Milan laat punten liggen tegen Roma, maar behoudt leidersplaats

door
Milan laat punten liggen tegen Roma, maar behoudt leidersplaats

AC Milan kon vanavond niet winnen van AS Roma. De Rossoneri kwamen drie keer op voorsprong tegen de bezoekers, maar die toonden veerkracht en kwam telkens terug. De bijzonder leuke wedstrijd eindigde uiteindelijk op 3-3. 


Alexis Saelemaekers zag Ibrahimovic na twee minuten al de score openen in de topwedstrijd. De Zweed strafte mistasten van Roma-doelman Mirante genadeloos af, en schonk de Rossoneri de voorsprong. Lang kon de thuisploeg echter niet genieten van de droomstart, want Edin Dzeko bracht de bezoekers al na een kwartier op gelijke hoogte. Milan bleef de betere ploeg, maar moest vrede nemen met een 1-1 ruststand. 

In de tweede helft ontbond Alexis Saelemaekers zijn duivels. De Rode Duivel nam een uitstekende aflegger van Rafael Leao in dank aan, en schoot de thuisploeg (opnieuw) op voorsprong. Enkele minuten later kreeg Roma een dubieuze penalty toegekend en trapte Jordan Veretout zijn ploeg langszij. Ook Milan kreeg uiteindelijk nog een strafschop, wat uiteraard een koud kunstje bleek te zijn voor Ibrahimovic. Tijd voor een slotoffensief van AS Roma, en dat loonde. Uiteindelijk werkte Marash Kumbulla de 3-3 binnen. Milan verliest op die manier het maximum van de punten, maar blijft nog steeds aan de leiding van de Serie A. AS Roma moet het stellen met een negende plaats in het klassement. 
Scoreverloop:
1-0: Ibrahimovic (2')
1-1: Dzeko (14')
2-1: Saelemaekers (47')
2-2: Veretout (71')
3-2: Ibrahimovic (79')
3-3: Kumbulla (84')
Bijzonderheid: Bekijk het doelpunt van Alexis Saelemaekers in onderstaande video. 

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Is Milan dit seizoen een titelkandidaat in Italië?

Meest recent

‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

2
2
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

19
19
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

101
101
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

2
2
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

172
172
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

104
104
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

102
102
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

25
25
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

146
146
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

51
51
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

34
34
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

70
70
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

102
102
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

79
79
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

67
67
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

557
557
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

55
55
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

264
264
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

160
160
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

194
194
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

212
212

Meer sportnieuws