Club Brugge met Boucaut: 17 zeges, 11 nederlagen & 20 penalty's

651 stemmen
Club Brugge met Boucaut: 17 zeges, 11 nederlagen & 20 penalty's

Na het delirium in Zenit volgde zaterdag in Leuven de ontnuchtering voor Club Brugge. Blauw-Zwart verloor met 2-1 van OHL, dat al het goeds van de voorbije weken bevestigde. Toch liet de landskampioen vooral zelf veel kansen liggen en gaf het in de tweede helft teveel ruimte weg aan de prima presterende promovendus. Genoeg sportieve zaken om naar te verwijzen dus, al ging het achteraf helaas andermaal vooral over de arbitrage.


Vooral bij Club Brugge waren ze niet te spreken over de spelleiding van Alexandre Boucaut, die nochtans beide teams een strafschop besloot toe te kennen na lichte duwfouten. Na de discutabele elfmeters vorige week op het veld van Standard bleek dat echter slechts en pleister op een zere wonde voor de bezoekers. Diverse media hadden het namelijk over de manier waarop Blauw-Zwart zowel tijdens als na de wedstrijd tekeer ging tegen Boucaut, die het ook op sociale media moest ontgelden. Volgens de Brugse fans is er zelfs sprake van een stelselmatige benadeling wanneer hij een match van Club in goede banen moet leiden. Dit seizoen was dat tweemaal het geval: tegen Beerschot en OHL, toen de landskampioen telkens verrassend verloor.

In totaal staat de balans met Boucaut als scheidsrechter voor de Bruggelingen zo op 17 zeges, 11 draws en 11 nederlagen in 39 duels. Qua penalty's kreeg Club er negen voor en 11 tegen, wat gele kaarten betreft staat het 69 tegen 71 stuks. Voor een topploeg inderdaad geen prima cijfers, al lijkt het toch lang niet voldoende om van een invloed te kunnen spreken. Bovendien geeft de teller wat rode kaarten betreft dan weer vier tegen zeven aan. De ploeg die Boucaut het liefst over de vloer ziet komen, is trouwens KRC Genk. In 42 wedstrijden met hem als ref wonnen de Limburgers 26 keer en gingen ze negen keer onderuit, met meer strafschoppen en minder kaarten. Ook Standard legt een uitstekend rapport voor, maar wordt wel veel vaker bestraft.

De volledige cijfers volgens Transfermarkt.com kan u HIER raadplegen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Boucaut is volgens mij in België ...

Meest recent

'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

5
5
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

12
12
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

76
76
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

139
139
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

741
741
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

159
159
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

73
73
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

156
156
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

82
82
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

244
244
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

105
105
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

501
501
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

493
493
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

399
399
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

893
893
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

208
208
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

268
268
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

415
415
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

578
578
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

225
225
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

180
180
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

100
100
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

77
77

Meer sportnieuws