Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

54 stemmen
Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

Het coronavirus tiert welig in het rond in de Jupiler Pro League, en dus is het nog maar de vraag welke matchen al dan niet kunnen doorgaan dit weekend. Behalve de partij tussen Moeskroen en STVV dreigen er namelijk nog meer wedstrijden van speeldag 11 in het water te vallen. Desalniettemin gaat VoetbalNieuws in samenwerking met UNIBET.be weer op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met KRC Genk tegen Eupen, dat vorige week niet in actie kwam tegen KV Mechelen. Nu aasden de Panda's zelf op uitstel, tevergeefs weliswaar. Eupen moet het zo doen zonder een drietal basispionnen, al bleef de voorlinie – die sinds speeldag drie telkens raak trof – buiten schot. Genk daarentegen hield toen als enige keer de nul. Vermits de Limburgers wel weer weten wat winnen is, gokken wij dus op een zege mét tegengoal voor de thuisclub. Een bet die 3,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag wordt de actie op gang getrapt door Beerschot en OH Leuven, de promovendi die het allebei verrassend goed doen. Twee ploegen die garant staan voor spektakel ook, dus we mogen er haast prat op gaan dat beide teams zullen scoren. Wie weet zijn het dan wel weer dirigenten Raphael Holzhauser en Xavier Mercier die elk minstens één doelpunt voor hun rekening nemen. Indien hun namen op het scorebord verschijnen, levert dat met behulp van de Bet Builder 7,50x ons inleggeld op.

De twee overige duels op zaterdag zijn voorlopig hoogst twijfelachtig, maar de verwachting is dat Club Brugge en KV Mechelen toch gewoon het veld zullen betreden. Malinwa moet dus hopen dat Blauw-Zwart opnieuw een steek laat vallen na een Champions League-partij, al ging het zelf in zes van haar laatste zeven matchen onderuit. Bovendien kampen de Mechelaars met een coronagolf. Het ideale moment voor Club Brugge om nog eens te winnen met een clean sheet, wat 2,15x onze inzet opbrengt.



Zondag staat dan weer de topper tussen Anderlecht en Antwerp op het programma, waarbij Paars-Wit mits een zege zowaar kan naderen tot op één punt van de huidige leider. Die tankte zopas nog wat vertrouwen tegen Tottenham, al vergde die stunt wel een pak energie. Toch is de Great Old zonder twijfel hét elftal in vorm, met nu al vijf overwinningen op een rij. Als het stamnummer één als eerste uitploeg dit seizoen aan het langste eind trekt in het Lotto Park, rekenen wij ons 3,15x onze bet rijker.

Eindigen doen we op Sclessin, waar Standard het bezoek krijgt van KV Oostende. Geen gemakkelijke opdracht voor de Rouches, die na de nederlaag tegen STVV donderdag kopje onder gingen op het veld van Benfica. KVO is daarentegen bezig aan een sterke reeks van zeven duels zonder verlies. De statistieken vertellen ons echter dat de Luikenaars in eigen huis meer corners moeten versieren én minder kaarten slikken, een combinatie die met behulp van de Bet Builder 2,85x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Genkse zege zonder clean sheet, een zegevierend Antwerp in Anderlecht en Standard dat meer corners en minder kaarten dan KV Oostende laat optekenen, samen goed voor bijna 30x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Wie zal volgens u de topper tussen Anderlecht en Antwerp winnen?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

83
83
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

73
73
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

67
67
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

32
32
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

112
112
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

112
112
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

427
427
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

156
156
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

318
318
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

946
946
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

34
34
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

942
942
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

451
451
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

830
830
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

570
570
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

593
593

Meer sportnieuws