Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

14
Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

Na een Europese midweek met wisselvallige resultaten voor onze Belgische clubs, is het tijd om de aandacht terug op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 10, helaas opnieuw zonder publiek, per slot van rekening weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met KV Kortrijk tegen RSC Anderlecht, die met elk 14 punten broederlijk naast elkaar op de achtste plek in de stand prijken. Ook in het fair-play klassement houden de Kerels en Paars-Wit mekaar nagenoeg in evenwicht, met 17 tegenover 18 gele kaarten. Hoewel we tevens op een gelijkspel op het scorebord zouden durven gokken, zetten wij daarom toch liever in op eenzelfde aantal namen in het boekje langs weerkanten. Zulk een gelijke bestraffing levert 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag worden door het uitstel van Cercle Brugge tegen Moeskroen slechts twee duels afgewerkt. Een daarvan is OH Leuven versus Club Brugge, twee teams in vorm. Na de stunt in Zenit leeft Blauw-Zwart echter nog net iets meer op een roze wolk. Wij rekenen dan ook op een zege voor de bezoekers, zij het met een tegentreffer. Tenslotte kon Club nog maar drie keer de nul houden, terwijl OHL die zelf al elke week van het bord veegde. Een Brugse driepunter zónder clean sheet is 2,85x onze bet waard.

Op zondag zijn alle ogen uiteraard gericht op de Antwerpse derby tussen Antwerp en Beerschot. Een garantie op een bitse strijd, maar tevens op goals. In de opgeteld 18 partijen van beide clubs tot hiertoe trilden de netten namelijk maar liefst 72 keer, een gemiddelde van exact vier doelpunten per wedstrijd. Wij rekenen dan ook op flink wat spektakel op de Bosuil en combineren daarom met behulp van de Bet Builder minstens vier goals aan meer dan vijf gele kaarten, wat samen goed is voor 5,75x ons inleggeld.



Later op de dag krijgt STVV het bezoek van Standard, waar Philippe Montanier wellicht wat zal roteren na de zware veldslag tegen Rangers. Dan nog zouden de Kanaries geen probleem mogen vormen, want zij wisten al sinds speeldag één niet meer te winnen. Vijf keer ging Sint-Truiden onderuit, viermaal met minstens drie goals om de oren. Hoewel de Rouches zelf nog niet vaak uitpakten met stevige cijfers, gokken wij dus dat ook zij in die opdracht slagen. In dat geval rekenen wij ons 3,75x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met de 'topper' tussen AA Gent en KRC Genk, die beide slecht van start gingen. Onder impuls van Jess Thorup lijken de Limburgers echter stilaan aan de beterhand, terwijl het weerzien met de Deen voor de Buffalo’s na de domper in Tsjechië op een slecht moment valt. Volgens de trend van de voorbije zeven weken, met telkens een nederlaag gevolgd door een zege, zou Gent wel aan het langste eind moeten trekken. Toch zetten wij in op Genk, wat 3,75x onze inleg oplevert.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een potige doch doelpuntrijke derby, een trefzeker Standard en een Genkse overwinning in de Ghelamco Arena, samen goed voor maar liefst 80,85x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Wie zal de Antwerpse derby winnen?

Meest recent

Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

22
22
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

26
26
Clasico is voor Real: Mbappé blaast titelstrijd weer open

Alle ogen waren in Spanje zondagavond gericht op de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. Die ...

33
33
Ruzie na Club-STVV: Gumienny velt oordeel over rode kaart

STVV stuntte donderdag nog in de Conference League op het veld van FC Midtjylland, maar kon zondag ...

105
105
Biancone geeft ploegmaats stevige veeg uit de pan

Wie had gedacht dat Anderlecht weer vertrokken zou zijn na de overwinning van donderdag in Polen, ...

72
72
Trainerswissel op komst bij Cercle Brugge?

Na negen speeldagen staat de teller voorlopig op één ontslagen trainer in de Jupiler ...

123
123
Coosemans verbaast: "Hij is de beste sinds Kompany"

Anderlecht leek donderdag met een zege tegen Jagiellonia in de Europa League de sluimerende crisis ...

151
151
Patro komt met schrik vrij: net geen remontada Club Luik

In de slotwedstrijd van de achtste speeldag in de Challenger Pro League kregen we bijna nog een ...

23
23
Union recht de rug en voorkomt blamage tegen Cercle

Union is erin geslaagd om na het punteverlies tegen OHL van twee weken geleden opnieuw met de zege ...

44
44
Burgess en Delorge stellen vast: "RSCA niet weggespeeld"

AA Gent won vanavond met maar liefst 4-0 van RSC Anderlecht. Het was een zeer speciale wedstrijd in ...

405
405
Enorm efficiënt AA Gent vernedert Anderlecht

AA Gent en RSC Anderlecht werkten om 18u30 de topper van de speeldag af. Paars-Wit was de betere ...

190
190
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

585
585
Leko ziet 2 uitblinkers: "Belangrijke spelers voor ons"

Club Brugge deed wat het moest doen en won met 3-2 van STVV. Blauw-Zwart speelde zeker geen ...

212
212
Bayern Munchen pleziert Kompany met zege in topduel

Bayern München speelde om 17u30 de topper op het veld van Freiburg, uiteraard zonder Vincent ...

48
48
Anderlecht met zorgen in Gent: "Hoe kinderlijk!"

Om 18u begonnen AA Gent en RSC Anderlecht aan de topper van de speeldag. De eerste 45 minuten liggen ...

191
191
Nieuw drama United: Engelse pers haalt Lammens onderuit

Manchester United heeft zondag een zoveelste klap moeten verwerken in de Premier League. Op eigen ...

128
128
18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Beerschot VA blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Challenger Pro League. Zondagnamiddag legden ...

63
63
Licht gaat uit bij Epolo: Brughmans ziet verklaring

Matthieu Epolo gaat een moeizame nacht tegemoet. De doelman van Standard zal ongetwijfeld hoofdpijn ...

171
171
Club leider zonder te wervelen: hattrick Tresoldi nekt STVV

In afwachting van de topper tussen AA Gent en RSC Anderlecht, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

116
116
De Mil wisselt één keer; verrassende starter bij Anderlecht

Zondagavond staat een fraaie topaffiche op het programma in de Jupiler Pro League. Zo krijgt leider ...

91
91
Dagen Carrick geteld: Lammens blundert in horror-middag United

Het lijkt over en uit voor Michael Carrick als hoofdcoach van Manchester United. Zijn ploeg ...

57
57
Anderlecht vindt 'missing-link': "Beste man op het veld"

Na de Europese zege tegen Jagiellonia Bialystok, heeft RSC Anderlecht een sluimerende crisis ...

159
159
Spetterende comeback Inter; PSV vloekt na Eredivisie-clash

Dé topper van het weekend in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV kwam op eigen ...

38
38
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

135
135
Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

208
208

Meer sportnieuws