TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge bleven deze zomer alle sterkhouders aan boord, al was er voor Emmanuel Dennis wel concrete interesse. Vooral West Brom trok aan de mouw van de Nigeriaan, maar die transfer viel in het water omdat Dennis geen werkvergunning kreeg. De Engelsen waren van plan om Dennis voor een seizoen te huren, met een aankoopoptie die automatisch geactiveerd zou worden als ze zich zouden handhaven in de Premier League.



Wim De Decker is nog maar een maand aan de slag bij AA Gent, maar zijn positie lijkt er nu alweer onder druk te staan. De resultaten gaan immers niet in stijgende lijn. Er gaan al geruchten dat de zoektocht naar een nieuwe trainer al ingezet zou zijn, zeker nu Gent ook nog eens verloren heeft van Slovan Liberec.

Gent is achter de schermen nog een pion kwijtgespeeld aan Anderlecht. Clubdokter Luc Vanden Bossche maakt de overstap naar Paars-Wit, waar hij de opvolger is van Kristof Sas. Op 1 november zou Vanden Bossche in het Lotto Park aan de slag gaan.



Een overbodige speler heeft ook nog de Ghelamco Arena verlaten. Ahmed Mostafa keert terug naar Egypte, nadat hij zich de voorbije jaren niet kon doorzetten. Hij tekende voor vier jaar bij Ismaily.

Charleroi is nog steeds bezig met een opmerkelijke transfer. Gewezen Liverpool-speler Jon Flanagan is nog altijd een optie als rechtsachter. De 27-jarige Engelsman kwam al naar Charleroi om zijn medische testen af te leggen en te onderhandelen over zijn contract.

BUITENLAND

Na de beschamende nederlaag in de Champions League tegen Shakhtar Donetsk wordt de druk op Zinedine Zidane alweer groot. Er wordt gespeculeerd dat de Fransman weleens snel ontslagen zou worden als de Clasico ook zou tegenvallen en er gaan zelfs al de namen van twee mogelijke opvolgers rond. Bij een ontslag van Zidane zouden Raul en Mauricio Pochettino in beeld komen.

LEES OOK: AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

Was West Brom een goede club geweest voor Dennis?

Meest recent

Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

7
7
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

9
9
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

47
47
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

40
40
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

39
39
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

227
227
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

87
87
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

53
53
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

45
45
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

249
249
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

113
113
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

142
142
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

135
135
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

150
150
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

120
120
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

168
168
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

126
126
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

136
136
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

56
56
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

476
476
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

214
214
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

155
155

Meer sportnieuws