TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

door
TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in januari mogelijk enkele deals sluiten. Het zou bijvoorbeeld een nieuwe poging kunnen wagen bij Bright Osayi-Samuel. De flankaanvaller kreeg zijn gehoopte transfer naar de Premier League niet en valt nu ook naast de kern bij QPR omdat hij nog altijd weigert om zijn contract te verlengen.



Op uitgaand vlak lijkt Club dan weer Luan Peres te gelde te kunnen maken. Santos wil de Braziliaanse verdediger graag definitief overnemen, maar er is ook interesse van verschillende andere clubs uit Brazilië en het buitenland. Club kan die dus mogelijk tegen elkaar uitspelen.

Wie weet duikt er ook voor Emmanuel Dennis nog interesse op, al wil Club de Nigeriaan alleen laten gaan voor de hoofdprijs. Ongeacht de coronacrisis wil Blauw-Zwart rond de 20 miljoen euro vangen voor zijn woelwater.



Simon Deli had vorige zomer een opmerkelijke transfer kunnen maken. De Ivoriaan werd immers door Besnik Hasi getipt bij Lazio, dat nog een linksvoetige verdediger zocht. Deli bleek echter te duur voor de Romeinen en dus haalden ze Wesley Hoedt binnen.

BUITENLAND

Youri Tielemans heeft zich het voorbije anderhalf jaar stevig in de kijker gespeeld bij Leicester City. De middenvelder zou daardoor al op de lijstjes staan van Juventus, Internazionale en PSG. Leicester wil hem echter niet zien vertrekken en zou daarom zijn contract willen opwaarderen.



Zinedine Zidane zou een opgemerkte overstap kunnen maken. PSG zou de Franse coach immers willen wegplukken bij Real Madrid om Thomas Tuchel op te volgen. Er zouden zelfs al gesprekken plaatsgevonden hebben, waarbij Zidane te horen kreeg dat hij volledige vrijheid zou krijgen om de selectie samen te stellen.

De Belgische aanvaller Ismail Azzaoui heeft nog een nieuwe club gevonden. Het gewezen toptalent werd de voorbije jaren geremd door blessures en zag daardoor zijn contract bij VfL Wolfsburg niet verlengd worden. Hij heeft nu een contract tot het einde van het seizoen getekend bij Heracles in de Eredivisie.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Moet Club in januari nog eens proberen bij Osayi-Samuel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

8
8
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

20
20
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

47
47
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

90
90
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

208
208
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

124
124
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

164
164
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

367
367
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

193
193
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

275
275
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

532
532
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

100
100
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

31
31
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

203
203
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

200
200
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

139
139
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

56
56
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

189
189
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

44
44
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

612
612
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

386
386
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

307
307
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

269
269
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

52
52

Meer sportnieuws