TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

door
TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in januari mogelijk enkele deals sluiten. Het zou bijvoorbeeld een nieuwe poging kunnen wagen bij Bright Osayi-Samuel. De flankaanvaller kreeg zijn gehoopte transfer naar de Premier League niet en valt nu ook naast de kern bij QPR omdat hij nog altijd weigert om zijn contract te verlengen.



Op uitgaand vlak lijkt Club dan weer Luan Peres te gelde te kunnen maken. Santos wil de Braziliaanse verdediger graag definitief overnemen, maar er is ook interesse van verschillende andere clubs uit Brazilië en het buitenland. Club kan die dus mogelijk tegen elkaar uitspelen.

Wie weet duikt er ook voor Emmanuel Dennis nog interesse op, al wil Club de Nigeriaan alleen laten gaan voor de hoofdprijs. Ongeacht de coronacrisis wil Blauw-Zwart rond de 20 miljoen euro vangen voor zijn woelwater.



Simon Deli had vorige zomer een opmerkelijke transfer kunnen maken. De Ivoriaan werd immers door Besnik Hasi getipt bij Lazio, dat nog een linksvoetige verdediger zocht. Deli bleek echter te duur voor de Romeinen en dus haalden ze Wesley Hoedt binnen.

BUITENLAND

Youri Tielemans heeft zich het voorbije anderhalf jaar stevig in de kijker gespeeld bij Leicester City. De middenvelder zou daardoor al op de lijstjes staan van Juventus, Internazionale en PSG. Leicester wil hem echter niet zien vertrekken en zou daarom zijn contract willen opwaarderen.



Zinedine Zidane zou een opgemerkte overstap kunnen maken. PSG zou de Franse coach immers willen wegplukken bij Real Madrid om Thomas Tuchel op te volgen. Er zouden zelfs al gesprekken plaatsgevonden hebben, waarbij Zidane te horen kreeg dat hij volledige vrijheid zou krijgen om de selectie samen te stellen.

De Belgische aanvaller Ismail Azzaoui heeft nog een nieuwe club gevonden. Het gewezen toptalent werd de voorbije jaren geremd door blessures en zag daardoor zijn contract bij VfL Wolfsburg niet verlengd worden. Hij heeft nu een contract tot het einde van het seizoen getekend bij Heracles in de Eredivisie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

Moet Club in januari nog eens proberen bij Osayi-Samuel?

Meest recent

TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

14
14
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

103
103
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

71
71
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

41
41
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

27
27
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

136
136
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

56
56
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

190
190
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

135
135
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

213
213
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

140
140
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

225
225
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

137
137
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

439
439
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

368
368
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

23
23
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

844
844
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

74
74
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

180
180
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

361
361
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

498
498
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195

Meer sportnieuws