'AA Gent is al op zoek naar volgende trainer'

1002
'AA Gent is al op zoek naar volgende trainer'

Wim De Decker begint straks wellicht aan een doorslaggevend tweeluik. De coach van AA Gent moet de Buffalo's donderdag eerst in Tsjechië langs Slovan Liberec zien te leiden, maandag komt KRC Genk dan weer op bezoek in de Ghelamco Arena. Do or die voor de voormalig assistent van Jess Thorup en Laszlo Bölöni?


Na die twee snelle ontslagen kondigde voorzitter Ivan De Witte nog aan dat De Decker nu vol zijn kans zou krijgen, en dus zeker een tijdje het vertrouwen zou genieten. Enige stabiliteit op de bank was dan ook meer dan welkom na de vlugge trainerswissels, al volgde er helaas weinig beterschap onder De Decker zijn regie. AA Gent won in zijn debuut wel van Rapid Wien, maar in de zes volgende matchen ging het vier keer onderuit en trok het zelf enkel tegen Moeskroen en Beerschot aan het langste eind. Hoewel het bestuur van de Buffalo's een nieuwe blamage vast graag wil vermijden, dreigt De Decker dus eveneens kopje onder te gaan.

Dat vreest ook Eddy Snelders in De Witte Duivel. De analist stelt daar op basis van de pandoering tegen Cercle Brugge van vorig weekend immers dat AA Gent alweer op zoek is naar zijn volgende coach. "Wat in de Ghelamco Arena gebeurt, bewijst nog eens dat je niet te snel moet ingrijpen als bestuur. Waarom heeft men Thorup geen extra tijd gegeven? De Buffalo’s hebben zichzelf in de problemen gewerkt en Cercle heeft dat nog eens in de verf gezet. Dat is de les van het weekeinde, maar ik vrees dat ze die in Gent niet gaan oppikken", luidde zijn onheilspellende blik op de feiten. Al kan een zege straks in Tsjechië tijdelijk al veel verdoezelen.

LEES OOK: Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

Moet AA Gent op zoek naar een nieuwe coach?

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

29
29
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

38
38
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

37
37
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

19
19
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

69
69
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

117
117
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

350
350
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

39
39
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

355
355
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

154
154
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

181
181
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

484
484
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

160
160
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

704
704
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

181
181
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

147
147
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

37
37
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

351
351
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

63
63

Meer sportnieuws