Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws over Dimata

door
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws over Dimata

Tegen OH Leuven stond hij voor het eerst sinds speeldag drie nog eens aan de aftrap, maar op het veld van KV Kortrijk moest Landry Dimata het dit weekend opnieuw met een rol als invaller stellen. In een oefenduel tegen Charleroi mocht hij dan ook nog wat extra ritme opdoen, al kwam de spits van Anderlecht helaas niet ongehavend uit de strijd.


Sinds de komst van Lukas Nmecha, vrijdag goed voor twee doelpunten, is Dimata gezakt in de pikorde voorin bij Paars-Wit. In de oefenmatch van zaterdag kreeg hij dus echter de gelegenheid om scherp te blijven en zich nog eens in de kijker te spelen. Helaas draaide dat anders uit, want de 23-jarige goalgetter viel uit met een knieblessure. Volgens La Capitale op zich niets alarmerend, maar gezien de fysieke gesteldheid van Dimata na zijn eerdere langdurige blessure is er toch enige vorm van voorbehoud gevraagd.

UPDATE 26/10
Op officiële communicatie vanuit het Lotto Park blijft het voorlopig wachten, en een concrete diagnose werd dan ook nog niet gesteld. Het Laatste Nieuws echoot evenwel dat de blessure van Dimata zou meevallen, al wordt daarbij meteen ook aangehaald dat de Brusselaars gezien diens historie geen risico's wensen te nemen. Mogelijk kan Vincent Kompany komend weekend tegen leider Antwerp zo geen beroep doen op de spits, die eerder dit seizoen anderhalf blessureleed aan de knie zijn rentree vierde en al twee keer tot scoren kwam. Enige voorzichtigheid lijkt dus wel op zijn plaats.

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Hoeveel doelpunten zal Dimata dit seizoen volgens u scoren?

Meest recent

"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

30
30
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

81
81
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

23
23
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

103
103
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

323
323
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

75
75
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

87
87
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

256
256
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

376
376
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

240
240
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

272
272
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

53
53
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

217
217
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

135
135
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

84
84
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

864
864
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

540
540
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

204
204
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

110
110
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

193
193
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

403
403
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

95
95
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60

Meer sportnieuws