Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

14 stemmen
Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

Na een Europese midweek met wisselvallige resultaten voor onze Belgische clubs, is het tijd om de aandacht terug op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 10, helaas opnieuw zonder publiek, per slot van rekening weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met KV Kortrijk tegen RSC Anderlecht, die met elk 14 punten broederlijk naast elkaar op de achtste plek in de stand prijken. Ook in het fair-play klassement houden de Kerels en Paars-Wit mekaar nagenoeg in evenwicht, met 17 tegenover 18 gele kaarten. Hoewel we tevens op een gelijkspel op het scorebord zouden durven gokken, zetten wij daarom toch liever in op eenzelfde aantal namen in het boekje langs weerkanten. Zulk een gelijke bestraffing levert 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag worden door het uitstel van Cercle Brugge tegen Moeskroen slechts twee duels afgewerkt. Een daarvan is OH Leuven versus Club Brugge, twee teams in vorm. Na de stunt in Zenit leeft Blauw-Zwart echter nog net iets meer op een roze wolk. Wij rekenen dan ook op een zege voor de bezoekers, zij het met een tegentreffer. Tenslotte kon Club nog maar drie keer de nul houden, terwijl OHL die zelf al elke week van het bord veegde. Een Brugse driepunter zónder clean sheet is 2,85x onze bet waard.

Op zondag zijn alle ogen uiteraard gericht op de Antwerpse derby tussen Antwerp en Beerschot. Een garantie op een bitse strijd, maar tevens op goals. In de opgeteld 18 partijen van beide clubs tot hiertoe trilden de netten namelijk maar liefst 72 keer, een gemiddelde van exact vier doelpunten per wedstrijd. Wij rekenen dan ook op flink wat spektakel op de Bosuil en combineren daarom met behulp van de Bet Builder minstens vier goals aan meer dan vijf gele kaarten, wat samen goed is voor 5,75x ons inleggeld.



Later op de dag krijgt STVV het bezoek van Standard, waar Philippe Montanier wellicht wat zal roteren na de zware veldslag tegen Rangers. Dan nog zouden de Kanaries geen probleem mogen vormen, want zij wisten al sinds speeldag één niet meer te winnen. Vijf keer ging Sint-Truiden onderuit, viermaal met minstens drie goals om de oren. Hoewel de Rouches zelf nog niet vaak uitpakten met stevige cijfers, gokken wij dus dat ook zij in die opdracht slagen. In dat geval rekenen wij ons 3,75x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met de 'topper' tussen AA Gent en KRC Genk, die beide slecht van start gingen. Onder impuls van Jess Thorup lijken de Limburgers echter stilaan aan de beterhand, terwijl het weerzien met de Deen voor de Buffalo’s na de domper in Tsjechië op een slecht moment valt. Volgens de trend van de voorbije zeven weken, met telkens een nederlaag gevolgd door een zege, zou Gent wel aan het langste eind moeten trekken. Toch zetten wij in op Genk, wat 3,75x onze inleg oplevert.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een potige doch doelpuntrijke derby, een trefzeker Standard en een Genkse overwinning in de Ghelamco Arena, samen goed voor maar liefst 80,85x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Toptarget Anderlecht, Club Brugge grijpt mis’

Wie zal de Antwerpse derby winnen?

Meest recent

Opmerkelijk transferadvies: "Koop Tresoldi niet!"

Bij Club Brugge maken ze zich op voor een hete transferzomer. Verschillende goudhaantjes zijn grof ...

42
42
'Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws na brand'

De Rode Duivels zagen hun voorbereiding op het WK dinsdag opgeschrikt worden. Een stevige brand ...

12
12
Werk voor De Condé: Genkse transferprioriteit aangereikt

KRC Genk kan nog een Europees ticket pakken als het in de barrages AA Gent klopt, maar al bij al is ...

45
45
Lukaku neemt laatste twijfels over toekomst weg

Romelu Lukaku doet er alles aan om in topvorm op het WK te verschijnen na een verloren seizoen. Hij ...

32
32
'Charleroi neemt verrassende trainersbeslissing'

Verschillende eersteklassers zijn nog op zoek naar een trainer voor volgend seizoen. Charleroi is ...

36
36
Mignolet onthult: dit wordt zijn functie bij de KBVB

Simon Mignolet is niet langer profvoetballer. Zondag zette de 38-jarige doelman een punt achter zijn ...

89
89
'Bondsparket bezorgt Hazard nieuwe mokerslag'

Anderlecht beleefde vorig weekend een uiterst pijnlijk seizoenseinde, maar voor niemand was die ...

88
88
AA Gent legt revelatie langer onder contract

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket en dat zou een opsteker zijn voor de ...

49
49
Droom El Ouahdi komt uit: Marokko met veel bekenden naar WK

KRC Genk moet straks in de Europese barrages tegen AA Gent al de nodige WK-gangers missen. Na ...

120
120
'Anderlecht vecht met Ajax om nieuwe parel'

Paars-Wit heeft héél veel talent rondlopen op Neerpede. De komende jaren mogen de fans ...

273
273
Standard verwent fans met galamatch tegen Europese topclub

Standard greep voor het zoveelste jaar op rij naast een Europese ticket. De slapende reus werd even ...

123
123
Opvolger Vrancken: STVV-fans hebben één grote voorkeur

Wouter Vrancken besloot om er de brui aan te geven bij STVV. Stoppen op een hoogtepunt, wat wel te ...

198
198
Fans van Anderlecht willen maar één man als coach

Jérémy Taravel gaat komend seizoen niet meer de hoofdtrainer zijn van RSC Anderlecht. ...

851
851
Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

74
74
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

234
234
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

319
319
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

349
349
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

807
807
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

690
690
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

489
489
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

190
190
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

605
605
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Voorlopig durft hij een derde seizoen bij Club Brugge nog altijd niet volledig uit te sluiten, maar ...

290
290
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

264
264

Meer sportnieuws