KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

door
KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

KV Oostende heeft zijn uitstekende vormcurve nog wat kracht bijgezet met een duidelijke thuiszege tegen Zulte Waregem. De bezoekers openden nog sterk aan de kust maar werden in een dolle vijf minuten volledig KO geslagen. De kritiek op Dury zal alleen maar toenemen bij Essevee, dat opnieuw in degradatiezorgen zit.

Zulte Waregem speelde opnieuw een wisselvallig seizoen en kampeerde maar net boven de degradatiezone. Op bezoek bij Oostende rekende Essevee op punt(en)gewin. Geen sinecure dit jaar, de kustploeg doet het voorlopig uitstekend en kampeert in de brede middenmoot. Bij de bezoekers werd Vossen gepasseerd, Govea kreeg een basisplaats. Bij de thuisploeg weinig verrassingen, voorin mocht Gueye voor de doelpunten zorgen.
Essevee opent sterk maar sluit dramatisch af
In een uitgeregend stadion en op een natte grasmat hielden beide ploegen een lange studieronde. Na goed tien minuten spelen zorgde Marcq voor het eerste gevaar, zijn gekraakt schot bezorgde Hubert geen problemen. Aan de overzijde loste Vandendriessche halfweg de eerste helft een eerste schot, Bostyn moest maar oprapen. Essevee nam het meeste initiatief onder aanvoering van een sterke Dompé, die schotelde Sissako op het halfuur de 0-1 voor maar de middenvelder besloot voorlangs. Een dure misser, want een minuut later maakte Vandendriessche er van dichtbij 1-0 van. Al het goede van tijdens het eerste halfuur mocht bij de bezoekers in de prullenbak toen een vrije trap van D'Arpino voorbij alles en iedereen een minuut later pardoes in doel verdween: 2-0. Zulte Waregem klungelde er op los: een paar minuten later verloor Opare de bal en Vandendriessche schotelde Sakala een eenvoudig doelpunt voor: 3-0. Op slag van rust had Govea nog pech dat zijn afgeweken schot op de paal vloog. Bij de rust leek de wedstrijd al gespeeld.

KVO moet in het eerste halfuur het spel ondergaan maar slaat nadien genadeloos toe.
Hulpeloos Zulte Waregem vermijdt monsterscore
Na vermoedelijk een korte donderpreek van Dury, mochten de spelers van Zulte Waregem al vijf minuten voor hun Oostendse collega's op het veld gaan staan. Met Van Hecke en Srarfi kwamen er ook twee nieuwe spelers in de ploeg bij Essevee. Bijna slikten de bezoekers bijna de 4-0 toen Gueye na twee minuten alleen op Bostyn mocht afgaan, de doelman van Zulte Waregem toonde zich de sterkste. Aan de overzijde kopte Srarfi een mogelijke levenslijn voorlangs. KVO bleef  ook na de rust veel kansen afdwingen, Sakala en Gueye verzuimden voorlopig om de score nog op te drijven. Op een kwartier van het einde schoot Bruno te centraal waardoor Hubert nog al bij al gemakkelijk redding bracht. Uiteindelijk bleef het bij 3-0, zo rukt KVO weer wat verder op in het klassement. Zulte Waregem van zijn kant moet wederom naar onder kijken.
Scoreverloop:
1-0 (32') Vandendriessche, 2-0 (33') D'Arpino, 3-0 (37') Sakala

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Is het tijd voor een nieuwe coach bij Essevee?

Meest recent

Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

5
5
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

12
12
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

135
135
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

106
106
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

163
163
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

271
271
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

205
205
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

42
42
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

61
61
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

92
92
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

158
158
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

57
57
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

196
196
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

366
366
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

299
299
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

154
154
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

91
91
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

688
688
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

118
118
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

139
139
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

191
191
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

312
312
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

165
165
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

147
147
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

494
494

Meer sportnieuws