Seraing wipt opnieuw naar koppositie na magere zege tegen Lommel

151
Seraing wipt opnieuw naar koppositie na magere zege tegen Lommel

Promovendus Seraing blijft hoge ogen gooien in 1B. Het had het vanavond niet onder de markt met een sterk Lommel maar finaal pakte het wel opnieuw de drie punten. Ferrera en co wippen zo weer over Union, dat eerder vandaag de vloer aanveegde met Club NXT.

Seraing stond als promovendus fier aan kop in 1B. Op de koop toe had het met Mikautadze een absolute sensatie in huis, de gehuurde aanvaller van Metz scoorde al veertien doelpunten (!) in zeven wedstrijden. Vanavond nam de ploeg van Emilio Ferrera het op eigen veld op tegen Lommel. De filiaalclub van Manchester City speelde tot dus ver een wisselvallig seizoen.
Lommel begon prima in het Pairaystadion en creëerde een handvol kansen in het eerste halfuur. Thordarson vond tot drie maal toe een uitstekende Dietsch op zijn weg. Ook Moreno vergat om oog in oog met de sterke thuisdoelman raak te treffen. Seraing reageerde met een open schietkans voor Al Badaoui die voorlangs besloot. Op het halfuur kwam de thuisploeg met een gelukje op voorsprong toen Neven de bal ongelukkig in eigen doel verlengde. Op slag van rust kreeg Mikautadze vanaf elf meter een prima mogelijkheid om de wedstrijd halfweg al in een definitieve plooi te gooien maar de topschutter schoot hoog over. Met een gevleide voorsprong zocht de leider de kleedkamer op.
Ook na de pauze bleef Lommel de kansen opstapelen: Moreno dribbelde zich helemaal alleen voor Dietsch maar die laatste was vanavond de absolute uitblinker bij Seraing en keerde ook deze poging. Aan de overzijde trapte Mikautadze wild over. Seraing kreeg rond het uur een uitstekende mogelijkheid op de 2-0: Bernier mocht alleen op Svedkauskas afgaan maar ook die laatste toonde zijn klasse met een knappe redding. De competitieleider kreeg nu de beste kansen en tot twee maal toe vergat Mikautadze om zijn 15de van het seizoen aan te tekenen. In de blessuretijd kreeg Thordarson nog een dot van een kans op de gelijkmaker maar Lommel was absoluut niet efficiënt in de zone van de waarheid en bleef puntenloos achter.
Scoreverloop:
1-0 (32') Neven (ed)

LEES OOK: Gefrustreerd KV mist gouden kans op eerste zege in Limburg

Zal Seraing de titel pakken?

Meest recent

Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

4
4
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

39
39
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

93
93
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

69
69
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

812
812
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

57
57
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

26
26
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

184
184
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

51
51
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

59
59
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

22
22
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

43
43
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

42
42
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

80
80
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

27
27
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

158
158
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

309
309
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

268
268
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

40
40
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

266
266
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

53
53
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

107
107
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

123
123
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

372
372
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

252
252

Meer sportnieuws