TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge bleven deze zomer alle sterkhouders aan boord, al was er voor Emmanuel Dennis wel concrete interesse. Vooral West Brom trok aan de mouw van de Nigeriaan, maar die transfer viel in het water omdat Dennis geen werkvergunning kreeg. De Engelsen waren van plan om Dennis voor een seizoen te huren, met een aankoopoptie die automatisch geactiveerd zou worden als ze zich zouden handhaven in de Premier League.



Wim De Decker is nog maar een maand aan de slag bij AA Gent, maar zijn positie lijkt er nu alweer onder druk te staan. De resultaten gaan immers niet in stijgende lijn. Er gaan al geruchten dat de zoektocht naar een nieuwe trainer al ingezet zou zijn, zeker nu Gent ook nog eens verloren heeft van Slovan Liberec.

Gent is achter de schermen nog een pion kwijtgespeeld aan Anderlecht. Clubdokter Luc Vanden Bossche maakt de overstap naar Paars-Wit, waar hij de opvolger is van Kristof Sas. Op 1 november zou Vanden Bossche in het Lotto Park aan de slag gaan.



Een overbodige speler heeft ook nog de Ghelamco Arena verlaten. Ahmed Mostafa keert terug naar Egypte, nadat hij zich de voorbije jaren niet kon doorzetten. Hij tekende voor vier jaar bij Ismaily.

Charleroi is nog steeds bezig met een opmerkelijke transfer. Gewezen Liverpool-speler Jon Flanagan is nog altijd een optie als rechtsachter. De 27-jarige Engelsman kwam al naar Charleroi om zijn medische testen af te leggen en te onderhandelen over zijn contract.

BUITENLAND

Na de beschamende nederlaag in de Champions League tegen Shakhtar Donetsk wordt de druk op Zinedine Zidane alweer groot. Er wordt gespeculeerd dat de Fransman weleens snel ontslagen zou worden als de Clasico ook zou tegenvallen en er gaan zelfs al de namen van twee mogelijke opvolgers rond. Bij een ontslag van Zidane zouden Raul en Mauricio Pochettino in beeld komen.

LEES OOK: Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

Was West Brom een goede club geweest voor Dennis?

Meest recent

Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

7
7
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

44
44
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

161
161
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

38
38
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

125
125
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

53
53
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

73
73
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

533
533
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

130
130
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

236
236
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

119
119
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

588
588
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

251
251
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

155
155
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

190
190
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

286
286
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

225
225
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

381
381
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

266
266
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

520
520
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

159
159
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1019
1019
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

830
830
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81

Meer sportnieuws