke opdracht voor de Rouches, die na de nederlaag tegen STVV donderdag kopje onder gingen op het veld van Benfica. KVO is daarentegen bezig aan een sterke reeks van zeven duels zonder verlies. De statistieken vertellen ons echter dat de Luikenaars in eigen huis meer corners moeten versieren én minder kaarten slikken, een combinatie die met behulp van de Bet Builder 2,85x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Genkse zege zonder clean sheet, een zegevierend Antwerp in Anderlecht en Standard dat meer corners en minder kaarten dan KV Oostende laat optekenen, samen goed voor bijna 30x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Genk rekent zich rijk: drie miljoenentransfers op agenda

Wie zal volgens u de topper tussen Anderlecht en Antwerp winnen?

Meest recent

Barça zet krankzinnige reeks voort na hattrick; zure slipper Ajax

Er staat dit seizoen geen maat op FC Barcelona. De Spaanse kampioen won tot dusver al zijn ...

6
6
Anderlecht blinkt: Winkler passeert twee maal langs kassa

Komt de interlandbreak ongelegen voor Anderlecht of niet? De recordkampioen speelde vanavond een ...

76
76
Gefrustreerd KV mist gouden kans op eerste zege in Limburg

Met het ingaan van de interlandbreak blijft KV Mechelen voorlopig vruchteloos jagen op een eerste ...

16
16
Mazzu herleeft bij Eupen en zet opmars voort in CPL

De Panda's lijken klaar om een rol van betekenis te spelen in de Challenger Pro League. Onder ...

19
19
Cercle Brugge pakt 3 op 21: Friis luidt alarmbel

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

15
15
Genk rekent zich rijk: drie miljoenentransfers op agenda

KRC Genk is één van de vele Belgische clubs die voor een groot deel afhankelijk zijn ...

86
86
"Zij lopen op laatste benen" - Nieuwe afscheidsronde bij Duivels?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

112
112
Leko dropt selectie: Club krijgt fikse opsteker voor Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

182
182
Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

In de Duitse Bundesliga heeft Borussia Dortmund de leidersplaats zaterdag verovert. De Italiaanse ...

56
56
Zebra's denderen voort, Cercle boot in na doelpuntenkermis

Waar stopt het voetbalsprookje van Sporting Charleroi? De Zebra's blijven maar door de competitie ...

20
20
‘Van Bommel pakt uit met drastisch De Bruyne-besluit’

Kevin De Bruyne zorgde onlangs plots voor grote ongerustheid bij Napoli. De Rode Duivel moest in de ...

122
122
Jelle Vossen verwerkt absolute mokerslag bij Beerschot

Beerschot kende zaterdag een topnamiddag met een overwinning op het veld van Sporting Hasselt, maar ...

304
304
CEO OHL haalt vernietigend uit: "Het klopt voor geen meter"

OH Leuven heeft zaterdag eindelijk de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. De 2-0 ...

98
98
Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

46
46
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

220
220
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

88
88
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

16
16
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

25
25
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met stunt

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

58
58
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

15
15
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

306
306
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

249
249
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

90
90
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

252
252
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

71
71

Meer sportnieuws