TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

203
TRANSFERUURTJE: 'Dennis greep naast transfer, Gent zoekt trainer'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge bleven deze zomer alle sterkhouders aan boord, al was er voor Emmanuel Dennis wel concrete interesse. Vooral West Brom trok aan de mouw van de Nigeriaan, maar die transfer viel in het water omdat Dennis geen werkvergunning kreeg. De Engelsen waren van plan om Dennis voor een seizoen te huren, met een aankoopoptie die automatisch geactiveerd zou worden als ze zich zouden handhaven in de Premier League.



Wim De Decker is nog maar een maand aan de slag bij AA Gent, maar zijn positie lijkt er nu alweer onder druk te staan. De resultaten gaan immers niet in stijgende lijn. Er gaan al geruchten dat de zoektocht naar een nieuwe trainer al ingezet zou zijn, zeker nu Gent ook nog eens verloren heeft van Slovan Liberec.

Gent is achter de schermen nog een pion kwijtgespeeld aan Anderlecht. Clubdokter Luc Vanden Bossche maakt de overstap naar Paars-Wit, waar hij de opvolger is van Kristof Sas. Op 1 november zou Vanden Bossche in het Lotto Park aan de slag gaan.



Een overbodige speler heeft ook nog de Ghelamco Arena verlaten. Ahmed Mostafa keert terug naar Egypte, nadat hij zich de voorbije jaren niet kon doorzetten. Hij tekende voor vier jaar bij Ismaily.

Charleroi is nog steeds bezig met een opmerkelijke transfer. Gewezen Liverpool-speler Jon Flanagan is nog altijd een optie als rechtsachter. De 27-jarige Engelsman kwam al naar Charleroi om zijn medische testen af te leggen en te onderhandelen over zijn contract.

BUITENLAND

Na de beschamende nederlaag in de Champions League tegen Shakhtar Donetsk wordt de druk op Zinedine Zidane alweer groot. Er wordt gespeculeerd dat de Fransman weleens snel ontslagen zou worden als de Clasico ook zou tegenvallen en er gaan zelfs al de namen van twee mogelijke opvolgers rond. Bij een ontslag van Zidane zouden Raul en Mauricio Pochettino in beeld komen.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Was West Brom een goede club geweest voor Dennis?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

1
1
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

19
19
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

21
21
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

95
95
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

95
95
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

21
21
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

155
155
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

82
82
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

180
180
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

166
166
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

254
254
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

199
199
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

253
253
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

419
419
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

196
196
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

194
194
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

170
170
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36

Meer sportnieuws