Gheysens sneert naar Club Brugge: "Wij maken zoiets niet mee"

2080
Gheysens sneert naar Club Brugge:

Antwerp won zondag de derby van Beerschot en wipt, mede dankzij de nederlaag van Standard en het corona-uitstel bij Charleroi, zo naar de eerste plaats in het klassement. Reden genoeg voor voorzitter Paul Gheysens om tevreden te zijn, zou je dan denken, al bleek dat achteraf niet helemaal het geval.


Hoewel de preses van de Great Old zich uiteraard fier toonde over de verwezenlijkingen van zijn elftal, was hij namelijk niet opgezet met de arbitrage in de strijd om de titel van ploeg van 't Stad. Bovenop zijn kritiek aan het adres van ref Jasper Vergoote en de KBVB in het algemeen, kon Gheysens het daarbij ook niet laten om een sneer aan Club Brugge uit te delen. Zo verwees hij doorheen zijn betoog naar de strafschop die Blauw-Zwart al dan niet onterecht kreeg op bezoek bij OH Leuven. "Wij maken zulke dingen niet mee hoor", citeerde Het Nieuwsblad de Antwerpse voorzitter, die naast de sportieve rivaliteit tussen beide clubs ook in het businessleven een vete met zijn Brugse tegenhanger Bart Verhaeghe uitvecht.

Gheysens vergeet dan natuurlijk terloops wel te vermelden dat de landskampioen, wiens leidersplaats Antwerp nu dus overneemt, eerder zelf op achterstand was gekomen na een minstens even licht gefloten elfmeter aan de overkant. Zijn uitspraken ruiken in die zin dan ook toch vooral naar een nogal ongepaste insinuatie over manipulatie en dus vrij goedkope poging tot stemmingmakerij, iets wat ons voetbal na alle heisa rond de zaak Propere Handen nochtans kan missen als kiespijn. Daarnaast wordt zo andermaal duidelijk hoe lang niet iedereen binnen de Pro League op één lijn zit. Mocht het door het coronavirus opnieuw tot een stopzetting komen, houden wij ons hart dus al vast voor de verhoopte solidariteit.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Anderlecht, Club Brugge wil jackpot’

Gheysens gaat hier uit de bocht

Meest recent

STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

8
8
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

11
11
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

195
195
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

80
80
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

28
28
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

44
44
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

499
499
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

493
493
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

498
498
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

75
75
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

934
934
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

335
335
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

50
50
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

104
104
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

530
530
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

331
331
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

100
100
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

332
332
Nu al onbegrip na debuut Romelu Lukaku bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Fenerbahçe gemaakt. In de Champions League ...

296
296
'Doorbraak in zicht: Club dicht bij zevende zomeraanwinst'

Club Brugge haalde deze zomermercato al een zestal verse krachten in huis. En ook de zevende ...

746
746
'Jamie Vardy zorgt op 39ste nog voor stunttransfer'

De transfermarkt is nog een tweetal weken geopend, maar ondertussen lopen er ook nog heel wat ...

192
192
Onthuld: 'Garcia dumpte straffe naam vlak voor WK uit selectie'

Tegenover het Waalse 'SudPresse' heeft Rudi Garcia deze week een eerste keer gereageerd op het ...

1393
1393
Keiharde keuze Leko: Club-uitblinker moet vrezen voor plek

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

805
805
'Blauw-zwarte reünie in de maak: transfertwist Noa Lang'

Noa Lang is op weg naar de uitgang bij SSC Napoli. Een terugkeer naar Ajax of Galatasaray leek in de ...

430
430
Alderweireld in hevige discussie: beelden zorgen voor ophef

Toby Alderweireld heeft in zijn carrière al heel wat druk en spanning doorstaan. De ...

455
455

Meer sportnieuws