TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

378 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht nemen ze in januari mogelijk tijdelijk afscheid van enkele spelers. Jongeren als Killian Sardella, Anouar Ait El Hadj, Marco Kana en Antoine Colassin komen de laatste weken nog amper aan spelen toe. Als hun situatie de komende weken niet verbetert, zou een uitleenbeurt in januari niet uitgesloten zijn.



In 1B is Georges Mikautadze de voorbije weken uitgegroeid tot een heuse sensatie. De spits van Seraing, die gehuurd wordt van FC Metz, scoorde al veertien keer in zeven wedstrijden en dat lokt uiteraard de nodige interesse. Verschillende clubs uit de Jupiler Pro League, Ligue 1 en uit Engeland zouden al geïnformeerd hebben naar de 19-jarige.

BUITENLAND

Lionel Messi zou een definitieve beslissing genomen hebben over zijn toekomst. Na de Clasico zou hij vastgesteld hebben dat er nog geen beterschap is bij FC Barcelona en dus zou hij niet van plan zijn om zijn contract te verlengen. Komende zomer zou de Argentijn dan ook gratis de deur uit lopen, waarbij Manchester City zijn meest waarschijnlijke bestemming lijkt.



Ook Riqui Puig zou nog kunnen vertrekken bij Barça. Ronald Koeman zou niet echt rekenen op de talentvolle middenvelder, maar wil hem tegelijk ook niet laten vertrekken naar Paris Saint-Germain. De Franse grootmacht zou Puig willen huren, maar Koeman wil geen concurrent in de Champions League versterken.

De coach zou intussen wel nog een extra Nederlander op zijn verlanglijst gezet hebben. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Ryan Gravenberch, het 18-jarige toptalent van Ajax. Ook Juventus zou de middenvelder graag binnenhalen.



Manchester United zou zich in januari dan weer willen versterken met Adama Traoré. De flankaanvaller van Wolverhampton is echter gegeerd, want ook Juventus, Manchester City, Liverpool en Barça zouden zijn komst wel zien zitten. De Wolves denken dan ook een slag te kunnen slaan en zouden mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro.

LEES OOK: Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

Kan Messi beter Barcelona verlaten?

Meest recent

'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

0
0
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

29
29
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

21
21
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

286
286
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

33
33
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

137
137
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

190
190
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

85
85
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

149
149
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

164
164
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

25
25
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

241
241
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

104
104
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

186
186
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

129
129
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

268
268
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

39
39
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

171
171
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

115
115
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

237
237
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1249
1249
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

113
113
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

324
324
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

399
399

Meer sportnieuws