Anderlecht-fans doen oproep aan Kompany

271
Anderlecht-fans doen oproep aan Kompany

RSC Anderlecht kan terugkijken op een geslaagde wedstrijd tegen KV Kortrijk. Paars-Wit liet nog niet het verhoopte spelbeeld van Vincent Kompany zien, maar toonde zich wel efficiënt. Ondertussen dienen enkele opvallende namen zich te bewijzen bij de beloften van de Brusselaars, waaronder Antoine Colassin.


De 19-jarige spits, vorig seizoen een van de ontdekkingen van Kompany vooraleer hij geblesseerd uitviel, startte dit weekend voorin bij de troepen van Craig Bellamy – die tevens Bubacarr Sanneh en Ilias Takidine liet opdraven. Uiteindelijk kroonde hij zich er ook tot matchwinnaar, want dankzij zijn doelpunt wonnen de U21 van Anderlecht met 0-1 van hun Leuvense tegenstander.

UPDATE 27/10
Intussen deelde Paars-Wit via haar sociale mediakanalen de beelden van Colassin zijn treffer. Een uiterst fraaie goal, waarbij de Jonge Duivel met een subtiele deviatie achter het steunbeen de weg naar de netten vond. Recht uit het boekje van Kompany, die het als fan van het eerste uur wellicht graag gezien zal hebben. Al gunde hij Colassin dit seizoen voorlopig slechts 118 minuten aan speeltijd en kwam de youngster enkel in Oostende aan de aftrap, waar hij aan de rust reeds vervangen werd.

Volgens de fans is het echter dringend tijd dat het eigen jeugdproduct weer wat vaker zijn kans krijgt, liefst ten koste van Landry Dimata. Hoewel de eerste keuze ongetwijfeld Lukas Nmecha blijft, zeker na zijn twee doelpunten het voorbije weekend, maakt Colassin hier wel degelijk kans op. Per slot van rekening is Dimata weer wat op de sukkel met zijn knie. Voor de aanhang bestaat er alleszins geen twijfel, zo blijkt uit de reacties op sociale media. Een duidelijke boodschap voor Kompany dus.

LEES OOK: Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Colassin moet vaker zijn kans krijgen

Meest recent

Voetbalwereld in diepe rouw: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

39
39
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

37
37
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

75
75
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

69
69
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

125
125
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

132
132
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1159
1159
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

277
277
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

247
247
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

252
252
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

82
82
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

206
206
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

217
217
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

95
95
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

75
75
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

31
31
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

123
123
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

322
322
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

200
200
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

458
458
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

378
378
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

159
159
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

178
178

Meer sportnieuws