TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

263
TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in januari mogelijk enkele deals sluiten. Het zou bijvoorbeeld een nieuwe poging kunnen wagen bij Bright Osayi-Samuel. De flankaanvaller kreeg zijn gehoopte transfer naar de Premier League niet en valt nu ook naast de kern bij QPR omdat hij nog altijd weigert om zijn contract te verlengen.



Op uitgaand vlak lijkt Club dan weer Luan Peres te gelde te kunnen maken. Santos wil de Braziliaanse verdediger graag definitief overnemen, maar er is ook interesse van verschillende andere clubs uit Brazilië en het buitenland. Club kan die dus mogelijk tegen elkaar uitspelen.

Wie weet duikt er ook voor Emmanuel Dennis nog interesse op, al wil Club de Nigeriaan alleen laten gaan voor de hoofdprijs. Ongeacht de coronacrisis wil Blauw-Zwart rond de 20 miljoen euro vangen voor zijn woelwater.



Simon Deli had vorige zomer een opmerkelijke transfer kunnen maken. De Ivoriaan werd immers door Besnik Hasi getipt bij Lazio, dat nog een linksvoetige verdediger zocht. Deli bleek echter te duur voor de Romeinen en dus haalden ze Wesley Hoedt binnen.

BUITENLAND

Youri Tielemans heeft zich het voorbije anderhalf jaar stevig in de kijker gespeeld bij Leicester City. De middenvelder zou daardoor al op de lijstjes staan van Juventus, Internazionale en PSG. Leicester wil hem echter niet zien vertrekken en zou daarom zijn contract willen opwaarderen.



Zinedine Zidane zou een opgemerkte overstap kunnen maken. PSG zou de Franse coach immers willen wegplukken bij Real Madrid om Thomas Tuchel op te volgen. Er zouden zelfs al gesprekken plaatsgevonden hebben, waarbij Zidane te horen kreeg dat hij volledige vrijheid zou krijgen om de selectie samen te stellen.

De Belgische aanvaller Ismail Azzaoui heeft nog een nieuwe club gevonden. Het gewezen toptalent werd de voorbije jaren geremd door blessures en zag daardoor zijn contract bij VfL Wolfsburg niet verlengd worden. Hij heeft nu een contract tot het einde van het seizoen getekend bij Heracles in de Eredivisie.

LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Moet Club in januari nog eens proberen bij Osayi-Samuel?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

11
11
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

6
6
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

67
67
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

18
18
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

238
238
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

48
48
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

129
129
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

251
251
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

291
291
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws