Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

door
Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

Na de 1-2 zege in Sint-Petersburg is matchwinnaar Charles De Ketelaere uiteraard de grote held. Het openingsdoelpunt kwam echter nog maar eens van de voet van Emmanuel Dennis, die zich alsmaar meer tot de Mister Europe van Club Brugge ontpopt. Nochtans had de 22-jarige Nigeriaan nu ook elders zijn kunstjes kunnen vertonen.


Een hele zomer lang werd er immers gespeculeerd over een eventueel vertrek van Dennis, iets waar schijnbaar ook alle partijen voor open stonden. In een interview met Het Nieuwsblad in aanloop naar de stunt tegen Zenit bevestigde de aanvaller die geruchten, al stak het coronavirus volgens hem een stok in de wielen. Dan nog was een transfer evenwel niet uitgesloten, want de interesse van West Brom bleek wel degelijk concreet. Meer zelfs: volgens Dennis had Club al een akkoord met de promovendus in de Premier League. Alleen kreeg de dribbelkont geen arbeidsvergunning, deels door de toch nogal bijzondere overeenkomst.

West Brom zou Dennis daarbij immers eerst een jaar huren om hem pas vervolgens, indien de Engelsen zich konden handhaven tenminste, definitief over te nemen. Een constructie die wat doet denken aan de inkomende transfer van Noa Lang op Deadline Day dus. Dennis geeft wel aan dat hij niet echt pushte voor een vertrek, hoewel de loonaanbieding naar eigen zeggen 'gestoord' was. In Jan Breydel ligt hij nog maar tot medio 2022 onder contract, dus als Club hem volgende zomer nog voor een aardig bedrag wil slijten wordt daar toch best nog een jaartje aan toegevoegd. Al zullen de voorwaarden dan wellicht niet gering zijn.

LEES OOK: 'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Dat de transfer van Dennis afsprong is voor Club ...

Meest recent

Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

76
76
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

89
89
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

37
37
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

214
214
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

69
69
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

352
352
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

98
98
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

176
176
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

146
146
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

355
355
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

290
290
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

153
153
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

384
384
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

167
167
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1303
1303
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

207
207
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

144
144
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

37
37
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

683
683
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

940
940
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

444
444
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

463
463
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

163
163
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

259
259

Meer sportnieuws