Zidane broedt op verrassing met Hazard

229 stemmen
Zidane broedt op verrassing met Hazard

Eden Hazard kende nog geen plezier aan zijn overgang naar Real Madrid. De aanvoerder van de Rode Duivels lag in Bernabéu tot dusver vooral in de lappenmand, maar daags na de zege tegen FC Barcelona lijkt er eindelijk licht aan het eind van de tunnel.


Hoewel er de voorbije weken weer sprake was van een langdurige afwezigheid, kwamen er vanuit Madrid immers hoopgevende beelden naar buiten. Daarin deed Hazard mee aan een groepstraining en leek hij nog maar weinig last te hebben. Later bleek onze landgenoot dan weer verrassend tot de 21-koppige selectie voor de verplaatsing naar Borussia Mönchengladbach te behoren. Bijna drie maanden na zijn laatste optreden bij De Koninklijke, ook al in de Champions League tegen Manchester City, lijkt de comeback dus nabij. Al is uiteraard nog niet gezegd dat Hazard ook in actie zal komen.

UPDATE 26/10
Ondanks de geruchten over een eventuele transfer voor Hazard blijft coach Zinédine Zidane alvast een fan van het eerste uur. De Franse oefenmeester, die zelf na discussies over zijn positie weer wat steviger in het zadel zit na de zege in de Clásico, is dan ook ongetwijfeld opgetogen dat hij stilaan eindelijk weer over de winger kan beschikken. Hoewel enige voorzichtigheid vanzelfsprekend geboden blijft, zal hij wellicht dus niet te lang wachten om hem tussen de lijnen te brengen. Wie weet zelfs dinsdag al in Duitsland.

"Als Hazard bij ons is, is dat omdat hij fit is. We zijn allemaal blij dat hij terug is. Morgen zien we of we hem kunnen inzetten", klonk het namelijk op zijn persbabbel in aanloop naar de belangrijke wedstrijd op het kampioenenbal. Met een nederlaag in eigen huis tegen Shaktar Donetsk heeft Real haar start daar tenslotte volledig gemist. Afwachten dus of Hazard voldoende fit wordt geacht om een bijdrage te leveren, al zal hij vermoedelijk toch hoogstens mogen invallen. Tenzij Zidane helemaal op een verrassing broedt.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Zal Hazard spelen tegen Borussia Mönchengladbach?

Meest recent

Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

3
3
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

61
61
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

92
92
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

98
98
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

32
32
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

395
395
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

331
331
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

318
318
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

259
259
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

488
488
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

285
285
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

415
415
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

117
117
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1805
1805
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

162
162
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

243
243
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

215
215
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

336
336
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

156
156
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58

Meer sportnieuws