Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

885 stemmen
Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

Na de 1-2 zege in Sint-Petersburg is matchwinnaar Charles De Ketelaere uiteraard de grote held. Het openingsdoelpunt kwam echter nog maar eens van de voet van Emmanuel Dennis, die zich alsmaar meer tot de Mister Europe van Club Brugge ontpopt. Nochtans had de 22-jarige Nigeriaan nu ook elders zijn kunstjes kunnen vertonen.


Een hele zomer lang werd er immers gespeculeerd over een eventueel vertrek van Dennis, iets waar schijnbaar ook alle partijen voor open stonden. In een interview met Het Nieuwsblad in aanloop naar de stunt tegen Zenit bevestigde de aanvaller die geruchten, al stak het coronavirus volgens hem een stok in de wielen. Dan nog was een transfer evenwel niet uitgesloten, want de interesse van West Brom bleek wel degelijk concreet. Meer zelfs: volgens Dennis had Club al een akkoord met de promovendus in de Premier League. Alleen kreeg de dribbelkont geen arbeidsvergunning, deels door de toch nogal bijzondere overeenkomst.

West Brom zou Dennis daarbij immers eerst een jaar huren om hem pas vervolgens, indien de Engelsen zich konden handhaven tenminste, definitief over te nemen. Een constructie die wat doet denken aan de inkomende transfer van Noa Lang op Deadline Day dus. Dennis geeft wel aan dat hij niet echt pushte voor een vertrek, hoewel de loonaanbieding naar eigen zeggen 'gestoord' was. In Jan Breydel ligt hij nog maar tot medio 2022 onder contract, dus als Club hem volgende zomer nog voor een aardig bedrag wil slijten wordt daar toch best nog een jaartje aan toegevoegd. Al zullen de voorwaarden dan wellicht niet gering zijn.

LEES OOK: Droomtransfer Christos Tzolis: "Zij mogen mij komen halen"

Dat de transfer van Dennis afsprong is voor Club ...

Meest recent

'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

2
2
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

182
182
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

8
8
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

16
16
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

22
22
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

66
66
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

90
90
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

81
81
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

133
133
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

52
52
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

90
90
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

29
29
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

95
95
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

124
124
Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Bij een WK liggen uiteraard alle nationale ploegen onder een vergrootglas en dat is bij de Belgen ...

80
80
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’

KRC Genk gaat in de zomer toch de nodige transfers moeten afronden. De Limburgers hebben vooral nood ...

302
302
'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

Bernardo Silva heeft Manchester City transfervrij verlaten. De middenvelder kan daardoor gratis bij ...

130
130
Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

SK Beveren promoveerde naar de Jupiler Pro League, maar achteraf kwam er nieuws dat de Amerikaanse ...

341
341
Anderlecht geeft vier jonge talenten kans bij A-kern

RSC Anderlecht zit nog steeds op een berg talent, zoals we jullie al eerder meedeelden. Zoals ...

211
211
Wilmots komt met ferme tegenvaller voor Standard

Standard eindigde het seizoen in mineur. Geen Europees voetbal. Een gemiste kans, want ze kregen ...

179
179
Van Crombrugge noemt dé perfecte club voor El Ouahdi

Bij KRC Genk hebben ze heel wat spelers die een goed seizoen kenden. Individueel. Een aantal van hen ...

66
66
'Liverpool neemt afscheid van Slot: opvolger staat al klaar'

Binnen een paar uur doet Arsenal een gooi naar de beker met de grote oren. Een andere Engelse club ...

145
145
Boskamp kraakt AA Gent genadeloos vlak voor cruciaal duel

Wie pakt het laatste Europees ticket? Morgenavond staan AA Gent en KRC Genk tegenover mekaar. De ...

168
168
Bart Verhaeghe doet grote onthulling rond Club-avontuur

Wat als Bart Verhaeghe ooit gewoon nee had gezegd? Het is een vraag die veel Club Brugge-supporters ...

570
570
Wonderkind wordt zorgenkind: Sterling opgepakt in Engeland

Terwijl Raheem Sterling al jaren worstelt om zijn carrière nieuw leven in te blazen, duikt ...

58
58

Meer sportnieuws