Club versus Lazio: "Milinkovic-Savic wereldtop, Hoedt weldra basis"

door
Club versus Lazio:

Club Brugge ontvangt vanavond een halve B-ploeg van Lazio. Voetbalnieuws polste bij de Italiaanse journalist Giacomo Iacobellis (TuttoMercatoWeb, Sport en Estadio Deportivo) naar het niveau van Lazio en de prestaties van de oude bekenden uit de Jupiler Pro League.


"Lazio komt heel erg verzwakt naar Brugge, want door COVID-19 en blessures ontbreken met Immobile, Luis Alberto en Lazzari drie toppers. Daarnaast zijn ook Djavan Anderson, Lucas Leiva, Cataldi, Luiz Felipe, Strakosha, Armini, Escalante, Lulic en Radu ook niet van de partij. Vooral de afwezigheid van Immobile weegt zwaar door, want hij is de leider van het team en uiteraard de beste aanvaller van Lazio."


Champions League prioriteit

Die reeks afwezigen komt heel ongelegen, want de Champions League is dé prioriteit van de club. "De Champions League komt op de eerste plaats voor Lazio, want ze wachten al jaren op een terugkeer in deze competitie. De match tegen Dortmund toonde aan dat er twee Lazio’s zijn momenteel: de Italiaanse versie, waarbij ze nonchalanter en minder gemotiveerd zijn. De Europese versie, waarbij ze beter georganiseerd en geïnspireerd zijn."

"De sterktes van Lazio zijn de offensieve kwaliteiten met Correa en zomeraanwinst Muriqi, die een uitgelezen kans krijgt om zich te tonen. Defensief is Acerbi de sterkhouder."


Hoedt, Marusic & co

Silvio Proto ontbreekt wegens een blessure en Jordan Lukaku trok op huurbasis naar Antwerp, maar met Sergej Milinkovic-Savic, Wesley Hoedt, Adam Marusic, Andreas Pereira (mogelijk ook nog out) en Sofian Kiyine (jeugdproduct van Standard) zijn er heel wat oude bekenden uit het Belgische voetbal aanwezig.

"Milinkovic is één van de beste middenvelders ter wereld en na een goed seizoen, is hij ook dit jaar weer goed begonnen. Pereira was tot op heden nog niet fit, Hoedt speelde drie wedstrijden en ik denk dat hij weldra een basispion zal worden."

"Kiyine is nog zeer jong en in Italië vertrouwen de trainers de jonge spelers niet altijd heel erg omdat ze nog ‘jeugdfouten’ maken. Ik denk dat het voor hem beter is om in januari op huurbasis ergens minuten te gaan maken. Tot slot is er Marusic, die geen basisspeler is. Maar door het ontbreken van Lazzari zal hij tegen Club Brugge in de basis starten", aldus Iacobellis.

Claudio Reulens

LEES OOK: Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Gaat Lazio toch nog sterk voor de dag komen?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

47
47
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

50
50
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

165
165
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

157
157
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

254
254
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

360
360
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

519
519
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

293
293
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

276
276
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

175
175
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

283
283
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

70
70
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

137
137
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

66
66
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

258
258
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

216
216
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

199
199
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

129
129

Meer sportnieuws