Club versus Lazio: "Milinkovic-Savic wereldtop, Hoedt weldra basis"

224 stemmen
Club versus Lazio:

Club Brugge ontvangt vanavond een halve B-ploeg van Lazio. Voetbalnieuws polste bij de Italiaanse journalist Giacomo Iacobellis (TuttoMercatoWeb, Sport en Estadio Deportivo) naar het niveau van Lazio en de prestaties van de oude bekenden uit de Jupiler Pro League.


"Lazio komt heel erg verzwakt naar Brugge, want door COVID-19 en blessures ontbreken met Immobile, Luis Alberto en Lazzari drie toppers. Daarnaast zijn ook Djavan Anderson, Lucas Leiva, Cataldi, Luiz Felipe, Strakosha, Armini, Escalante, Lulic en Radu ook niet van de partij. Vooral de afwezigheid van Immobile weegt zwaar door, want hij is de leider van het team en uiteraard de beste aanvaller van Lazio."


Champions League prioriteit

Die reeks afwezigen komt heel ongelegen, want de Champions League is dé prioriteit van de club. "De Champions League komt op de eerste plaats voor Lazio, want ze wachten al jaren op een terugkeer in deze competitie. De match tegen Dortmund toonde aan dat er twee Lazio’s zijn momenteel: de Italiaanse versie, waarbij ze nonchalanter en minder gemotiveerd zijn. De Europese versie, waarbij ze beter georganiseerd en geïnspireerd zijn."

"De sterktes van Lazio zijn de offensieve kwaliteiten met Correa en zomeraanwinst Muriqi, die een uitgelezen kans krijgt om zich te tonen. Defensief is Acerbi de sterkhouder."


Hoedt, Marusic & co

Silvio Proto ontbreekt wegens een blessure en Jordan Lukaku trok op huurbasis naar Antwerp, maar met Sergej Milinkovic-Savic, Wesley Hoedt, Adam Marusic, Andreas Pereira (mogelijk ook nog out) en Sofian Kiyine (jeugdproduct van Standard) zijn er heel wat oude bekenden uit het Belgische voetbal aanwezig.

"Milinkovic is één van de beste middenvelders ter wereld en na een goed seizoen, is hij ook dit jaar weer goed begonnen. Pereira was tot op heden nog niet fit, Hoedt speelde drie wedstrijden en ik denk dat hij weldra een basispion zal worden."

"Kiyine is nog zeer jong en in Italië vertrouwen de trainers de jonge spelers niet altijd heel erg omdat ze nog ‘jeugdfouten’ maken. Ik denk dat het voor hem beter is om in januari op huurbasis ergens minuten te gaan maken. Tot slot is er Marusic, die geen basisspeler is. Maar door het ontbreken van Lazzari zal hij tegen Club Brugge in de basis starten", aldus Iacobellis.

Claudio Reulens

LEES OOK: Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Gaat Lazio toch nog sterk voor de dag komen?

Meest recent

Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

44
44
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

22
22
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

50
50
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

103
103
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

292
292
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

462
462
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

145
145
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

340
340
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

268
268
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

59
59
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

255
255
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

101
101
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

124
124
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

542
542
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

138
138
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

189
189
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

698
698
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

69
69
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

289
289
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

428
428
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1528
1528
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

648
648
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

218
218
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

229
229
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

926
926

Meer sportnieuws