Gheysens sneert naar Club Brugge: "Wij maken zoiets niet mee"

door
Gheysens sneert naar Club Brugge:

Antwerp won zondag de derby van Beerschot en wipt, mede dankzij de nederlaag van Standard en het corona-uitstel bij Charleroi, zo naar de eerste plaats in het klassement. Reden genoeg voor voorzitter Paul Gheysens om tevreden te zijn, zou je dan denken, al bleek dat achteraf niet helemaal het geval.


Hoewel de preses van de Great Old zich uiteraard fier toonde over de verwezenlijkingen van zijn elftal, was hij namelijk niet opgezet met de arbitrage in de strijd om de titel van ploeg van 't Stad. Bovenop zijn kritiek aan het adres van ref Jasper Vergoote en de KBVB in het algemeen, kon Gheysens het daarbij ook niet laten om een sneer aan Club Brugge uit te delen. Zo verwees hij doorheen zijn betoog naar de strafschop die Blauw-Zwart al dan niet onterecht kreeg op bezoek bij OH Leuven. "Wij maken zulke dingen niet mee hoor", citeerde Het Nieuwsblad de Antwerpse voorzitter, die naast de sportieve rivaliteit tussen beide clubs ook in het businessleven een vete met zijn Brugse tegenhanger Bart Verhaeghe uitvecht.

Gheysens vergeet dan natuurlijk terloops wel te vermelden dat de landskampioen, wiens leidersplaats Antwerp nu dus overneemt, eerder zelf op achterstand was gekomen na een minstens even licht gefloten elfmeter aan de overkant. Zijn uitspraken ruiken in die zin dan ook toch vooral naar een nogal ongepaste insinuatie over manipulatie en dus vrij goedkope poging tot stemmingmakerij, iets wat ons voetbal na alle heisa rond de zaak Propere Handen nochtans kan missen als kiespijn. Daarnaast wordt zo andermaal duidelijk hoe lang niet iedereen binnen de Pro League op één lijn zit. Mocht het door het coronavirus opnieuw tot een stopzetting komen, houden wij ons hart dus al vast voor de verhoopte solidariteit.

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Gheysens gaat hier uit de bocht

Meest recent

Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

37
37
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

52
52
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

192
192
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

101
101
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

188
188
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

133
133
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

108
108
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

79
79
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

140
140
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

40
40
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

160
160
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

66
66
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

264
264
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

88
88
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

74
74
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

352
352
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

64
64
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

58
58
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

55
55
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

312
312
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

151
151
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

201
201
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57

Meer sportnieuws