TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

378 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, vier spelers weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht nemen ze in januari mogelijk tijdelijk afscheid van enkele spelers. Jongeren als Killian Sardella, Anouar Ait El Hadj, Marco Kana en Antoine Colassin komen de laatste weken nog amper aan spelen toe. Als hun situatie de komende weken niet verbetert, zou een uitleenbeurt in januari niet uitgesloten zijn.



In 1B is Georges Mikautadze de voorbije weken uitgegroeid tot een heuse sensatie. De spits van Seraing, die gehuurd wordt van FC Metz, scoorde al veertien keer in zeven wedstrijden en dat lokt uiteraard de nodige interesse. Verschillende clubs uit de Jupiler Pro League, Ligue 1 en uit Engeland zouden al geïnformeerd hebben naar de 19-jarige.

BUITENLAND

Lionel Messi zou een definitieve beslissing genomen hebben over zijn toekomst. Na de Clasico zou hij vastgesteld hebben dat er nog geen beterschap is bij FC Barcelona en dus zou hij niet van plan zijn om zijn contract te verlengen. Komende zomer zou de Argentijn dan ook gratis de deur uit lopen, waarbij Manchester City zijn meest waarschijnlijke bestemming lijkt.



Ook Riqui Puig zou nog kunnen vertrekken bij Barça. Ronald Koeman zou niet echt rekenen op de talentvolle middenvelder, maar wil hem tegelijk ook niet laten vertrekken naar Paris Saint-Germain. De Franse grootmacht zou Puig willen huren, maar Koeman wil geen concurrent in de Champions League versterken.

De coach zou intussen wel nog een extra Nederlander op zijn verlanglijst gezet hebben. Hij zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Ryan Gravenberch, het 18-jarige toptalent van Ajax. Ook Juventus zou de middenvelder graag binnenhalen.



Manchester United zou zich in januari dan weer willen versterken met Adama Traoré. De flankaanvaller van Wolverhampton is echter gegeerd, want ook Juventus, Manchester City, Liverpool en Barça zouden zijn komst wel zien zitten. De Wolves denken dan ook een slag te kunnen slaan en zouden mikken op een transfersom van minstens 100 miljoen euro.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Kan Messi beter Barcelona verlaten?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

20
20
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

86
86
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

233
233
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

148
148
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

70
70
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

226
226
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

81
81
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

278
278
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

101
101
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

100
100
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

501
501
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

104
104
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

231
231
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

94
94
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

85
85
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

143
143
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

421
421
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

74
74

Meer sportnieuws