Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

door
Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

Na de 1-2 zege in Sint-Petersburg is matchwinnaar Charles De Ketelaere uiteraard de grote held. Het openingsdoelpunt kwam echter nog maar eens van de voet van Emmanuel Dennis, die zich alsmaar meer tot de Mister Europe van Club Brugge ontpopt. Nochtans had de 22-jarige Nigeriaan nu ook elders zijn kunstjes kunnen vertonen.


Een hele zomer lang werd er immers gespeculeerd over een eventueel vertrek van Dennis, iets waar schijnbaar ook alle partijen voor open stonden. In een interview met Het Nieuwsblad in aanloop naar de stunt tegen Zenit bevestigde de aanvaller die geruchten, al stak het coronavirus volgens hem een stok in de wielen. Dan nog was een transfer evenwel niet uitgesloten, want de interesse van West Brom bleek wel degelijk concreet. Meer zelfs: volgens Dennis had Club al een akkoord met de promovendus in de Premier League. Alleen kreeg de dribbelkont geen arbeidsvergunning, deels door de toch nogal bijzondere overeenkomst.

West Brom zou Dennis daarbij immers eerst een jaar huren om hem pas vervolgens, indien de Engelsen zich konden handhaven tenminste, definitief over te nemen. Een constructie die wat doet denken aan de inkomende transfer van Noa Lang op Deadline Day dus. Dennis geeft wel aan dat hij niet echt pushte voor een vertrek, hoewel de loonaanbieding naar eigen zeggen 'gestoord' was. In Jan Breydel ligt hij nog maar tot medio 2022 onder contract, dus als Club hem volgende zomer nog voor een aardig bedrag wil slijten wordt daar toch best nog een jaartje aan toegevoegd. Al zullen de voorwaarden dan wellicht niet gering zijn.

LEES OOK: Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

Dat de transfer van Dennis afsprong is voor Club ...

Meest recent

'Club Brugge kan cashen: scouts grootmacht in tribune'

Club Brugge is doorheen heel Europa hét gespreksonderwerp na het fraaie 3-3 gelijkspel tegen ...

9
9
De 11 namen: Fink hakt knopen door bij KRC Genk

In de Europa League gaat KRC Genk donderdag op bezoek bij SC Braga. Een uurtje voor de aftrap ...

23
23
Essevee bestolen: Vandenbroeck velt laatste oordeel

Zulte Waregem tuimelde vorig weekend op pijnlijke wijze uit de top zes. Het kreeg een 1-4 om de oren ...

22
22
Vandenbempt ziet enorme boost: "Verhaeghe glimde van trots"

Club Brugge gaat deze week over de tongen in heel Europa. Het leverde woensdagavond immers een zeer ...

117
117
Wisselvallig AA Gent: is Leko de voornaamste schuldige?

Er is bij AA Gent beterschap ten opzichte van vorig seizoen, maar om zich in de strijd om te prijzen ...

52
52
Opvallend: Belgisch toptalent geeft op zijn 26ste al de brui

Het lijkt erop dat er nog heel wat talent zit aan te komen in het Belgische voetbal, maar het blijft ...

70
70
Trossard stuurt Arsenal duidelijke toekomstboodschap

Arsenal was vorige zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte vooral zijn offensieve ...

36
36
1 Belg op 88: dit zijn de nominaties voor The Best Awards

Vorige maand werd de Gouden Bal al uitgereikt, waarbij Ousmane Dembélé met de prijs ...

19
19
Onrust bij Club Brugge: Vermant op ramkoers

Club Brugge voelt de druk stijgen rond Romeo Vermant, nu Stuttgart nadrukkelijk lonkt — en dat ...

431
431
WK U17: Belgen maken brandhout van Fiji met monsterscore

Op de eerste speeldag van het WK U17 gingen de Belgen met 2-3 onderuit tegen Argentinië. Om ...

133
133
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het ...

264
264
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

213
213
Experts vellen oordeel: Club bestolen tegen Barça?

Club Brugge verbaasde woensdag Europa met een fraai 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Ei zo na ging ...

386
386
Crisis compleet bij Ajax: Heitinga out, TD stapt op

Het gaat van kwaad naar erger met Ajax, dat in de Eredivisie reeds acht punten achterstand telt op ...

138
138
"Grootste smet ooit"-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

53
53
KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

In de Europa League neemt KRC Genk het donderdagavond op tegen Braga. Thorsten Fink kan in Portugal ...

152
152
'Verhaeghe haalt gram: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Club Brugge hield woensdag gelijke tred met het grote FC Barcelona. Na het 3-3 gelijkspel in de ...

523
523
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

176
176
'Dubbele opsteker voor Club Brugge in Champions League'

Club Brugge zette tegen FC Barcelona een straf resultaat neer, maar bleef toch een beetje met een ...

191
191
'Saelemaekers in de wachtkamer: pittige eisen bekend'

Het wordt uitkijken naar de keuzes die Rudi Garcia zal maken voor de wedstrijden van de Rode Duivels ...

57
57
Seys maakt zijn rapport op na examen tegen Yamal

Club Brugge heeft woensdagavond indruk gemaakt door in de Champions League FC Barcelona in bedwang ...

151
151
Emilio Ferrera verrast met nieuwe Belgische club

Emilio Ferrera is en blijft een zeer opgemerkte figuur in de Belgische voetbalwereld. Hij passeerde ...

97
97
Vanhaezebrouck prijst 'onvoorstelbare' Club-speler

Club Brugge beleefde een zeer memorabele avond in de Champions League. Het slaagde erin om op ...

561
561
'Club heeft volgende miljoenentransfer in het vizier'

Maar liefst 80 miljoen euro haalde Club Brugge in de zomer op met de verkoop van Maxim De Cuyper, ...

394
394
STVV en Anderlecht jubelen na nieuws uit Japan

Bijna halfweg de reguliere competitie draaien er nog altijd enkele verrassende teams mee in de top ...

387
387

Meer sportnieuws