Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

54
Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

Het coronavirus tiert welig in het rond in de Jupiler Pro League, en dus is het nog maar de vraag welke matchen al dan niet kunnen doorgaan dit weekend. Behalve de partij tussen Moeskroen en STVV dreigen er namelijk nog meer wedstrijden van speeldag 11 in het water te vallen. Desalniettemin gaat VoetbalNieuws in samenwerking met UNIBET.be weer op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met KRC Genk tegen Eupen, dat vorige week niet in actie kwam tegen KV Mechelen. Nu aasden de Panda's zelf op uitstel, tevergeefs weliswaar. Eupen moet het zo doen zonder een drietal basispionnen, al bleef de voorlinie – die sinds speeldag drie telkens raak trof – buiten schot. Genk daarentegen hield toen als enige keer de nul. Vermits de Limburgers wel weer weten wat winnen is, gokken wij dus op een zege mét tegengoal voor de thuisclub. Een bet die 3,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag wordt de actie op gang getrapt door Beerschot en OH Leuven, de promovendi die het allebei verrassend goed doen. Twee ploegen die garant staan voor spektakel ook, dus we mogen er haast prat op gaan dat beide teams zullen scoren. Wie weet zijn het dan wel weer dirigenten Raphael Holzhauser en Xavier Mercier die elk minstens één doelpunt voor hun rekening nemen. Indien hun namen op het scorebord verschijnen, levert dat met behulp van de Bet Builder 7,50x ons inleggeld op.

De twee overige duels op zaterdag zijn voorlopig hoogst twijfelachtig, maar de verwachting is dat Club Brugge en KV Mechelen toch gewoon het veld zullen betreden. Malinwa moet dus hopen dat Blauw-Zwart opnieuw een steek laat vallen na een Champions League-partij, al ging het zelf in zes van haar laatste zeven matchen onderuit. Bovendien kampen de Mechelaars met een coronagolf. Het ideale moment voor Club Brugge om nog eens te winnen met een clean sheet, wat 2,15x onze inzet opbrengt.



Zondag staat dan weer de topper tussen Anderlecht en Antwerp op het programma, waarbij Paars-Wit mits een zege zowaar kan naderen tot op één punt van de huidige leider. Die tankte zopas nog wat vertrouwen tegen Tottenham, al vergde die stunt wel een pak energie. Toch is de Great Old zonder twijfel hét elftal in vorm, met nu al vijf overwinningen op een rij. Als het stamnummer één als eerste uitploeg dit seizoen aan het langste eind trekt in het Lotto Park, rekenen wij ons 3,15x onze bet rijker.

Eindigen doen we op Sclessin, waar Standard het bezoek krijgt van KV Oostende. Geen gemakkelijke opdracht voor de Rouches, die na de nederlaag tegen STVV donderdag kopje onder gingen op het veld van Benfica. KVO is daarentegen bezig aan een sterke reeks van zeven duels zonder verlies. De statistieken vertellen ons echter dat de Luikenaars in eigen huis meer corners moeten versieren én minder kaarten slikken, een combinatie die met behulp van de Bet Builder 2,85x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Genkse zege zonder clean sheet, een zegevierend Antwerp in Anderlecht en Standard dat meer corners en minder kaarten dan KV Oostende laat optekenen, samen goed voor bijna 30x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Wie zal volgens u de topper tussen Anderlecht en Antwerp winnen?

Meest recent

Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

4
4
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

11
11
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

9
9
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

24
24
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

8
8
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

9
9
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

18
18
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

94
94
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

22
22
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

195
195
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

89
89
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

192
192
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

65
65
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

63
63
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

223
223
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

52
52
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

105
105
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

260
260
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

53
53
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

144
144
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

86
86
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231

Meer sportnieuws