Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

14 stemmen
Zo win jij ruim 800 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

Na een Europese midweek met wisselvallige resultaten voor onze Belgische clubs, is het tijd om de aandacht terug op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 10, helaas opnieuw zonder publiek, per slot van rekening weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met KV Kortrijk tegen RSC Anderlecht, die met elk 14 punten broederlijk naast elkaar op de achtste plek in de stand prijken. Ook in het fair-play klassement houden de Kerels en Paars-Wit mekaar nagenoeg in evenwicht, met 17 tegenover 18 gele kaarten. Hoewel we tevens op een gelijkspel op het scorebord zouden durven gokken, zetten wij daarom toch liever in op eenzelfde aantal namen in het boekje langs weerkanten. Zulk een gelijke bestraffing levert 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag worden door het uitstel van Cercle Brugge tegen Moeskroen slechts twee duels afgewerkt. Een daarvan is OH Leuven versus Club Brugge, twee teams in vorm. Na de stunt in Zenit leeft Blauw-Zwart echter nog net iets meer op een roze wolk. Wij rekenen dan ook op een zege voor de bezoekers, zij het met een tegentreffer. Tenslotte kon Club nog maar drie keer de nul houden, terwijl OHL die zelf al elke week van het bord veegde. Een Brugse driepunter zónder clean sheet is 2,85x onze bet waard.

Op zondag zijn alle ogen uiteraard gericht op de Antwerpse derby tussen Antwerp en Beerschot. Een garantie op een bitse strijd, maar tevens op goals. In de opgeteld 18 partijen van beide clubs tot hiertoe trilden de netten namelijk maar liefst 72 keer, een gemiddelde van exact vier doelpunten per wedstrijd. Wij rekenen dan ook op flink wat spektakel op de Bosuil en combineren daarom met behulp van de Bet Builder minstens vier goals aan meer dan vijf gele kaarten, wat samen goed is voor 5,75x ons inleggeld.



Later op de dag krijgt STVV het bezoek van Standard, waar Philippe Montanier wellicht wat zal roteren na de zware veldslag tegen Rangers. Dan nog zouden de Kanaries geen probleem mogen vormen, want zij wisten al sinds speeldag één niet meer te winnen. Vijf keer ging Sint-Truiden onderuit, viermaal met minstens drie goals om de oren. Hoewel de Rouches zelf nog niet vaak uitpakten met stevige cijfers, gokken wij dus dat ook zij in die opdracht slagen. In dat geval rekenen wij ons 3,75x onze inzet rijker.

Eindigen doen we op maandag met de 'topper' tussen AA Gent en KRC Genk, die beide slecht van start gingen. Onder impuls van Jess Thorup lijken de Limburgers echter stilaan aan de beterhand, terwijl het weerzien met de Deen voor de Buffalo’s na de domper in Tsjechië op een slecht moment valt. Volgens de trend van de voorbije zeven weken, met telkens een nederlaag gevolgd door een zege, zou Gent wel aan het langste eind moeten trekken. Toch zetten wij in op Genk, wat 3,75x onze inleg oplevert.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een potige doch doelpuntrijke derby, een trefzeker Standard en een Genkse overwinning in de Ghelamco Arena, samen goed voor maar liefst 80,85x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Leko kampt met kopzorgen na zomerstage Club Brugge

Wie zal de Antwerpse derby winnen?

Meest recent

'Lommel SK beslist: drie transfers op til'

Lommel SK mag stilaan in gang schieten inzake nieuwe spelers. De Limburgers bleven voorlopig nog ...

4
4
'Opvolger Salah: sterspeler geeft Liverpool jawoord'

Na het een jaar geleden al lustig met miljoenen smeet, is Liverpool FC niet van plan om deze zomer ...

8
8
'Anderlecht pakt uit: 5 miljoen voor 'Club Brugge-target''

RSC Anderlecht haalde deze zomer al versterking voor de defensie en het middenveld in huis. Op de ...

239
239
Infantino gaat grove stap te ver: géén België op WK 2030?

Gianni Infantino blijft het bijzonder bruin bakken. De omstrenden FIFA-voorzitter flirt naar ...

505
505
'Grens van 300 mil doorbroken: nieuwe transferraket Spurs'

Tottenham Hotspur wil de dramatische resultaten van vorig seizoen zo snel mogelijk doorspoelen. En ...

98
98
'PSG wil De Ketelaere: Enrique slaat de deur keihard dicht'

Charles De Ketelaere wordt nadrukkelijk aan PSG gelinkt, maar achter die interesse schuilt een ...

336
336
Club Brugge haalt vierde aanwinst: één groot slachtoffer

Club Brugge haalde tot dusver een drietal aanwinsten voor de A-kern in huis. Daar lijkt eerstdaags ...

618
618
Genk voorbij magische grens: Karetsas-prijs loopt verder op

Na een transfersoap van enkele weken tijd, is dan toch een akkoord gevonden omtrent Konstaninos ...

490
490
'Antwerp compleet los: nieuwe trainer, víér versterkingen'

Antwerp FC kende een moeizaam tussenseizoen tot dusver. Door de bestuurlijke perikelen liepen alle ...

539
539
'Sibierski lang niet klaar: drie extra aanwinsten Anderlecht'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

555
555
Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

484
484
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

111
111
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

31
31
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

244
244
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

686
686
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

189
189
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

29
29
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

162
162
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

337
337
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

274
274
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

652
652
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

46
46
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

1056
1056
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

104
104
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

51
51

Meer sportnieuws