'Club Brugge krijgt in januari mogelijk uitgelezen kans op Rode Duivel'

door
'Club Brugge krijgt in januari mogelijk uitgelezen kans op Rode Duivel'

Binnen een negental weken opent de wintermercato. Club Brugge kan dan mogelijk eens gaan polsen bij een Rode Duivel die compleet op een zijspoor zit bij zijn club.


Door de zege van Blauw-Zwart tegen Zenit Sint-Petersburg is de kans op Europese overwintering alvast groot geworden. Daarnaast is er het feit dat Club Brugge dit seizoen al veel punten verloor en de bonus op andere ploegen minder groot is. Philippe Clement heeft dus nood aan een ruime kern en de afgelopen tien wedstrijden viel op dat Club Brugge nog altijd één probleem heeft: de centrumspits.

Michael Krmencik scoorde weliswaar drie keer, maar kan ook dit seizoen niet overtuigen. Youssouph Badji weegt nog te licht om het verschil te maken. Daardoor moet Club in januari misschien de markt op. Waarom niet polsen om Divock Origi te huren? Het voormalige jeugdproduct van KRC Genk zit op een zijspoor bij Liverpool, waar hij al twee keer de wedstrijdselectie niet haalde.

Door de komst van Diogo Jota is hij nog een rij gezakt in de rangorde en dit seizoen staat zijn teller op 119 minuten in de League Cup. Hij speelde nog niets in de Premier League en de Champions League. Als Origi een kans wil maken op het EK, zal hij moeten spelen. Misschien is het een goed idee om dat net onder het oog van Roberto Martinez te doen?

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Moet Club eens polsen bij Origi?

Meest recent

Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

43
43
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

34
34
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

42
42
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

96
96
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

198
198
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

195
195
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

38
38
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

89
89
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

173
173
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

103
103
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

163
163
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

170
170
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

390
390
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

345
345
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

160
160
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

134
134
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

225
225
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

80
80
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

388
388
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

422
422
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

287
287

Meer sportnieuws