TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

378 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht nemen ze in januari mogelijk tijdelijk afscheid van enkele spelers. Jongeren als Killian Sardella, Anouar Ait El Hadj, Marco Kana en Antoine Colassin komen de laatste weken nog amper aan spelen toe. Als hun situatie de komende weken niet verbetert, zou een uitleenbeurt in januari niet uitgesloten zijn.



In 1B is Georges Mikautadze de voorbije weken uitgegroeid tot een heuse sensatie. De spits van Seraing, die gehuurd wordt van FC Metz, scoorde al veertien keer in zeven wedstrijden en dat lokt uiteraard de nodige interesse. Verschillende clubs uit de Jupiler Pro League, Ligue 1 en uit Engeland zouden al geïnformeerd hebben naar de 19-jarige.

BUITENLAND

Lionel Messi zou een definitieve beslissing genomen hebben over zijn toekomst. Na de Clasico zou hij vastgesteld hebben dat er nog geen beterschap is bij FC Barcelona en dus zou hij niet van plan zijn om zijn contract te verlengen. Komende zomer zou de Argentijn dan ook gratis de deur uit lopen, waarbij Manchester City zijn meest waarschijnlijke bestemming lijkt.



Ook Riqui Puig zou nog kunnen vertrekken bij Barça. Ronald Koeman zou niet echt rekenen op de talentvolle middenvelder, maar wil hem tegelijk ook niet laten vertrekken naar Paris Saint-Germain. De Franse grootmacht zou Puig willen huren, maar Koeman wil geen concurrent in de Champions League versterken.

De coach zou intussen wel nog een extra Nederlander op zijn verlanglijst gezet hebben. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Ryan Gravenberch, het 18-jarige toptalent van Ajax. Ook Juventus zou de middenvelder graag binnenhalen.



Manchester United zou zich in januari dan weer willen versterken met Adama Traoré. De flankaanvaller van Wolverhampton is echter gegeerd, want ook Juventus, Manchester City, Liverpool en Barça zouden zijn komst wel zien zitten. De Wolves denken dan ook een slag te kunnen slaan en zouden mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Kan Messi beter Barcelona verlaten?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

0
0
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

414
414
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

25
25
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

151
151
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

61
61
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

40
40
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

66
66
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

63
63
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

206
206
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

268
268
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

347
347
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

360
360
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

357
357
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

151
151
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

178
178
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

78
78
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

397
397
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

446
446
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

35
35
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

101
101
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

209
209
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

100
100
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

672
672

Meer sportnieuws