Club Brugge rekent op fans tegen Lazio

door
Club Brugge rekent op fans tegen Lazio

Club Brugge won dinsdag in Sint-Petersburg onder het oog van 19.000 joelende Russen. Vermits volgende week Lazio al op bezoek komt in Jan Breydel, is het nog maar de vraag of Blauw-Zwart thuis op diezelfde steun mag rekenen.


Gezien de onzekerheid over de coronamaatregelen in ons land, wachtte de landskampioen alleszins lang met communiceren over de ticketregeling tegen de Italianen. Nu kwam Club echter eindelijk met nieuws voor haar fans op de proppen. Die mogen wel degelijk aanwezig zijn, zij het in kleine getalen. In het communiqué wordt daar geen concreet cijfer opgeplakt, maar de UEFA legde alvast een restrictie van maximum één derde van de totale capaciteit op. Gezien de huidige protocollen in België wordt dat aantal wellicht nog wat verder naar beneden geschroefd. Hoe dan ook krijgen seizoenkaarthouders vanaf vrijdagavond 19 uur de kans om online een ticket aan te schaffen. De loketten zelf blijven immers gesloten.

Aangezien de Bruggelingen ongeveer 24.000 abonnees tellen, is de vraag wel véél groter dan het aanbod. Bovendien wijst Club er nog eens op dat de huidige regeling onder voorbehoud van wijzigingen blijft, en dat iedereen die afzakt naar Jan Breydel de verstrengde maatregelen moet respecteren. Verder wordt de aanhang aangemaand er snel bij te zijn, want de tickets worden slechts verkocht zolang de voorraad strekt volgens het first come, first served principe. De prijzen voor een kaartje variëren doorheen het stadion overigens tussen 35, 40 en 70 euro, fans die van ver komen houden best ook rekening met de avondklok. De wedstrijd start pas om 21 uur, voor middernacht moet iedereen weer thuis zijn.

LEES OOK: Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

Club zal in deze CL-campagne een 'thuisnadeel' ondervinden

Meest recent

Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

7
7
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

38
38
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

25
25
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

151
151
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

56
56
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

15
15
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

50
50
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

66
66
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

81
81
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

142
142
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

305
305
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

71
71
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

140
140
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

394
394
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

318
318
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

516
516
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

446
446
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

426
426
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

176
176

Meer sportnieuws