AA Gent trapt opnieuw op tenen van eigen supporters

618 stemmen
AA Gent trapt opnieuw op tenen van eigen supporters

Hoogspanning in de Ghelamco Arena, waar AA Gent het bezoek krijgt van KRC Genk. Een topper tussen twee teams die met een valse noot aan het seizoen begonnen, al draait het vanavond toch ook om het weerzien van de Buffalo's met ex-coach Jess Thorup.


De Deen, die straks dus in de andere dug-out plaats zal nemen, werd eerder dit seizoen na amper twee speeldagen op straat gezet. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger met de vicekampioen, zowel op als naast het veld. Na negen duels zit AA Gent nog altijd pas aan negen punten, waarmee het de dertiende plaats bezet. Laszlo Bölöni hield het slechts 25 dagen uit, Roman Yaremchuk is een tikkende tijdbom en de abonnees waren niet te spreken over de voorgestelde compensatieregeling voor gemiste matchen. Aan dat laatste werd intussen een mouw gepast, maar na de nederlaag in Europa tegen Slovan Liberec kan Thorup zijn voormalige werkgever zo straks helemaal kopje onder duwen.

Ergens mogen Michel Louwagie en Ivan De Witte zich dan ook gelukkig prijzen dat de tribunes net nu weer gesloten werden, want anders wachtte hen ongetwijfeld een striemend fluitconcert. Thorup mocht zich daarentegen aan een warm welkom verwachten, iets wat de Gentse fans hem ondanks hun afwezigheid middels enkele spandoeken aan zijn adres alsnog wilden gunnen. De actie werd evenwel niet toegelaten de club, die zo uiteraard andermaal bij veel supporters op de tenen trapt. Als alternatief zakte een delegatie van de aanhang dan maar af naar het hotel in Gent waar hun populaire ex-trainer met zijn nieuwe troepen in afzondering is. Een stralende Thorup kon het initiatief duidelijk smaken.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Begrijpt u het Gentse bestuur in deze kwestie?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

23
23
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

41
41
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

17
17
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

43
43
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

148
148
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

376
376
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

59
59
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

247
247
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

379
379
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

340
340
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

346
346
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

255
255
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

229
229
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

443
443
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

305
305
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

286
286
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

302
302
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

75
75
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

177
177
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

61
61
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

320
320
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

497
497

Meer sportnieuws