Colassin ontpopt zich tot matchwinnaar bij beloften Anderlecht

door
Colassin ontpopt zich tot matchwinnaar bij beloften Anderlecht

RSC Anderlecht kan terugkijken op een geslaagde wedstrijd tegen KV Kortrijk. Paars-Wit liet nog niet het verhoopte spelbeeld van Kompany zien, maar toonde zich wel efficiënt. Ondertussen dienen enkele opvallende namen zich te bewijzen bij de beloften van de Brusselaars.


Zo neemt de U21 van RSC Anderlecht het vanavond op tegen OHL. In de opstelling van Craig Bellamy vinden we enkele opvallende namen terug. Zo starten Colassin, Takidine en Sanneh aan de wedstrijd. Voor Colassin is het dé kans om zich te bewijzen vanavond, want met Lukas Nmecha als concurrent lijkt de Anderlecht-jongeling niet te snel te moeten rekenen op een basisplaats bij het eerste elftal.

Takidine is dan weer een flankaanvaller die Anderlecht vorige zomer weghaalde bij KRC Genk. De jongeling wordt een grote toekomst voorspeld, maar maakte tot nu toe nog geen minuten bij het eerste elftal van Kompany. Voor 'miskoop' Sanneh lijkt een kans bij de A-kern veraf te zijn, al weet je natuurlijk maar nooit wat de toekomst brengt.
UPDATE 22u10
De beloften van Anderlecht wonnen vanavond met het kleinste verschil op OH Leuven. Het werd uiteindelijk 0-1 na een doelpunt van Antoine Colassin. De ploeg van Craig Bellamy komt daardoor aan de leiding van het beloftenklassement na een knappe 14 op 18. KRC Genk, KAS Eupen en Standard Luik zijn de eerste achtervolgers van de Paars-Witte jonkies. 

LEES OOK: 'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

Antoine Colassin zal spoedig een basisplaats krijgen bij Anderlecht.

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

67
67
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

85
85
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

24
24
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

128
128
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

193
193
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

218
218
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

462
462
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

95
95
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

455
455
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

526
526
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

279
279
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

167
167
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

63
63
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

173
173
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

87
87
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

241
241
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

677
677
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

115
115
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

299
299
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

252
252
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

43
43
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws