'AA Gent is al op zoek naar volgende trainer'

door
'AA Gent is al op zoek naar volgende trainer'

Wim De Decker begint straks wellicht aan een doorslaggevend tweeluik. De coach van AA Gent moet de Buffalo's donderdag eerst in Tsjechië langs Slovan Liberec zien te leiden, maandag komt KRC Genk dan weer op bezoek in de Ghelamco Arena. Do or die voor de voormalig assistent van Jess Thorup en Laszlo Bölöni?


Na die twee snelle ontslagen kondigde voorzitter Ivan De Witte nog aan dat De Decker nu vol zijn kans zou krijgen, en dus zeker een tijdje het vertrouwen zou genieten. Enige stabiliteit op de bank was dan ook meer dan welkom na de vlugge trainerswissels, al volgde er helaas weinig beterschap onder De Decker zijn regie. AA Gent won in zijn debuut wel van Rapid Wien, maar in de zes volgende matchen ging het vier keer onderuit en trok het zelf enkel tegen Moeskroen en Beerschot aan het langste eind. Hoewel het bestuur van de Buffalo's een nieuwe blamage vast graag wil vermijden, dreigt De Decker dus eveneens kopje onder te gaan.

Dat vreest ook Eddy Snelders in De Witte Duivel. De analist stelt daar op basis van de pandoering tegen Cercle Brugge van vorig weekend immers dat AA Gent alweer op zoek is naar zijn volgende coach. "Wat in de Ghelamco Arena gebeurt, bewijst nog eens dat je niet te snel moet ingrijpen als bestuur. Waarom heeft men Thorup geen extra tijd gegeven? De Buffalo’s hebben zichzelf in de problemen gewerkt en Cercle heeft dat nog eens in de verf gezet. Dat is de les van het weekeinde, maar ik vrees dat ze die in Gent niet gaan oppikken", luidde zijn onheilspellende blik op de feiten. Al kan een zege straks in Tsjechië tijdelijk al veel verdoezelen.

LEES OOK: Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

🚀

Moet AA Gent op zoek naar een nieuwe coach?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

84
84
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

40
40
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

234
234
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

149
149
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

233
233
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

120
120
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

272
272
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

150
150
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

336
336
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

553
553

Meer sportnieuws