'AA Gent is al op zoek naar volgende trainer'

door
'AA Gent is al op zoek naar volgende trainer'

Wim De Decker begint straks wellicht aan een doorslaggevend tweeluik. De coach van AA Gent moet de Buffalo's donderdag eerst in Tsjechië langs Slovan Liberec zien te leiden, maandag komt KRC Genk dan weer op bezoek in de Ghelamco Arena. Do or die voor de voormalig assistent van Jess Thorup en Laszlo Bölöni?


Na die twee snelle ontslagen kondigde voorzitter Ivan De Witte nog aan dat De Decker nu vol zijn kans zou krijgen, en dus zeker een tijdje het vertrouwen zou genieten. Enige stabiliteit op de bank was dan ook meer dan welkom na de vlugge trainerswissels, al volgde er helaas weinig beterschap onder De Decker zijn regie. AA Gent won in zijn debuut wel van Rapid Wien, maar in de zes volgende matchen ging het vier keer onderuit en trok het zelf enkel tegen Moeskroen en Beerschot aan het langste eind. Hoewel het bestuur van de Buffalo's een nieuwe blamage vast graag wil vermijden, dreigt De Decker dus eveneens kopje onder te gaan.

Dat vreest ook Eddy Snelders in De Witte Duivel. De analist stelt daar op basis van de pandoering tegen Cercle Brugge van vorig weekend immers dat AA Gent alweer op zoek is naar zijn volgende coach. "Wat in de Ghelamco Arena gebeurt, bewijst nog eens dat je niet te snel moet ingrijpen als bestuur. Waarom heeft men Thorup geen extra tijd gegeven? De Buffalo’s hebben zichzelf in de problemen gewerkt en Cercle heeft dat nog eens in de verf gezet. Dat is de les van het weekeinde, maar ik vrees dat ze die in Gent niet gaan oppikken", luidde zijn onheilspellende blik op de feiten. Al kan een zege straks in Tsjechië tijdelijk al veel verdoezelen.

LEES OOK: ‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

Moet AA Gent op zoek naar een nieuwe coach?

Meest recent

Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

1
1
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

34
34
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

74
74
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

79
79
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

143
143
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

101
101
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

41
41
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

86
86
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

269
269
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

118
118
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

66
66
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

458
458
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

279
279
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

633
633
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

87
87
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

153
153
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

450
450
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

381
381
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

190
190
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

198
198
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

150
150
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

121
121
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

533
533
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

99
99

Meer sportnieuws