Anderlecht-fans doen oproep aan Kompany

door
Anderlecht-fans doen oproep aan Kompany

RSC Anderlecht kan terugkijken op een geslaagde wedstrijd tegen KV Kortrijk. Paars-Wit liet nog niet het verhoopte spelbeeld van Vincent Kompany zien, maar toonde zich wel efficiënt. Ondertussen dienen enkele opvallende namen zich te bewijzen bij de beloften van de Brusselaars, waaronder Antoine Colassin.


De 19-jarige spits, vorig seizoen een van de ontdekkingen van Kompany vooraleer hij geblesseerd uitviel, startte dit weekend voorin bij de troepen van Craig Bellamy – die tevens Bubacarr Sanneh en Ilias Takidine liet opdraven. Uiteindelijk kroonde hij zich er ook tot matchwinnaar, want dankzij zijn doelpunt wonnen de U21 van Anderlecht met 0-1 van hun Leuvense tegenstander.

UPDATE 27/10
Intussen deelde Paars-Wit via haar sociale mediakanalen de beelden van Colassin zijn treffer. Een uiterst fraaie goal, waarbij de Jonge Duivel met een subtiele deviatie achter het steunbeen de weg naar de netten vond. Recht uit het boekje van Kompany, die het als fan van het eerste uur wellicht graag gezien zal hebben. Al gunde hij Colassin dit seizoen voorlopig slechts 118 minuten aan speeltijd en kwam de youngster enkel in Oostende aan de aftrap, waar hij aan de rust reeds vervangen werd.

Volgens de fans is het echter dringend tijd dat het eigen jeugdproduct weer wat vaker zijn kans krijgt, liefst ten koste van Landry Dimata. Hoewel de eerste keuze ongetwijfeld Lukas Nmecha blijft, zeker na zijn twee doelpunten het voorbije weekend, maakt Colassin hier wel degelijk kans op. Per slot van rekening is Dimata weer wat op de sukkel met zijn knie. Voor de aanhang bestaat er alleszins geen twijfel, zo blijkt uit de reacties op sociale media. Een duidelijke boodschap voor Kompany dus.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Colassin moet vaker zijn kans krijgen

Meest recent

KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

35
35
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

161
161
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

181
181
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

150
150
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

117
117
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

183
183
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

105
105
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

198
198
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

55
55
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

141
141
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

248
248
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

278
278
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

279
279
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

375
375
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

331
331
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

152
152
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

58
58
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

279
279
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

71
71
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

575
575
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

472
472
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

46
46
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1048
1048

Meer sportnieuws