Westerlo en Deinze verzorgen spektakel en krijgen elk een punt

116 stemmen
Westerlo en Deinze verzorgen spektakel en krijgen elk een punt

Na een prima wedstrijd hebben Deinze en Westerlo billijk de punten gedeeld. De Kemphanen zetten in de tweede helft een achterstand om in een voorsprong maar moesten finaal vrede nemen met een gelijkspel. Bij Deinze was Mertens de gevierde man met twee doelpunten.

Met Deinze en Westerlo stonden er twee ambitieuze ploegen tegenover mekaar in 1B. Westerlo vierde vorige week zijn 'comeback' met een verdienstelijk gelijkspel bij Lommel, Deinze speelde teleurstellend slechts gelijk tegen Club NXT. Bij de Kemphanen kreeg de jonge Belg Paulet een basisplaats. Bij de Oost-Vlamingen stonden anciens Neto en Vargas allebei in de startende elf.
Binnen de eerste vijf minuten kregen de bezoekers een prima kans via Ciçek, de Turkse aanvaller schoot vanuit een scherpe hoek voorlangs. Deinze reageerde na tien minuten spelen met een voorzet-schot van Dansoko dat eenvoudig gered werd door Özer. De thuisploeg duwde nu door en kwam iets voorbij het kwartier op voorsprong toen Mertens de bal onorthodox in doel verwerkte: 1-0 voor Deinze. Westerlo kwam nadien weer meer opzetten en kreeg op het halfuur een dubbele kans: eerst redde Dutoit knap op het schot van Gboho, in de herneming miste Van Eenoo een dot van een kans. In het slot van de eerste helft kwam de thuisploeg nog dicht bij de 2-0 maar Özer redde knap op de plaatsbal van Vargas. Halfweg stond Deinze verdiend op voorsprong.
Westerlo kwam deze keer prima uit de kleedkamer en Perdichizzi maakte binnen de minuut na de pauze al gelijk: 1-1 en alles te herdoen in het Burgemeester Van De Wiele stadion. De Kemphanen voetbalden met een pak meer vertrouwen nu, iets voorbij het uur ging een lage schuiver van Brüls voorlangs. Deinze kwam er niet meer aan te pas en had op twintig minuten van het einde geluk dat het schot van Brüls en de kopbal van Dierckx op het doelhouten vlogen. Uiteindelijk kregen de bezoekers toch hun verdiende doelpunt: Brüls rukte op en legde de bal panklaar voor Vetokele die maar binnen te duwen had: 1-2. Met het slot in zicht bouwde Deinze nog aan een slotoffensief en uiteindelijk werd het nog beloond met de gelijkmaker van Mertens, die doelman Berke kansloos liet met een knappe kopbal: 2-2. Meteen het slotakkoord van deze boeiende wedstrijd.
Scoreverloop:
1-0 (18') Mertens, 1-1 (46') Perdichizzi, 1-2 (77') Vetokele, 2-2 (88') Mertens

LEES OOK: Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

Zal Westerlo nog meedoen voor promotie?

Meest recent

Club Brugge en Feyenoord sluiten volgend akkoord

Club Brugge en Feyenoord vonden een akkoord over de transfer van Dévy Rigaux. Hij ruilde ...

105
105
Wilmots ziet pijnpunt dat Rode Duivels kan nekken

De Rode Duivels bereiden zich al stilaan voor op het WK. Daar hopen ze nog eens een echt positief ...

71
71
'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Carl Hoefkens en NAC Breda maakten deze week bekend dat ze ook in de Nederlandse tweede klasse samen ...

63
63
Luis Enrique ziet groot verschil tussen PSG en Arsenal

Arsenal en PSG spelen zaterdag de finale van de Champions League. Luis Enrique kan met de ...

47
47
“We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

Beerschot greep naast de promotie naar de Jupiler Pro League. Dat kwam hard aan bij de club, maar de ...

78
78
Fortuna Sittard pakt uit met Belgische coach

Fortuna Sittard heeft vandaag de komst van een Belgische trainer aangekondigd. De nummer elf van de ...

14
14
FC Barcelona heeft beet en kondigt megadeal aan

FC Barcelona heeft vanavond zijn eerste grote ingaande transfer voor het komende seizoen afgerond. ...

142
142
'Club Brugge en Antwerp kloppen aan bij PSV'

Club Brugge en Royal Antwerp FC zijn uiteraard volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. ...

145
145
Mourinho boorde Club Brugge toptransfer door de neus

Club Brugge werd kampioen en dat ondanks een wintermercato waar men toch meer van had verwacht. ...

307
307
Deschacht onthult waar Anderlecht écht op mikt

Bij RSC Anderlecht gaat het een drukke zomermercato worden. Toch moeten de fans ook geen volledige ...

172
172
KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

KV Kortrijk wist na één jaar weer te promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kerels ...

47
47
De Bruyne heeft er genoeg van: grote beslissing nadert

Kevin De Bruyne vertrok naar Napoli voor een nieuw groot hoofdstuk in zijn carrière, maar het ...

254
254
De Mil kan teleurstelling niet verbergen: "Heel jammer"

AA Gent en KRC Genk spelen zondag een finale voor een Europese ticket. Het moet hun matige Belgische ...

155
155
Hayen toont tanden: “Wij gaan ons niet verstoppen”

KRC Genk moet zijn seizoen proberen te redden tegen AA Gent. Een zege zou hen alsnog een Europees ...

102
102
'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

143
143
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

146
146
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

142
142
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

361
361
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

667
667
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

713
713
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

295
295
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

351
351
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

466
466
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

50
50
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

163
163

Meer sportnieuws