Club versus Lazio: "Milinkovic-Savic wereldtop, Hoedt weldra basis"

224 stemmen
Club versus Lazio:

Club Brugge ontvangt vanavond een halve B-ploeg van Lazio. Voetbalnieuws polste bij de Italiaanse journalist Giacomo Iacobellis (TuttoMercatoWeb, Sport en Estadio Deportivo) naar het niveau van Lazio en de prestaties van de oude bekenden uit de Jupiler Pro League.


"Lazio komt heel erg verzwakt naar Brugge, want door COVID-19 en blessures ontbreken met Immobile, Luis Alberto en Lazzari drie toppers. Daarnaast zijn ook Djavan Anderson, Lucas Leiva, Cataldi, Luiz Felipe, Strakosha, Armini, Escalante, Lulic en Radu ook niet van de partij. Vooral de afwezigheid van Immobile weegt zwaar door, want hij is de leider van het team en uiteraard de beste aanvaller van Lazio."


Champions League prioriteit

Die reeks afwezigen komt heel ongelegen, want de Champions League is dé prioriteit van de club. "De Champions League komt op de eerste plaats voor Lazio, want ze wachten al jaren op een terugkeer in deze competitie. De match tegen Dortmund toonde aan dat er twee Lazio’s zijn momenteel: de Italiaanse versie, waarbij ze nonchalanter en minder gemotiveerd zijn. De Europese versie, waarbij ze beter georganiseerd en geïnspireerd zijn."

"De sterktes van Lazio zijn de offensieve kwaliteiten met Correa en zomeraanwinst Muriqi, die een uitgelezen kans krijgt om zich te tonen. Defensief is Acerbi de sterkhouder."


Hoedt, Marusic & co

Silvio Proto ontbreekt wegens een blessure en Jordan Lukaku trok op huurbasis naar Antwerp, maar met Sergej Milinkovic-Savic, Wesley Hoedt, Adam Marusic, Andreas Pereira (mogelijk ook nog out) en Sofian Kiyine (jeugdproduct van Standard) zijn er heel wat oude bekenden uit het Belgische voetbal aanwezig.

"Milinkovic is één van de beste middenvelders ter wereld en na een goed seizoen, is hij ook dit jaar weer goed begonnen. Pereira was tot op heden nog niet fit, Hoedt speelde drie wedstrijden en ik denk dat hij weldra een basispion zal worden."

"Kiyine is nog zeer jong en in Italië vertrouwen de trainers de jonge spelers niet altijd heel erg omdat ze nog ‘jeugdfouten’ maken. Ik denk dat het voor hem beter is om in januari op huurbasis ergens minuten te gaan maken. Tot slot is er Marusic, die geen basisspeler is. Maar door het ontbreken van Lazzari zal hij tegen Club Brugge in de basis starten", aldus Iacobellis.

Claudio Reulens

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Gaat Lazio toch nog sterk voor de dag komen?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

53
53
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

56
56
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

403
403
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

313
313
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

507
507
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

933
933
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

443
443
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

566
566
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

588
588
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws