Gheysens sneert naar Club Brugge: "Wij maken zoiets niet mee"

door
Gheysens sneert naar Club Brugge:

Antwerp won zondag de derby van Beerschot en wipt, mede dankzij de nederlaag van Standard en het corona-uitstel bij Charleroi, zo naar de eerste plaats in het klassement. Reden genoeg voor voorzitter Paul Gheysens om tevreden te zijn, zou je dan denken, al bleek dat achteraf niet helemaal het geval.


Hoewel de preses van de Great Old zich uiteraard fier toonde over de verwezenlijkingen van zijn elftal, was hij namelijk niet opgezet met de arbitrage in de strijd om de titel van ploeg van 't Stad. Bovenop zijn kritiek aan het adres van ref Jasper Vergoote en de KBVB in het algemeen, kon Gheysens het daarbij ook niet laten om een sneer aan Club Brugge uit te delen. Zo verwees hij doorheen zijn betoog naar de strafschop die Blauw-Zwart al dan niet onterecht kreeg op bezoek bij OH Leuven. "Wij maken zulke dingen niet mee hoor", citeerde Het Nieuwsblad de Antwerpse voorzitter, die naast de sportieve rivaliteit tussen beide clubs ook in het businessleven een vete met zijn Brugse tegenhanger Bart Verhaeghe uitvecht.

Gheysens vergeet dan natuurlijk terloops wel te vermelden dat de landskampioen, wiens leidersplaats Antwerp nu dus overneemt, eerder zelf op achterstand was gekomen na een minstens even licht gefloten elfmeter aan de overkant. Zijn uitspraken ruiken in die zin dan ook toch vooral naar een nogal ongepaste insinuatie over manipulatie en dus vrij goedkope poging tot stemmingmakerij, iets wat ons voetbal na alle heisa rond de zaak Propere Handen nochtans kan missen als kiespijn. Daarnaast wordt zo andermaal duidelijk hoe lang niet iedereen binnen de Pro League op één lijn zit. Mocht het door het coronavirus opnieuw tot een stopzetting komen, houden wij ons hart dus al vast voor de verhoopte solidariteit.

LEES OOK: Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Gheysens gaat hier uit de bocht

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

48
48
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

87
87
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

141
141
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

288
288
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

106
106
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

49
49
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

541
541
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

310
310
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

128
128
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

308
308
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

860
860
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

326
326
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

338
338
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

131
131
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

171
171
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws