Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

door
Club Brugge was CL-held bijna kwijt aan bizarre constructie

Na de 1-2 zege in Sint-Petersburg is matchwinnaar Charles De Ketelaere uiteraard de grote held. Het openingsdoelpunt kwam echter nog maar eens van de voet van Emmanuel Dennis, die zich alsmaar meer tot de Mister Europe van Club Brugge ontpopt. Nochtans had de 22-jarige Nigeriaan nu ook elders zijn kunstjes kunnen vertonen.


Een hele zomer lang werd er immers gespeculeerd over een eventueel vertrek van Dennis, iets waar schijnbaar ook alle partijen voor open stonden. In een interview met Het Nieuwsblad in aanloop naar de stunt tegen Zenit bevestigde de aanvaller die geruchten, al stak het coronavirus volgens hem een stok in de wielen. Dan nog was een transfer evenwel niet uitgesloten, want de interesse van West Brom bleek wel degelijk concreet. Meer zelfs: volgens Dennis had Club al een akkoord met de promovendus in de Premier League. Alleen kreeg de dribbelkont geen arbeidsvergunning, deels door de toch nogal bijzondere overeenkomst.

West Brom zou Dennis daarbij immers eerst een jaar huren om hem pas vervolgens, indien de Engelsen zich konden handhaven tenminste, definitief over te nemen. Een constructie die wat doet denken aan de inkomende transfer van Noa Lang op Deadline Day dus. Dennis geeft wel aan dat hij niet echt pushte voor een vertrek, hoewel de loonaanbieding naar eigen zeggen 'gestoord' was. In Jan Breydel ligt hij nog maar tot medio 2022 onder contract, dus als Club hem volgende zomer nog voor een aardig bedrag wil slijten wordt daar toch best nog een jaartje aan toegevoegd. Al zullen de voorwaarden dan wellicht niet gering zijn.

LEES OOK: City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

Dat de transfer van Dennis afsprong is voor Club ...

Meest recent

'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

0
0
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

132
132
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

138
138
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

124
124
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

106
106
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

51
51
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

55
55
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

102
102
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

202
202
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

73
73
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

569
569
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

180
180
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

248
248
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

43
43
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

144
144
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

560
560
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

164
164
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

395
395
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

281
281
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

201
201

Meer sportnieuws