Westerlo en Deinze verzorgen spektakel en krijgen elk een punt

door
Westerlo en Deinze verzorgen spektakel en krijgen elk een punt

Na een prima wedstrijd hebben Deinze en Westerlo billijk de punten gedeeld. De Kemphanen zetten in de tweede helft een achterstand om in een voorsprong maar moesten finaal vrede nemen met een gelijkspel. Bij Deinze was Mertens de gevierde man met twee doelpunten.

Met Deinze en Westerlo stonden er twee ambitieuze ploegen tegenover mekaar in 1B. Westerlo vierde vorige week zijn 'comeback' met een verdienstelijk gelijkspel bij Lommel, Deinze speelde teleurstellend slechts gelijk tegen Club NXT. Bij de Kemphanen kreeg de jonge Belg Paulet een basisplaats. Bij de Oost-Vlamingen stonden anciens Neto en Vargas allebei in de startende elf.
Binnen de eerste vijf minuten kregen de bezoekers een prima kans via Ciçek, de Turkse aanvaller schoot vanuit een scherpe hoek voorlangs. Deinze reageerde na tien minuten spelen met een voorzet-schot van Dansoko dat eenvoudig gered werd door Özer. De thuisploeg duwde nu door en kwam iets voorbij het kwartier op voorsprong toen Mertens de bal onorthodox in doel verwerkte: 1-0 voor Deinze. Westerlo kwam nadien weer meer opzetten en kreeg op het halfuur een dubbele kans: eerst redde Dutoit knap op het schot van Gboho, in de herneming miste Van Eenoo een dot van een kans. In het slot van de eerste helft kwam de thuisploeg nog dicht bij de 2-0 maar Özer redde knap op de plaatsbal van Vargas. Halfweg stond Deinze verdiend op voorsprong.
Westerlo kwam deze keer prima uit de kleedkamer en Perdichizzi maakte binnen de minuut na de pauze al gelijk: 1-1 en alles te herdoen in het Burgemeester Van De Wiele stadion. De Kemphanen voetbalden met een pak meer vertrouwen nu, iets voorbij het uur ging een lage schuiver van Brüls voorlangs. Deinze kwam er niet meer aan te pas en had op twintig minuten van het einde geluk dat het schot van Brüls en de kopbal van Dierckx op het doelhouten vlogen. Uiteindelijk kregen de bezoekers toch hun verdiende doelpunt: Brüls rukte op en legde de bal panklaar voor Vetokele die maar binnen te duwen had: 1-2. Met het slot in zicht bouwde Deinze nog aan een slotoffensief en uiteindelijk werd het nog beloond met de gelijkmaker van Mertens, die doelman Berke kansloos liet met een knappe kopbal: 2-2. Meteen het slotakkoord van deze boeiende wedstrijd.
Scoreverloop:
1-0 (18') Mertens, 1-1 (46') Perdichizzi, 1-2 (77') Vetokele, 2-2 (88') Mertens

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Zal Westerlo nog meedoen voor promotie?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

36
36
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

32
32
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

15
15
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

105
105
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

72
72
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

93
93
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

88
88
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

117
117
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

198
198
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

491
491
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

379
379
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

87
87
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

131
131
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

130
130
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

343
343
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

246
246
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

374
374
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws