TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht nemen ze in januari mogelijk tijdelijk afscheid van enkele spelers. Jongeren als Killian Sardella, Anouar Ait El Hadj, Marco Kana en Antoine Colassin komen de laatste weken nog amper aan spelen toe. Als hun situatie de komende weken niet verbetert, zou een uitleenbeurt in januari niet uitgesloten zijn.



In 1B is Georges Mikautadze de voorbije weken uitgegroeid tot een heuse sensatie. De spits van Seraing, die gehuurd wordt van FC Metz, scoorde al veertien keer in zeven wedstrijden en dat lokt uiteraard de nodige interesse. Verschillende clubs uit de Jupiler Pro League, Ligue 1 en uit Engeland zouden al geïnformeerd hebben naar de 19-jarige.

BUITENLAND

Lionel Messi zou een definitieve beslissing genomen hebben over zijn toekomst. Na de Clasico zou hij vastgesteld hebben dat er nog geen beterschap is bij FC Barcelona en dus zou hij niet van plan zijn om zijn contract te verlengen. Komende zomer zou de Argentijn dan ook gratis de deur uit lopen, waarbij Manchester City zijn meest waarschijnlijke bestemming lijkt.



Ook Riqui Puig zou nog kunnen vertrekken bij Barça. Ronald Koeman zou niet echt rekenen op de talentvolle middenvelder, maar wil hem tegelijk ook niet laten vertrekken naar Paris Saint-Germain. De Franse grootmacht zou Puig willen huren, maar Koeman wil geen concurrent in de Champions League versterken.

De coach zou intussen wel nog een extra Nederlander op zijn verlanglijst gezet hebben. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Ryan Gravenberch, het 18-jarige toptalent van Ajax. Ook Juventus zou de middenvelder graag binnenhalen.



Manchester United zou zich in januari dan weer willen versterken met Adama Traoré. De flankaanvaller van Wolverhampton is echter gegeerd, want ook Juventus, Manchester City, Liverpool en Barça zouden zijn komst wel zien zitten. De Wolves denken dan ook een slag te kunnen slaan en zouden mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Kan Messi beter Barcelona verlaten?

Meest recent

'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

28
28
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

113
113
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

127
127
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

54
54
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

56
56
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

239
239
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

229
229
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

212
212
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

316
316
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

85
85
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

183
183
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

187
187
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1025
1025
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

87
87
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

125
125
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

377
377
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

157
157
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

516
516
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

207
207
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

251
251
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

175
175
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

215
215

Meer sportnieuws