KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

166
KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

KV Oostende heeft zijn uitstekende vormcurve nog wat kracht bijgezet met een duidelijke thuiszege tegen Zulte Waregem. De bezoekers openden nog sterk aan de kust maar werden in een dolle vijf minuten volledig KO geslagen. De kritiek op Dury zal alleen maar toenemen bij Essevee, dat opnieuw in degradatiezorgen zit.

Zulte Waregem speelde opnieuw een wisselvallig seizoen en kampeerde maar net boven de degradatiezone. Op bezoek bij Oostende rekende Essevee op punt(en)gewin. Geen sinecure dit jaar, de kustploeg doet het voorlopig uitstekend en kampeert in de brede middenmoot. Bij de bezoekers werd Vossen gepasseerd, Govea kreeg een basisplaats. Bij de thuisploeg weinig verrassingen, voorin mocht Gueye voor de doelpunten zorgen.
Essevee opent sterk maar sluit dramatisch af
In een uitgeregend stadion en op een natte grasmat hielden beide ploegen een lange studieronde. Na goed tien minuten spelen zorgde Marcq voor het eerste gevaar, zijn gekraakt schot bezorgde Hubert geen problemen. Aan de overzijde loste Vandendriessche halfweg de eerste helft een eerste schot, Bostyn moest maar oprapen. Essevee nam het meeste initiatief onder aanvoering van een sterke Dompé, die schotelde Sissako op het halfuur de 0-1 voor maar de middenvelder besloot voorlangs. Een dure misser, want een minuut later maakte Vandendriessche er van dichtbij 1-0 van. Al het goede van tijdens het eerste halfuur mocht bij de bezoekers in de prullenbak toen een vrije trap van D'Arpino voorbij alles en iedereen een minuut later pardoes in doel verdween: 2-0. Zulte Waregem klungelde er op los: een paar minuten later verloor Opare de bal en Vandendriessche schotelde Sakala een eenvoudig doelpunt voor: 3-0. Op slag van rust had Govea nog pech dat zijn afgeweken schot op de paal vloog. Bij de rust leek de wedstrijd al gespeeld.

KVO moet in het eerste halfuur het spel ondergaan maar slaat nadien genadeloos toe.
Hulpeloos Zulte Waregem vermijdt monsterscore
Na vermoedelijk een korte donderpreek van Dury, mochten de spelers van Zulte Waregem al vijf minuten voor hun Oostendse collega's op het veld gaan staan. Met Van Hecke en Srarfi kwamen er ook twee nieuwe spelers in de ploeg bij Essevee. Bijna slikten de bezoekers bijna de 4-0 toen Gueye na twee minuten alleen op Bostyn mocht afgaan, de doelman van Zulte Waregem toonde zich de sterkste. Aan de overzijde kopte Srarfi een mogelijke levenslijn voorlangs. KVO bleef  ook na de rust veel kansen afdwingen, Sakala en Gueye verzuimden voorlopig om de score nog op te drijven. Op een kwartier van het einde schoot Bruno te centraal waardoor Hubert nog al bij al gemakkelijk redding bracht. Uiteindelijk bleef het bij 3-0, zo rukt KVO weer wat verder op in het klassement. Zulte Waregem van zijn kant moet wederom naar onder kijken.
Scoreverloop:
1-0 (32') Vandendriessche, 2-0 (33') D'Arpino, 3-0 (37') Sakala

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Is het tijd voor een nieuwe coach bij Essevee?

Meest recent

De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

2
2
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

45
45
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

79
79
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

49
49
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

460
460
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

165
165
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

61
61
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

149
149
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

56
56
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

177
177
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

233
233
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

449
449
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

243
243
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

248
248
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

67
67
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

316
316
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

162
162
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

122
122
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

116
116
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

64
64

Meer sportnieuws