Na een weekend vol verrassingen en uitgestelde wedstrijden is het laatste woord vanavond aan AA Gent en KRC Genk. Op papier een topper, maar momenteel een duel tussen de nummers 11 en 13 in het klassement. Wie wint, kan dus een goede zaak doen.
Genk won vorige week alvast van toenmalige koploper Charleroi, en dus heeft Jess Thorup weinig reden om te wisselen voor het weerzien met zijn voormalige werkgever. De Deen voert dan ook slechts één noodzakelijke ingreep door. De geschorste Junya Ito, die tevens een positieve coronatest aflegde, wordt vervangen door Bastien Toma. De Zwitserse zomeraankoop, zelf net terug uit schorsing, start zo voor de derde keer in de basis. Afwachten of hij op de rechterflank zal plaatsnemen of daar eerder de ruimte aan Joakim Maehle zal laten.
AA Gent ging donderdag pijnlijk onderuit in Tsjechië, nadat het vorig weekend ook al met zware 5-2 cijfers een nederlaag slikte tegen Cercle Brugge. Wim De Decker lijkt dan ook voor een andere tactiek te kiezen, want zowel Milad Mohammadi als Nurio verschijnen aan de aftrap. Daarnaast vieren ook Niklas Dorsch en Roman Bezus hun terugkeer in de basis, wingers als Jordan Botaka, Osman Bukari en Anderson Niangbo ruimen allen plaats. Afwachten dus welk plannetje de Buffalo's, waar Vadis Odjidja op de bank zit, hebben bedacht.
Deze elf betreden over een uur de grasmat van de Ghelamco Arena. 👈👍
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) October 26, 2020
Forza Racing! 💙#krcgenk #gntgnk #mijnploeg pic.twitter.com/wcaRY4opdU
Deze 11 staan te trappelen om vanavond punten te sprokkelen tegen @KRCGenkofficial! #COBW #gntgnk #jpl pic.twitter.com/VBVDUTo7EG
— KAA Gent (@KAAGent) October 26, 2020
LEES OOK: Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown