TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

378 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht nemen ze in januari mogelijk tijdelijk afscheid van enkele spelers. Jongeren als Killian Sardella, Anouar Ait El Hadj, Marco Kana en Antoine Colassin komen de laatste weken nog amper aan spelen toe. Als hun situatie de komende weken niet verbetert, zou een uitleenbeurt in januari niet uitgesloten zijn.



In 1B is Georges Mikautadze de voorbije weken uitgegroeid tot een heuse sensatie. De spits van Seraing, die gehuurd wordt van FC Metz, scoorde al veertien keer in zeven wedstrijden en dat lokt uiteraard de nodige interesse. Verschillende clubs uit de Jupiler Pro League, Ligue 1 en uit Engeland zouden al geïnformeerd hebben naar de 19-jarige.

BUITENLAND

Lionel Messi zou een definitieve beslissing genomen hebben over zijn toekomst. Na de Clasico zou hij vastgesteld hebben dat er nog geen beterschap is bij FC Barcelona en dus zou hij niet van plan zijn om zijn contract te verlengen. Komende zomer zou de Argentijn dan ook gratis de deur uit lopen, waarbij Manchester City zijn meest waarschijnlijke bestemming lijkt.



Ook Riqui Puig zou nog kunnen vertrekken bij Barça. Ronald Koeman zou niet echt rekenen op de talentvolle middenvelder, maar wil hem tegelijk ook niet laten vertrekken naar Paris Saint-Germain. De Franse grootmacht zou Puig willen huren, maar Koeman wil geen concurrent in de Champions League versterken.

De coach zou intussen wel nog een extra Nederlander op zijn verlanglijst gezet hebben. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Ryan Gravenberch, het 18-jarige toptalent van Ajax. Ook Juventus zou de middenvelder graag binnenhalen.



Manchester United zou zich in januari dan weer willen versterken met Adama Traoré. De flankaanvaller van Wolverhampton is echter gegeerd, want ook Juventus, Manchester City, Liverpool en Barça zouden zijn komst wel zien zitten. De Wolves denken dan ook een slag te kunnen slaan en zouden mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro.

LEES OOK: ‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Kan Messi beter Barcelona verlaten?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

70
70
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

21
21
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

476
476
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

104
104
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

147
147
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

276
276
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

69
69
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

384
384
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

87
87
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

194
194
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

107
107
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

237
237
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

80
80
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

64
64
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

205
205
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

174
174
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

447
447
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

219
219
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

299
299

Meer sportnieuws