Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

door
Zo win jij 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 11!

Het coronavirus tiert welig in het rond in de Jupiler Pro League, en dus is het nog maar de vraag welke matchen al dan niet kunnen doorgaan dit weekend. Behalve de partij tussen Moeskroen en STVV dreigen er namelijk nog meer wedstrijden van speeldag 11 in het water te vallen. Desalniettemin gaat VoetbalNieuws in samenwerking met UNIBET.be weer op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met KRC Genk tegen Eupen, dat vorige week niet in actie kwam tegen KV Mechelen. Nu aasden de Panda's zelf op uitstel, tevergeefs weliswaar. Eupen moet het zo doen zonder een drietal basispionnen, al bleef de voorlinie – die sinds speeldag drie telkens raak trof – buiten schot. Genk daarentegen hield toen als enige keer de nul. Vermits de Limburgers wel weer weten wat winnen is, gokken wij dus op een zege mét tegengoal voor de thuisclub. Een bet die 3,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag wordt de actie op gang getrapt door Beerschot en OH Leuven, de promovendi die het allebei verrassend goed doen. Twee ploegen die garant staan voor spektakel ook, dus we mogen er haast prat op gaan dat beide teams zullen scoren. Wie weet zijn het dan wel weer dirigenten Raphael Holzhauser en Xavier Mercier die elk minstens één doelpunt voor hun rekening nemen. Indien hun namen op het scorebord verschijnen, levert dat met behulp van de Bet Builder 7,50x ons inleggeld op.

De twee overige duels op zaterdag zijn voorlopig hoogst twijfelachtig, maar de verwachting is dat Club Brugge en KV Mechelen toch gewoon het veld zullen betreden. Malinwa moet dus hopen dat Blauw-Zwart opnieuw een steek laat vallen na een Champions League-partij, al ging het zelf in zes van haar laatste zeven matchen onderuit. Bovendien kampen de Mechelaars met een coronagolf. Het ideale moment voor Club Brugge om nog eens te winnen met een clean sheet, wat 2,15x onze inzet opbrengt.



Zondag staat dan weer de topper tussen Anderlecht en Antwerp op het programma, waarbij Paars-Wit mits een zege zowaar kan naderen tot op één punt van de huidige leider. Die tankte zopas nog wat vertrouwen tegen Tottenham, al vergde die stunt wel een pak energie. Toch is de Great Old zonder twijfel hét elftal in vorm, met nu al vijf overwinningen op een rij. Als het stamnummer één als eerste uitploeg dit seizoen aan het langste eind trekt in het Lotto Park, rekenen wij ons 3,15x onze bet rijker.

Eindigen doen we op Sclessin, waar Standard het bezoek krijgt van KV Oostende. Geen gemakkelijke opdracht voor de Rouches, die na de nederlaag tegen STVV donderdag kopje onder gingen op het veld van Benfica. KVO is daarentegen bezig aan een sterke reeks van zeven duels zonder verlies. De statistieken vertellen ons echter dat de Luikenaars in eigen huis meer corners moeten versieren én minder kaarten slikken, een combinatie die met behulp van de Bet Builder 2,85x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Genkse zege zonder clean sheet, een zegevierend Antwerp in Anderlecht en Standard dat meer corners en minder kaarten dan KV Oostende laat optekenen, samen goed voor bijna 30x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Wie zal volgens u de topper tussen Anderlecht en Antwerp winnen?

Meest recent

Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

33
33
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

92
92
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

37
37
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

97
97
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

71
71
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

95
95
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

90
90
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

131
131
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

43
43
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

103
103
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

319
319
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

134
134
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

212
212
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

56
56
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

205
205
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

97
97
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

141
141
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

96
96
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

363
363
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

245
245
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

348
348
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

460
460

Meer sportnieuws