Club versus Lazio: "Milinkovic-Savic wereldtop, Hoedt weldra basis"

224 stemmen
Club versus Lazio:

Club Brugge ontvangt vanavond een halve B-ploeg van Lazio. Voetbalnieuws polste bij de Italiaanse journalist Giacomo Iacobellis (TuttoMercatoWeb, Sport en Estadio Deportivo) naar het niveau van Lazio en de prestaties van de oude bekenden uit de Jupiler Pro League.


"Lazio komt heel erg verzwakt naar Brugge, want door COVID-19 en blessures ontbreken met Immobile, Luis Alberto en Lazzari drie toppers. Daarnaast zijn ook Djavan Anderson, Lucas Leiva, Cataldi, Luiz Felipe, Strakosha, Armini, Escalante, Lulic en Radu ook niet van de partij. Vooral de afwezigheid van Immobile weegt zwaar door, want hij is de leider van het team en uiteraard de beste aanvaller van Lazio."


Champions League prioriteit

Die reeks afwezigen komt heel ongelegen, want de Champions League is dé prioriteit van de club. "De Champions League komt op de eerste plaats voor Lazio, want ze wachten al jaren op een terugkeer in deze competitie. De match tegen Dortmund toonde aan dat er twee Lazio’s zijn momenteel: de Italiaanse versie, waarbij ze nonchalanter en minder gemotiveerd zijn. De Europese versie, waarbij ze beter georganiseerd en geïnspireerd zijn."

"De sterktes van Lazio zijn de offensieve kwaliteiten met Correa en zomeraanwinst Muriqi, die een uitgelezen kans krijgt om zich te tonen. Defensief is Acerbi de sterkhouder."


Hoedt, Marusic & co

Silvio Proto ontbreekt wegens een blessure en Jordan Lukaku trok op huurbasis naar Antwerp, maar met Sergej Milinkovic-Savic, Wesley Hoedt, Adam Marusic, Andreas Pereira (mogelijk ook nog out) en Sofian Kiyine (jeugdproduct van Standard) zijn er heel wat oude bekenden uit het Belgische voetbal aanwezig.

"Milinkovic is één van de beste middenvelders ter wereld en na een goed seizoen, is hij ook dit jaar weer goed begonnen. Pereira was tot op heden nog niet fit, Hoedt speelde drie wedstrijden en ik denk dat hij weldra een basispion zal worden."

"Kiyine is nog zeer jong en in Italië vertrouwen de trainers de jonge spelers niet altijd heel erg omdat ze nog ‘jeugdfouten’ maken. Ik denk dat het voor hem beter is om in januari op huurbasis ergens minuten te gaan maken. Tot slot is er Marusic, die geen basisspeler is. Maar door het ontbreken van Lazzari zal hij tegen Club Brugge in de basis starten", aldus Iacobellis.

Claudio Reulens

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Gaat Lazio toch nog sterk voor de dag komen?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

8
8
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

20
20
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

151
151
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

107
107
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

188
188
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

252
252
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

112
112
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

535
535
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

173
173
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

461
461
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

140
140
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

698
698
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

227
227
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

725
725
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

519
519
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

193
193
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

367
367
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1227
1227
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

462
462
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

325
325
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

479
479
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

405
405
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

281
281
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

222
222
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

478
478

Meer sportnieuws