Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

door
Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

Na een Europese midweek met wisselvallige resultaten voor onze Belgische clubs, is het tijd om de aandacht terug op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 10, helaas opnieuw zonder publiek, per slot van rekening weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met KV Kortrijk tegen RSC Anderlecht, die met elk 14 punten broederlijk naast elkaar op de achtste plek in de stand prijken. Ook in het fair-play klassement houden de Kerels en Paars-Wit mekaar nagenoeg in evenwicht, met 17 tegenover 18 gele kaarten. Hoewel we tevens op een gelijkspel op het scorebord zouden durven gokken, zetten wij daarom toch liever in op eenzelfde aantal namen in het boekje langs weerkanten. Zulk een gelijke bestraffing levert 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag worden door het uitstel van Cercle Brugge tegen Moeskroen slechts twee duels afgewerkt. Een daarvan is OH Leuven versus Club Brugge, twee teams in vorm. Na de stunt in Zenit leeft Blauw-Zwart echter nog net iets meer op een roze wolk. Wij rekenen dan ook op een zege voor de bezoekers, zij het met een tegentreffer. Tenslotte kon Club nog maar drie keer de nul houden, terwijl OHL die zelf al elke week van het bord veegde. Een Brugse driepunter zónder clean sheet is 2,85x onze bet waard.

Op zondag zijn alle ogen uiteraard gericht op de Antwerpse derby tussen Antwerp en Beerschot. Een garantie op een bitse strijd, maar tevens op goals. In de opgeteld 18 partijen van beide clubs tot hiertoe trilden de netten namelijk maar liefst 72 keer, een gemiddelde van exact vier doelpunten per wedstrijd. Wij rekenen dan ook op flink wat spektakel op de Bosuil en combineren daarom met behulp van de Bet Builder minstens vier goals aan meer dan vijf gele kaarten, wat samen goed is voor 5,75x ons inleggeld.



Later op de dag krijgt STVV het bezoek van Standard, waar Philippe Montanier wellicht wat zal roteren na de zware veldslag tegen Rangers. Dan nog zouden de Kanaries geen probleem mogen vormen, want zij wisten al sinds speeldag één niet meer te winnen. Vijf keer ging Sint-Truiden onderuit, viermaal met minstens drie goals om de oren. Hoewel de Rouches zelf nog niet vaak uitpakten met stevige cijfers, gokken wij dus dat ook zij in die opdracht slagen. In dat geval rekenen wij ons 3,75x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met de 'topper' tussen AA Gent en KRC Genk, die beide slecht van start gingen. Onder impuls van Jess Thorup lijken de Limburgers echter stilaan aan de beterhand, terwijl het weerzien met de Deen voor de Buffalo’s na de domper in Tsjechië op een slecht moment valt. Volgens de trend van de voorbije zeven weken, met telkens een nederlaag gevolgd door een zege, zou Gent wel aan het langste eind moeten trekken. Toch zetten wij in op Genk, wat 3,75x onze inleg oplevert.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een potige doch doelpuntrijke derby, een trefzeker Standard en een Genkse overwinning in de Ghelamco Arena, samen goed voor maar liefst 80,85x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Wie zal de Antwerpse derby winnen?

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

151
151
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

70
70
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

479
479
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

61
61
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

318
318
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

376
376
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

172
172
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

415
415
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

179
179
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

97
97
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

297
297
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

166
166
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

390
390
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

230
230
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

452
452
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

397
397
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

51
51
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

119
119
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

458
458
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

250
250
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws