Joos vernietigend voor AA Gent: "Domste zet van het seizoen"

1249 stemmen
Joos vernietigend voor AA Gent:

Ze begonnen aan het seizoen boordevol ambitie, maar het lijkt wel van kwaad naar erger te gaan met AA Gent. Maandag gingen de Buffalo's kopje onder tegen het KRC Genk van ex-coach Jess Thorup. Michel Louwagie en Ivan De Witte mogen zich dus haast gelukkig prijzen dat de tribunes ongevuld bleven.


Nochtans had de aanhang van de vicekampioen een initiatief op poten gezet om daar enkele spandoeken ter ere van Thorup neer te leggen, een actie waar AA Gent uiteindelijk geen toestemming voor gaf. Onbegrijpelijk, zo vindt Filip Joos in Extra Time. "Gent heeft zijn best al gedaan dit seizoen, maar die spandoeken verbieden in het stadion is de domste zet die je kunt doen", klonk het namelijk vernietigend. "Dit wil je toch van je supporters? Dit is fantastisch van hen. Het overstijgt voetbal en is puur menselijk. Thorup heeft als mens een geweldige indruk nagelaten in Gent en heeft het ook goed gedaan als coach."

"Hij is onterecht ontslagen", gaat de analist/commentator vervolgens verder. Arnar Vidarsson geeft daarentegen aan dat hij best begrip kan opbrengen voor het Gentse bestuur. "Je moet de coach die je nu hebt toch ook een beetje beschermen? Wim De Decker is nu de trainer van Gent. Dat ze dit nu in het hotel hebben kunnen doen (het tonen van de spandoeken aan Thorup, nvdr.), dat vind ik prima", aldus de IJslander, zij het zonder Joos te overtuigen. Ook Franky Van der Elst was het trouwens volmondig met die laatste eens. "Ik zou het toch ook toestaan. Ik denk dat je er als club groter uitkomt", vond The Fox

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Vindt u dat AA Gent de spandoeken had moeten toelaten?

Meest recent

Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

1
1
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

12
12
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

133
133
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

242
242
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

36
36
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

85
85
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

8
8
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

175
175
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

108
108
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

75
75
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

131
131
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

278
278
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

207
207
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

104
104
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

366
366
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

700
700
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

124
124
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

310
310
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

162
162
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

85
85
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

83
83
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

243
243
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

761
761
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

61
61
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

82
82

Meer sportnieuws