TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

263 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in januari mogelijk enkele deals sluiten. Het zou bijvoorbeeld een nieuwe poging kunnen wagen bij Bright Osayi-Samuel. De flankaanvaller kreeg zijn gehoopte transfer naar de Premier League niet en valt nu ook naast de kern bij QPR omdat hij nog altijd weigert om zijn contract te verlengen.



Op uitgaand vlak lijkt Club dan weer Luan Peres te gelde te kunnen maken. Santos wil de Braziliaanse verdediger graag definitief overnemen, maar er is ook interesse van verschillende andere clubs uit Brazilië en het buitenland. Club kan die dus mogelijk tegen elkaar uitspelen.

Wie weet duikt er ook voor Emmanuel Dennis nog interesse op, al wil Club de Nigeriaan alleen laten gaan voor de hoofdprijs. Ongeacht de coronacrisis wil Blauw-Zwart rond de 20 miljoen euro vangen voor zijn woelwater.



Simon Deli had vorige zomer een opmerkelijke transfer kunnen maken. De Ivoriaan werd immers door Besnik Hasi getipt bij Lazio, dat nog een linksvoetige verdediger zocht. Deli bleek echter te duur voor de Romeinen en dus haalden ze Wesley Hoedt binnen.

BUITENLAND

Youri Tielemans heeft zich het voorbije anderhalf jaar stevig in de kijker gespeeld bij Leicester City. De middenvelder zou daardoor al op de lijstjes staan van Juventus, Internazionale en PSG. Leicester wil hem echter niet zien vertrekken en zou daarom zijn contract willen opwaarderen.



Zinedine Zidane zou een opgemerkte overstap kunnen maken. PSG zou de Franse coach immers willen wegplukken bij Real Madrid om Thomas Tuchel op te volgen. Er zouden zelfs al gesprekken plaatsgevonden hebben, waarbij Zidane te horen kreeg dat hij volledige vrijheid zou krijgen om de selectie samen te stellen.

De Belgische aanvaller Ismail Azzaoui heeft nog een nieuwe club gevonden. Het gewezen toptalent werd de voorbije jaren geremd door blessures en zag daardoor zijn contract bij VfL Wolfsburg niet verlengd worden. Hij heeft nu een contract tot het einde van het seizoen getekend bij Heracles in de Eredivisie.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Moet Club in januari nog eens proberen bij Osayi-Samuel?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

0
0
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

22
22
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

395
395
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

55
55
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

167
167
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

107
107
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

115
115
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

220
220
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

35
35
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

139
139
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

456
456
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

221
221
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

208
208
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

435
435
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

334
334
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

142
142
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

24
24
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

127
127
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

566
566
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

347
347

Meer sportnieuws