AA Gent trapt opnieuw op tenen van eigen supporters

618 stemmen
AA Gent trapt opnieuw op tenen van eigen supporters

Hoogspanning in de Ghelamco Arena, waar AA Gent het bezoek krijgt van KRC Genk. Een topper tussen twee teams die met een valse noot aan het seizoen begonnen, al draait het vanavond toch ook om het weerzien van de Buffalo's met ex-coach Jess Thorup.


De Deen, die straks dus in de andere dug-out plaats zal nemen, werd eerder dit seizoen na amper twee speeldagen op straat gezet. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger met de vicekampioen, zowel op als naast het veld. Na negen duels zit AA Gent nog altijd pas aan negen punten, waarmee het de dertiende plaats bezet. Laszlo Bölöni hield het slechts 25 dagen uit, Roman Yaremchuk is een tikkende tijdbom en de abonnees waren niet te spreken over de voorgestelde compensatieregeling voor gemiste matchen. Aan dat laatste werd intussen een mouw gepast, maar na de nederlaag in Europa tegen Slovan Liberec kan Thorup zijn voormalige werkgever zo straks helemaal kopje onder duwen.

Ergens mogen Michel Louwagie en Ivan De Witte zich dan ook gelukkig prijzen dat de tribunes net nu weer gesloten werden, want anders wachtte hen ongetwijfeld een striemend fluitconcert. Thorup mocht zich daarentegen aan een warm welkom verwachten, iets wat de Gentse fans hem ondanks hun afwezigheid middels enkele spandoeken aan zijn adres alsnog wilden gunnen. De actie werd evenwel niet toegelaten de club, die zo uiteraard andermaal bij veel supporters op de tenen trapt. Als alternatief zakte een delegatie van de aanhang dan maar af naar het hotel in Gent waar hun populaire ex-trainer met zijn nieuwe troepen in afzondering is. Een stralende Thorup kon het initiatief duidelijk smaken.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Begrijpt u het Gentse bestuur in deze kwestie?

Meest recent

Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

215
215
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

112
112
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

33
33
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

82
82
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

103
103
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

450
450
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

211
211
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

63
63
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

175
175
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

94
94
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

364
364
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

79
79
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

39
39
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

574
574
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

620
620
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

114
114
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

292
292
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

192
192
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

108
108
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

178
178
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

343
343
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

316
316
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

121
121

Meer sportnieuws