KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

166 stemmen
KVO raast in dolle vijf minuten voorbij machteloos Essevee

KV Oostende heeft zijn uitstekende vormcurve nog wat kracht bijgezet met een duidelijke thuiszege tegen Zulte Waregem. De bezoekers openden nog sterk aan de kust maar werden in een dolle vijf minuten volledig KO geslagen. De kritiek op Dury zal alleen maar toenemen bij Essevee, dat opnieuw in degradatiezorgen zit.

Zulte Waregem speelde opnieuw een wisselvallig seizoen en kampeerde maar net boven de degradatiezone. Op bezoek bij Oostende rekende Essevee op punt(en)gewin. Geen sinecure dit jaar, de kustploeg doet het voorlopig uitstekend en kampeert in de brede middenmoot. Bij de bezoekers werd Vossen gepasseerd, Govea kreeg een basisplaats. Bij de thuisploeg weinig verrassingen, voorin mocht Gueye voor de doelpunten zorgen.
Essevee opent sterk maar sluit dramatisch af
In een uitgeregend stadion en op een natte grasmat hielden beide ploegen een lange studieronde. Na goed tien minuten spelen zorgde Marcq voor het eerste gevaar, zijn gekraakt schot bezorgde Hubert geen problemen. Aan de overzijde loste Vandendriessche halfweg de eerste helft een eerste schot, Bostyn moest maar oprapen. Essevee nam het meeste initiatief onder aanvoering van een sterke Dompé, die schotelde Sissako op het halfuur de 0-1 voor maar de middenvelder besloot voorlangs. Een dure misser, want een minuut later maakte Vandendriessche er van dichtbij 1-0 van. Al het goede van tijdens het eerste halfuur mocht bij de bezoekers in de prullenbak toen een vrije trap van D'Arpino voorbij alles en iedereen een minuut later pardoes in doel verdween: 2-0. Zulte Waregem klungelde er op los: een paar minuten later verloor Opare de bal en Vandendriessche schotelde Sakala een eenvoudig doelpunt voor: 3-0. Op slag van rust had Govea nog pech dat zijn afgeweken schot op de paal vloog. Bij de rust leek de wedstrijd al gespeeld.

KVO moet in het eerste halfuur het spel ondergaan maar slaat nadien genadeloos toe.
Hulpeloos Zulte Waregem vermijdt monsterscore
Na vermoedelijk een korte donderpreek van Dury, mochten de spelers van Zulte Waregem al vijf minuten voor hun Oostendse collega's op het veld gaan staan. Met Van Hecke en Srarfi kwamen er ook twee nieuwe spelers in de ploeg bij Essevee. Bijna slikten de bezoekers bijna de 4-0 toen Gueye na twee minuten alleen op Bostyn mocht afgaan, de doelman van Zulte Waregem toonde zich de sterkste. Aan de overzijde kopte Srarfi een mogelijke levenslijn voorlangs. KVO bleef  ook na de rust veel kansen afdwingen, Sakala en Gueye verzuimden voorlopig om de score nog op te drijven. Op een kwartier van het einde schoot Bruno te centraal waardoor Hubert nog al bij al gemakkelijk redding bracht. Uiteindelijk bleef het bij 3-0, zo rukt KVO weer wat verder op in het klassement. Zulte Waregem van zijn kant moet wederom naar onder kijken.
Scoreverloop:
1-0 (32') Vandendriessche, 2-0 (33') D'Arpino, 3-0 (37') Sakala

LEES OOK: Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

🚀

Is het tijd voor een nieuwe coach bij Essevee?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

19
19
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

33
33
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

12
12
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

88
88
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

274
274
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

294
294
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

380
380
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1037
1037
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

109
109
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

407
407
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

153
153
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

118
118
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws