Club Brugge rekent op fans tegen Lazio

door
Club Brugge rekent op fans tegen Lazio

Club Brugge won dinsdag in Sint-Petersburg onder het oog van 19.000 joelende Russen. Vermits volgende week Lazio al op bezoek komt in Jan Breydel, is het nog maar de vraag of Blauw-Zwart thuis op diezelfde steun mag rekenen.


Gezien de onzekerheid over de coronamaatregelen in ons land, wachtte de landskampioen alleszins lang met communiceren over de ticketregeling tegen de Italianen. Nu kwam Club echter eindelijk met nieuws voor haar fans op de proppen. Die mogen wel degelijk aanwezig zijn, zij het in kleine getalen. In het communiqué wordt daar geen concreet cijfer opgeplakt, maar de UEFA legde alvast een restrictie van maximum één derde van de totale capaciteit op. Gezien de huidige protocollen in België wordt dat aantal wellicht nog wat verder naar beneden geschroefd. Hoe dan ook krijgen seizoenkaarthouders vanaf vrijdagavond 19 uur de kans om online een ticket aan te schaffen. De loketten zelf blijven immers gesloten.

Aangezien de Bruggelingen ongeveer 24.000 abonnees tellen, is de vraag wel véél groter dan het aanbod. Bovendien wijst Club er nog eens op dat de huidige regeling onder voorbehoud van wijzigingen blijft, en dat iedereen die afzakt naar Jan Breydel de verstrengde maatregelen moet respecteren. Verder wordt de aanhang aangemaand er snel bij te zijn, want de tickets worden slechts verkocht zolang de voorraad strekt volgens het first come, first served principe. De prijzen voor een kaartje variëren doorheen het stadion overigens tussen 35, 40 en 70 euro, fans die van ver komen houden best ook rekening met de avondklok. De wedstrijd start pas om 21 uur, voor middernacht moet iedereen weer thuis zijn.

LEES OOK: ‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Club zal in deze CL-campagne een 'thuisnadeel' ondervinden

Meest recent

'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

64
64
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

38
38
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

120
120
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

13
13
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

281
281
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

172
172
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

45
45
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

82
82
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

57
57
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

280
280
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

263
263
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

85
85
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

178
178
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

194
194
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

214
214
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

190
190
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

79
79
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

188
188
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

427
427
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

331
331
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

108
108

Meer sportnieuws