TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge bleven deze zomer alle sterkhouders aan boord, al was er voor Emmanuel Dennis wel concrete interesse. Vooral West Brom trok aan de mouw van de Nigeriaan, maar die transfer viel in het water omdat Dennis geen werkvergunning kreeg. De Engelsen waren van plan om Dennis voor een seizoen te huren, met een aankoopoptie die automatisch geactiveerd zou worden als ze zich zouden handhaven in de Premier League.



Wim De Decker is nog maar een maand aan de slag bij AA Gent, maar zijn positie lijkt er nu alweer onder druk te staan. De resultaten gaan immers niet in stijgende lijn. Er gaan al geruchten dat de zoektocht naar een nieuwe trainer al ingezet zou zijn, zeker nu Gent ook nog eens verloren heeft van Slovan Liberec.

Gent is achter de schermen nog een pion kwijtgespeeld aan Anderlecht. Clubdokter Luc Vanden Bossche maakt de overstap naar Paars-Wit, waar hij de opvolger is van Kristof Sas. Op 1 november zou Vanden Bossche in het Lotto Park aan de slag gaan.



Een overbodige speler heeft ook nog de Ghelamco Arena verlaten. Ahmed Mostafa keert terug naar Egypte, nadat hij zich de voorbije jaren niet kon doorzetten. Hij tekende voor vier jaar bij Ismaily.

Charleroi is nog steeds bezig met een opmerkelijke transfer. Gewezen Liverpool-speler Jon Flanagan is nog altijd een optie als rechtsachter. De 27-jarige Engelsman kwam al naar Charleroi om zijn medische testen af te leggen en te onderhandelen over zijn contract.

BUITENLAND

Na de beschamende nederlaag in de Champions League tegen Shakhtar Donetsk wordt de druk op Zinedine Zidane alweer groot. Er wordt gespeculeerd dat de Fransman weleens snel ontslagen zou worden als de Clasico ook zou tegenvallen en er gaan zelfs al de namen van twee mogelijke opvolgers rond. Bij een ontslag van Zidane zouden Raul en Mauricio Pochettino in beeld komen.

LEES OOK: De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

Was West Brom een goede club geweest voor Dennis?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

23
23
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

31
31
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

26
26
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

138
138
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

89
89
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

108
108
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

89
89
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

108
108
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

111
111
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

46
46
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

42
42
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

64
64
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

438
438
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

120
120
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

122
122
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

184
184
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

262
262
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

255
255
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

54
54
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

69
69

Meer sportnieuws