Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

door
Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

Na de 1-2 zege in Sint-Petersburg is matchwinnaar Charles De Ketelaere uiteraard de grote held. Het openingsdoelpunt kwam echter nog maar eens van de voet van Emmanuel Dennis, die zich alsmaar meer tot de Mister Europe van Club Brugge ontpopt. Nochtans had de 22-jarige Nigeriaan nu ook elders zijn kunstjes kunnen vertonen.


Een hele zomer lang werd er immers gespeculeerd over een eventueel vertrek van Dennis, iets waar schijnbaar ook alle partijen voor open stonden. In een interview met Het Nieuwsblad in aanloop naar de stunt tegen Zenit bevestigde de aanvaller die geruchten, al stak het coronavirus volgens hem een stok in de wielen. Dan nog was een transfer evenwel niet uitgesloten, want de interesse van West Brom bleek wel degelijk concreet. Meer zelfs: volgens Dennis had Club al een akkoord met de promovendus in de Premier League. Alleen kreeg de dribbelkont geen arbeidsvergunning, deels door de toch nogal bijzondere overeenkomst.

West Brom zou Dennis daarbij immers eerst een jaar huren om hem pas vervolgens, indien de Engelsen zich konden handhaven tenminste, definitief over te nemen. Een constructie die wat doet denken aan de inkomende transfer van Noa Lang op Deadline Day dus. Dennis geeft wel aan dat hij niet echt pushte voor een vertrek, hoewel de loonaanbieding naar eigen zeggen 'gestoord' was. In Jan Breydel ligt hij nog maar tot medio 2022 onder contract, dus als Club hem volgende zomer nog voor een aardig bedrag wil slijten wordt daar toch best nog een jaartje aan toegevoegd. Al zullen de voorwaarden dan wellicht niet gering zijn.

LEES OOK: Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

Dat de transfer van Dennis afsprong is voor Club ...

Meest recent

Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

16
16
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

165
165
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

112
112
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

59
59
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

61
61
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

37
37
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

137
137
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

81
81
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

641
641
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

75
75
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

378
378
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

137
137
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

219
219
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

243
243
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

179
179
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

480
480
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

331
331
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

99
99
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

177
177
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

349
349
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

317
317
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

284
284
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

55
55

Meer sportnieuws