Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

14
Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

Na een Europese midweek met wisselvallige resultaten voor onze Belgische clubs, is het tijd om de aandacht terug op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 10, helaas opnieuw zonder publiek, per slot van rekening weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met KV Kortrijk tegen RSC Anderlecht, die met elk 14 punten broederlijk naast elkaar op de achtste plek in de stand prijken. Ook in het fair-play klassement houden de Kerels en Paars-Wit mekaar nagenoeg in evenwicht, met 17 tegenover 18 gele kaarten. Hoewel we tevens op een gelijkspel op het scorebord zouden durven gokken, zetten wij daarom toch liever in op eenzelfde aantal namen in het boekje langs weerkanten. Zulk een gelijke bestraffing levert 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag worden door het uitstel van Cercle Brugge tegen Moeskroen slechts twee duels afgewerkt. Een daarvan is OH Leuven versus Club Brugge, twee teams in vorm. Na de stunt in Zenit leeft Blauw-Zwart echter nog net iets meer op een roze wolk. Wij rekenen dan ook op een zege voor de bezoekers, zij het met een tegentreffer. Tenslotte kon Club nog maar drie keer de nul houden, terwijl OHL die zelf al elke week van het bord veegde. Een Brugse driepunter zónder clean sheet is 2,85x onze bet waard.

Op zondag zijn alle ogen uiteraard gericht op de Antwerpse derby tussen Antwerp en Beerschot. Een garantie op een bitse strijd, maar tevens op goals. In de opgeteld 18 partijen van beide clubs tot hiertoe trilden de netten namelijk maar liefst 72 keer, een gemiddelde van exact vier doelpunten per wedstrijd. Wij rekenen dan ook op flink wat spektakel op de Bosuil en combineren daarom met behulp van de Bet Builder minstens vier goals aan meer dan vijf gele kaarten, wat samen goed is voor 5,75x ons inleggeld.



Later op de dag krijgt STVV het bezoek van Standard, waar Philippe Montanier wellicht wat zal roteren na de zware veldslag tegen Rangers. Dan nog zouden de Kanaries geen probleem mogen vormen, want zij wisten al sinds speeldag één niet meer te winnen. Vijf keer ging Sint-Truiden onderuit, viermaal met minstens drie goals om de oren. Hoewel de Rouches zelf nog niet vaak uitpakten met stevige cijfers, gokken wij dus dat ook zij in die opdracht slagen. In dat geval rekenen wij ons 3,75x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met de 'topper' tussen AA Gent en KRC Genk, die beide slecht van start gingen. Onder impuls van Jess Thorup lijken de Limburgers echter stilaan aan de beterhand, terwijl het weerzien met de Deen voor de Buffalo’s na de domper in Tsjechië op een slecht moment valt. Volgens de trend van de voorbije zeven weken, met telkens een nederlaag gevolgd door een zege, zou Gent wel aan het langste eind moeten trekken. Toch zetten wij in op Genk, wat 3,75x onze inleg oplevert.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een potige doch doelpuntrijke derby, een trefzeker Standard en een Genkse overwinning in de Ghelamco Arena, samen goed voor maar liefst 80,85x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Crisis bij KVK: nieuwe details ontslag Jonckheere bekend

Wie zal de Antwerpse derby winnen?

Meest recent

Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Peter Vandenbempt heeft blijkbaar een opvallend plan voor de toekomst. De bekende voetbalstem deelde ...

4
4
Van Bommel broedt op schok: twee straffe namen uit voorselectie gelekt

Vrijdagmiddag om 12u zijn de ogen van voetbalminnend België op Tubeke gericht. Mark van Bommel ...

88
88
L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

111
111
Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

638
638
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

119
119
'Leko verrast: publiekslieveling out bij Club Brugge'

Als afsluiter voor de interlandbreak krijgt Club Brugge zondag KRC Genk over de vloer. Ivan Leko ...

469
469
'Antwerp met handen in het haar: goudhaantje gratis weg'

Ondanks de overname moet Antwerp nog altijd op de centen passen. Tegenvallers op de transfermarkt ...

694
694
Zware kater Anderlecht: nieuwkomers vallen door de mand

De geslaagde kwalificatiecampagne stemde tot optimisme, maar RSC Anderlecht begon toch met een ...

374
374
Antwerp komt met stadionnieuwtje: “Absolute noodzaak”

Royal Antwerp FC heeft de Bosuil al een tijdje gerenoveerd met de bouw van Tribune 2, maar nog niet ...

199
199
Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

De Rode Duivels schopten het tot in de kwartfinale van het WK. Bondscoach Rudi Garcia verbaasde ...

140
140
Klopp verbaast Duitsland met revolutionaire selectie

Jürgen Klopp werd na het WK aangesteld als nieuwe bondscoach van Duitsland. De voormalige ...

67
67
Lemaréchal roept duidelijke boodschap naar Leko én Vanaken

Félix Lemaréchal leek volledig op de achtergrond verdwenen bij Club Brugge, maar dit ...

449
449
Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Sommige namen uit het Belgische voetbal blijven jarenlang nazinderen. Niet alleen door wat ze op het ...

177
177
Romeo Lavia eindelijk los? Rode Duivel slaat terug

Romeo Lavia werd voor een monsterbedrag binnengehaald door Chelsea, maar in twee seizoenen kon de ...

95
95
Beerschot pakt uit met derde shirt: Antwerpse haven centraal

Beerschot heeft nog een derde shirt voorgesteld voor dit seizoen. De Kielse Ratten lieten zich ...

32
32
UEFA bereidt groots strijdplan voor tegen Infantino

Na het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was er veel kritiek op Gianni Infantino. Vooral ...

114
114
Grote favoriet in Challenger Pro League: “Vol voor titel”

In de Challenger Pro League strijden de tweedeklassers voor een ticket naar de Jupiler Pro League. ...

150
150
Colin Coosemans slaat hard terug op Anderlecht-kritiek

RSC Anderlecht kwalificeerde zich voor de League Phase van de Europa League, maar op de eerste ...

299
299
‘Domper van Bommel: basispion Rode Duivels valt uit’

Vlak voor de bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels moet Mark van Bommel een ferme domper ...

359
359
TRANSFERUURTJE: ‘Opvolger Vanaken bij Club, Standard slaat toe’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

900
900
Depay compleet belachelijk gemaakt na bizarre penalty

Memphis Depay bleef na een lange transfersoap uiteindelijk toch in Brazilië. De aanvaller koos ...

70
70
Keuzes Vitor Bruno afgemaakt: “Niets in Europa te zoeken”

RSC Anderlecht verloor in het Lotto Park met 1-2 van Olympique Lyonnais namens de Europa League. ...

511
511
Sanusi spreekt over pijnlijk vertrek bij Beerschot

Ryan Sanusi is een boegbeeld en icoon van Beerschot, maar toch mocht de 34-jarige middenvelder ...

125
125
Keepersoorlog bij Zulte Waregem dringt zich plots op

Zulte Waregem is meer dan behoorlijk aan het seizoen begonnen. Essevee telt na zes ...

690
690
Anderlecht ziet groot lichtpunt opstaan tegen Lyon

RSC Anderlecht ging in eigen huis onderuit tegen Olympique Lyon. Vooral de mindere eerste helft werd ...

280
280

Meer sportnieuws