Anderlecht-fans doen oproep aan Kompany

door
Anderlecht-fans doen oproep aan Kompany

RSC Anderlecht kan terugkijken op een geslaagde wedstrijd tegen KV Kortrijk. Paars-Wit liet nog niet het verhoopte spelbeeld van Vincent Kompany zien, maar toonde zich wel efficiënt. Ondertussen dienen enkele opvallende namen zich te bewijzen bij de beloften van de Brusselaars, waaronder Antoine Colassin.


De 19-jarige spits, vorig seizoen een van de ontdekkingen van Kompany vooraleer hij geblesseerd uitviel, startte dit weekend voorin bij de troepen van Craig Bellamy – die tevens Bubacarr Sanneh en Ilias Takidine liet opdraven. Uiteindelijk kroonde hij zich er ook tot matchwinnaar, want dankzij zijn doelpunt wonnen de U21 van Anderlecht met 0-1 van hun Leuvense tegenstander.

UPDATE 27/10
Intussen deelde Paars-Wit via haar sociale mediakanalen de beelden van Colassin zijn treffer. Een uiterst fraaie goal, waarbij de Jonge Duivel met een subtiele deviatie achter het steunbeen de weg naar de netten vond. Recht uit het boekje van Kompany, die het als fan van het eerste uur wellicht graag gezien zal hebben. Al gunde hij Colassin dit seizoen voorlopig slechts 118 minuten aan speeltijd en kwam de youngster enkel in Oostende aan de aftrap, waar hij aan de rust reeds vervangen werd.

Volgens de fans is het echter dringend tijd dat het eigen jeugdproduct weer wat vaker zijn kans krijgt, liefst ten koste van Landry Dimata. Hoewel de eerste keuze ongetwijfeld Lukas Nmecha blijft, zeker na zijn twee doelpunten het voorbije weekend, maakt Colassin hier wel degelijk kans op. Per slot van rekening is Dimata weer wat op de sukkel met zijn knie. Voor de aanhang bestaat er alleszins geen twijfel, zo blijkt uit de reacties op sociale media. Een duidelijke boodschap voor Kompany dus.

LEES OOK: Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Colassin moet vaker zijn kans krijgen

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

15
15
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

88
88
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

69
69
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

22
22
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

70
70
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

124
124
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

45
45
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

169
169
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

51
51
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

69
69
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

183
183
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

56
56
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

693
693
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

362
362
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

372
372
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

386
386
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

128
128
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

173
173
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

286
286
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

230
230
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

239
239
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

833
833

Meer sportnieuws