CL: Rentree Hazard luidt comeback Real in, De Bruyne beslissend voor City

door
CL: Rentree Hazard luidt comeback Real in, De Bruyne beslissend voor City

Real Madrid heeft maar net een ramp kunnen afwenden in de Champions League. De Koninklijke stevende na de nederlaag tegen Shakhtar ook af op een nederlaag tegen Mönchengladbach, maar zette een scheve situatie nog recht. Nadat Eden Hazard inviel ging het nog van 2-0 naar 2-2. Manchester City won wel, met 0-3 op het veld van Marseille. Kevin De Bruyne was belangrijk met twee assists.


87 minuten lang zag het er heel erg slecht uit voor Real in Duitsland, want na twee goals van Thuram kwamen ze 2-0 in het krijt. Zinedine Zidane zag zich genoodzaakt Eden Hazard in de strijd te gooien, en hij zag hoe Real in de laatste drie minuten nog een nul op zes kon vermijden. Benzema en Casemiro redden nog een puntje.

City won wel vlot, dankzij Kevin De Bruyne. Hij was in Marseille goed voor twee assists, voor de openingsgoal van Ferran Torres en de 0-3 van Sterling. Tussendoor had ook Gündogan nog gescoord. Bij Liverpool stond Divock Origi nog eens aan de aftrap, maar hij speelde geen rol van betekenis in de 2-0-zege tegen Midtjylland. Ajax tenslotte greep naast een knappe zege. Tegen Atalanta gaven ze een dubbele voorsprong nog uit handen en moesten ze vrede nemen met een gelijkspel.

Alle uitslagen:
Atletico Madrid - RB Salzburg 3-2
Mönchengladbach - Real Madrid 2-2
Porto - Olympiacos 2-0
Olympique Marseille - Manchester City 0-3
Liverpool - FC Midtjylland 2-0
Atalanta - Ajax 2-2

LEES OOK: ‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Moet Real vrezen voor uitschakeling?

Meest recent

'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

21
21
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

50
50
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

319
319
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

14
14
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

14
14
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

147
147
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

169
169
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

140
140
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

331
331
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

238
238
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

136
136
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

605
605
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

147
147
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

49
49
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

167
167
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

173
173
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

586
586
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

136
136
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

227
227
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

56
56
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

195
195
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

160
160

Meer sportnieuws