Joos vernietigend voor AA Gent: "Domste zet van het seizoen"

1249
Joos vernietigend voor AA Gent:

Ze begonnen aan het seizoen boordevol ambitie, maar het lijkt wel van kwaad naar erger te gaan met AA Gent. Maandag gingen de Buffalo's kopje onder tegen het KRC Genk van ex-coach Jess Thorup. Michel Louwagie en Ivan De Witte mogen zich dus haast gelukkig prijzen dat de tribunes ongevuld bleven.


Nochtans had de aanhang van de vicekampioen een initiatief op poten gezet om daar enkele spandoeken ter ere van Thorup neer te leggen, een actie waar AA Gent uiteindelijk geen toestemming voor gaf. Onbegrijpelijk, zo vindt Filip Joos in Extra Time. "Gent heeft zijn best al gedaan dit seizoen, maar die spandoeken verbieden in het stadion is de domste zet die je kunt doen", klonk het namelijk vernietigend. "Dit wil je toch van je supporters? Dit is fantastisch van hen. Het overstijgt voetbal en is puur menselijk. Thorup heeft als mens een geweldige indruk nagelaten in Gent en heeft het ook goed gedaan als coach."

"Hij is onterecht ontslagen", gaat de analist/commentator vervolgens verder. Arnar Vidarsson geeft daarentegen aan dat hij best begrip kan opbrengen voor het Gentse bestuur. "Je moet de coach die je nu hebt toch ook een beetje beschermen? Wim De Decker is nu de trainer van Gent. Dat ze dit nu in het hotel hebben kunnen doen (het tonen van de spandoeken aan Thorup, nvdr.), dat vind ik prima", aldus de IJslander, zij het zonder Joos te overtuigen. Ook Franky Van der Elst was het trouwens volmondig met die laatste eens. "Ik zou het toch ook toestaan. Ik denk dat je er als club groter uitkomt", vond The Fox. 

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Vindt u dat AA Gent de spandoeken had moeten toelaten?

Meest recent

Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

5
5
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

2
2
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

14
14
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

6
6
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

59
59
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

55
55
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

42
42
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58

Meer sportnieuws