AA Gent trapt opnieuw op tenen van eigen supporters

door
AA Gent trapt opnieuw op tenen van eigen supporters

Hoogspanning in de Ghelamco Arena, waar AA Gent het bezoek krijgt van KRC Genk. Een topper tussen twee teams die met een valse noot aan het seizoen begonnen, al draait het vanavond toch ook om het weerzien van de Buffalo's met ex-coach Jess Thorup.


De Deen, die straks dus in de andere dug-out plaats zal nemen, werd eerder dit seizoen na amper twee speeldagen op straat gezet. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger met de vicekampioen, zowel op als naast het veld. Na negen duels zit AA Gent nog altijd pas aan negen punten, waarmee het de dertiende plaats bezet. Laszlo Bölöni hield het slechts 25 dagen uit, Roman Yaremchuk is een tikkende tijdbom en de abonnees waren niet te spreken over de voorgestelde compensatieregeling voor gemiste matchen. Aan dat laatste werd intussen een mouw gepast, maar na de nederlaag in Europa tegen Slovan Liberec kan Thorup zijn voormalige werkgever zo straks helemaal kopje onder duwen.

Ergens mogen Michel Louwagie en Ivan De Witte zich dan ook gelukkig prijzen dat de tribunes net nu weer gesloten werden, want anders wachtte hen ongetwijfeld een striemend fluitconcert. Thorup mocht zich daarentegen aan een warm welkom verwachten, iets wat de Gentse fans hem ondanks hun afwezigheid middels enkele spandoeken aan zijn adres alsnog wilden gunnen. De actie werd evenwel niet toegelaten de club, die zo uiteraard andermaal bij veel supporters op de tenen trapt. Als alternatief zakte een delegatie van de aanhang dan maar af naar het hotel in Gent waar hun populaire ex-trainer met zijn nieuwe troepen in afzondering is. Een stralende Thorup kon het initiatief duidelijk smaken.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

🚀

Begrijpt u het Gentse bestuur in deze kwestie?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

78
78
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

28
28
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

225
225
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

88
88
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

128
128
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

145
145
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

346
346
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

231
231
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

270
270
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

60
60
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

148
148
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

265
265
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws