Royal Antwerp FC mag zich sinds gisteren de nieuwe leider van de Jupiler Pro League noemen. De ploeg van Ivan Leko steeg in het klassement na de derby-winst tegen Beerschot, en maakt zijn rol als outsider nu al waar. Volgens Marc Degryse moet iedereen wel degelijk rekening houden met 'The Great Old'.
In Het Laatste Nieuws gaf Marc Degryse aan dat Antwerp een reële kans maakt op de titel. "Stel je maar eens voor dat we opnieuw een ingekorte competitie krijgen zoals vorig jaar. Dan zou Antwerp dit seizoen wel eens als de 'lucky winner' kunnen eindigen. Ik zie Club Brugge namelijk niet opnieuw een voorsprong van 15 punten uitbouwen", aldus de ex-Rode Duivel.
Antwerp bereidt zich ondertussen voor op een loodzwaar vijfluik. Donderdag neemt The Great Old het op tegen Tottenham, en daarna wachten krakers met Anderlecht, LASK Linz, Standard en KV Oostende.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Genk vindt opvolger Tolu, duiventil bij RSCA