Club Brugge rekent op fans tegen Lazio

door
Club Brugge rekent op fans tegen Lazio

Club Brugge won dinsdag in Sint-Petersburg onder het oog van 19.000 joelende Russen. Vermits volgende week Lazio al op bezoek komt in Jan Breydel, is het nog maar de vraag of Blauw-Zwart thuis op diezelfde steun mag rekenen.


Gezien de onzekerheid over de coronamaatregelen in ons land, wachtte de landskampioen alleszins lang met communiceren over de ticketregeling tegen de Italianen. Nu kwam Club echter eindelijk met nieuws voor haar fans op de proppen. Die mogen wel degelijk aanwezig zijn, zij het in kleine getalen. In het communiqué wordt daar geen concreet cijfer opgeplakt, maar de UEFA legde alvast een restrictie van maximum één derde van de totale capaciteit op. Gezien de huidige protocollen in België wordt dat aantal wellicht nog wat verder naar beneden geschroefd. Hoe dan ook krijgen seizoenkaarthouders vanaf vrijdagavond 19 uur de kans om online een ticket aan te schaffen. De loketten zelf blijven immers gesloten.

Aangezien de Bruggelingen ongeveer 24.000 abonnees tellen, is de vraag wel véél groter dan het aanbod. Bovendien wijst Club er nog eens op dat de huidige regeling onder voorbehoud van wijzigingen blijft, en dat iedereen die afzakt naar Jan Breydel de verstrengde maatregelen moet respecteren. Verder wordt de aanhang aangemaand er snel bij te zijn, want de tickets worden slechts verkocht zolang de voorraad strekt volgens het first come, first served principe. De prijzen voor een kaartje variëren doorheen het stadion overigens tussen 35, 40 en 70 euro, fans die van ver komen houden best ook rekening met de avondklok. De wedstrijd start pas om 21 uur, voor middernacht moet iedereen weer thuis zijn.

LEES OOK: Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Club zal in deze CL-campagne een 'thuisnadeel' ondervinden

Meest recent

"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

21
21
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

12
12
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

19
19
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

157
157
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

98
98
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

98
98
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

79
79
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

196
196
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

130
130
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

168
168
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

487
487
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

157
157
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

101
101
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

310
310
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

386
386
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

285
285
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

273
273
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

170
170
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

84
84
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64

Meer sportnieuws