TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

door
TRANSFERUURTJE: 'Veel interesse voor Club, toppers lonken naar Tielemans'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in januari mogelijk enkele deals sluiten. Het zou bijvoorbeeld een nieuwe poging kunnen wagen bij Bright Osayi-Samuel. De flankaanvaller kreeg zijn gehoopte transfer naar de Premier League niet en valt nu ook naast de kern bij QPR omdat hij nog altijd weigert om zijn contract te verlengen.



Op uitgaand vlak lijkt Club dan weer Luan Peres te gelde te kunnen maken. Santos wil de Braziliaanse verdediger graag definitief overnemen, maar er is ook interesse van verschillende andere clubs uit Brazilië en het buitenland. Club kan die dus mogelijk tegen elkaar uitspelen.

Wie weet duikt er ook voor Emmanuel Dennis nog interesse op, al wil Club de Nigeriaan alleen laten gaan voor de hoofdprijs. Ongeacht de coronacrisis wil Blauw-Zwart rond de 20 miljoen euro vangen voor zijn woelwater.



Simon Deli had vorige zomer een opmerkelijke transfer kunnen maken. De Ivoriaan werd immers door Besnik Hasi getipt bij Lazio, dat nog een linksvoetige verdediger zocht. Deli bleek echter te duur voor de Romeinen en dus haalden ze Wesley Hoedt binnen.

BUITENLAND

Youri Tielemans heeft zich het voorbije anderhalf jaar stevig in de kijker gespeeld bij Leicester City. De middenvelder zou daardoor al op de lijstjes staan van Juventus, Internazionale en PSG. Leicester wil hem echter niet zien vertrekken en zou daarom zijn contract willen opwaarderen.



Zinedine Zidane zou een opgemerkte overstap kunnen maken. PSG zou de Franse coach immers willen wegplukken bij Real Madrid om Thomas Tuchel op te volgen. Er zouden zelfs al gesprekken plaatsgevonden hebben, waarbij Zidane te horen kreeg dat hij volledige vrijheid zou krijgen om de selectie samen te stellen.

De Belgische aanvaller Ismail Azzaoui heeft nog een nieuwe club gevonden. Het gewezen toptalent werd de voorbije jaren geremd door blessures en zag daardoor zijn contract bij VfL Wolfsburg niet verlengd worden. Hij heeft nu een contract tot het einde van het seizoen getekend bij Heracles in de Eredivisie.

LEES OOK: Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Moet Club in januari nog eens proberen bij Osayi-Samuel?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

59
59
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

19
19
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

25
25
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

50
50
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

110
110
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

36
36
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

138
138
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

251
251
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

227
227
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

128
128
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

74
74
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

620
620
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

103
103
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

97
97
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

176
176
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

262
262
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

140
140
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

134
134
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

460
460
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

295
295
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

496
496
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

395
395
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

236
236
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

397
397

Meer sportnieuws