KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

166 stemmen
KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

KV Oostende heeft zijn uitstekende vormcurve nog wat kracht bijgezet met een duidelijke thuiszege tegen Zulte Waregem. De bezoekers openden nog sterk aan de kust maar werden in een dolle vijf minuten volledig KO geslagen. De kritiek op Dury zal alleen maar toenemen bij Essevee, dat opnieuw in degradatiezorgen zit.

Zulte Waregem speelde opnieuw een wisselvallig seizoen en kampeerde maar net boven de degradatiezone. Op bezoek bij Oostende rekende Essevee op punt(en)gewin. Geen sinecure dit jaar, de kustploeg doet het voorlopig uitstekend en kampeert in de brede middenmoot. Bij de bezoekers werd Vossen gepasseerd, Govea kreeg een basisplaats. Bij de thuisploeg weinig verrassingen, voorin mocht Gueye voor de doelpunten zorgen.
Essevee opent sterk maar sluit dramatisch af
In een uitgeregend stadion en op een natte grasmat hielden beide ploegen een lange studieronde. Na goed tien minuten spelen zorgde Marcq voor het eerste gevaar, zijn gekraakt schot bezorgde Hubert geen problemen. Aan de overzijde loste Vandendriessche halfweg de eerste helft een eerste schot, Bostyn moest maar oprapen. Essevee nam het meeste initiatief onder aanvoering van een sterke Dompé, die schotelde Sissako op het halfuur de 0-1 voor maar de middenvelder besloot voorlangs. Een dure misser, want een minuut later maakte Vandendriessche er van dichtbij 1-0 van. Al het goede van tijdens het eerste halfuur mocht bij de bezoekers in de prullenbak toen een vrije trap van D'Arpino voorbij alles en iedereen een minuut later pardoes in doel verdween: 2-0. Zulte Waregem klungelde er op los: een paar minuten later verloor Opare de bal en Vandendriessche schotelde Sakala een eenvoudig doelpunt voor: 3-0. Op slag van rust had Govea nog pech dat zijn afgeweken schot op de paal vloog. Bij de rust leek de wedstrijd al gespeeld.

KVO moet in het eerste halfuur het spel ondergaan maar slaat nadien genadeloos toe.
Hulpeloos Zulte Waregem vermijdt monsterscore
Na vermoedelijk een korte donderpreek van Dury, mochten de spelers van Zulte Waregem al vijf minuten voor hun Oostendse collega's op het veld gaan staan. Met Van Hecke en Srarfi kwamen er ook twee nieuwe spelers in de ploeg bij Essevee. Bijna slikten de bezoekers bijna de 4-0 toen Gueye na twee minuten alleen op Bostyn mocht afgaan, de doelman van Zulte Waregem toonde zich de sterkste. Aan de overzijde kopte Srarfi een mogelijke levenslijn voorlangs. KVO bleef  ook na de rust veel kansen afdwingen, Sakala en Gueye verzuimden voorlopig om de score nog op te drijven. Op een kwartier van het einde schoot Bruno te centraal waardoor Hubert nog al bij al gemakkelijk redding bracht. Uiteindelijk bleef het bij 3-0, zo rukt KVO weer wat verder op in het klassement. Zulte Waregem van zijn kant moet wederom naar onder kijken.
Scoreverloop:
1-0 (32') Vandendriessche, 2-0 (33') D'Arpino, 3-0 (37') Sakala

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

🚀

Is het tijd voor een nieuwe coach bij Essevee?

Meest recent

Maziz deelt sneertje uit aan bestuur van OH Leuven

Bij OH Leuven gaan ze de nodige spelers van de hand doen. Eén van hen is alvast Youssef ...

0
0
Talentenfabriek KRC Genk: nog jaren plezier voor de fans

KRC Genk kan zijn seizoen enkel nog redden met een (ondertussen onverhoopt?) Europees ticket, al was ...

16
16
Wie wordt trainer van Anderlecht? Dit zijn 10 kandidaten

Het seizoen is voorbij in de Jupiler Pro League. Eindelijk, zullen ze denken bij RSC Anderlecht. De ...

396
396
'Anderlecht heeft knoop over Taravel doorgehakt'

Voor Anderlecht eindigde het seizoen bijzonder pijnlijk, want in de slotmatch kreeg het zondag een ...

120
120
'Spraakmakende transfer voor Julien Duranville'

Op geen positie is de weelde bij de Rode Duivels wellicht groter dan op de flanken. Rudi Garcia kon ...

48
48
Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

87
87
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

131
131
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

149
149
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

110
110
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

164
164
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

128
128
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

328
328
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

44
44
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

235
235
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

664
664
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

296
296
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

116
116
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

59
59
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

98
98
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

1048
1048
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

79
79
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

49
49
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

1149
1149
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

390
390

Meer sportnieuws