TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge loopt Charles De Ketelaere vol in de kijker na zijn winning goal in de Champions League tegen Zenit. De 19-jarige zal Club in de toekomst een recordbedrag moeten opleveren. Bart Verhaeghe geeft immers aan dat Blauw-Zwart zijn goudhaantje niet zomaar voor 25 miljoen euro zou laten vertrekken. Er zal dus meer op tafel moeten komen.



Club wil De Ketelaere dus absoluut niet kwijt, maar een vertrek van Luan Peres is zeker wel bespreekbaar. De uitleenbeurt van de verdediger aan Santos eindigt rond Nieuwjaar. De Brazilianen willen die overeenkomst graag nog verlengen tot de Braziliaanse competitie eindigt in februari, maar het is nog maar de vraag of Club daaraan zal willen meewerken. Er zouden immers nog heel wat clubs geïnteresseerd zijn in Luan.

Bij Anderlecht lijkt Hannes Delcroix eindelijk door te breken. De verdediger krijgt de laatste weken alsmaar meer zijn kans. In de zomer wou RKC hem nochtans graag binnenhalen, nadat hij er vorig seizoen op huurbasis indruk maakte. Anderlecht zou nu zijn werk maken van een contractverlenging, want Delcroix ligt nog maar tot 2022 vast.



Killian Overmeire maakte donderdag bekend dat hij ermee stopt als profvoetballer. De 34-jarige middenvelder vond geen club meer in 1A of 1B. Waasland-Beveren deed de ex-Rode Duivel (één cap) wel nog een voorstel, maar dat zag Overmeire omwille van zijn lange geschiedenis bij Lokeren niet zitten.

BUITENLAND

In Spanje zien ze Kylian Mbappé een nieuwe stap richting Real Madrid zetten. De aanvaller zou immers opnieuw geweigerd hebben om zijn in 2022 aflopende contract bij PSG te verlengen. Op die manier zou hij de Parijzenaars willen verplichten om komende zomer mee te werken aan een transfer naar de Koninklijke.



Voor Björn Engels lijkt het er alsmaar meer op dat er snel een einde zal komen aan zijn avontuur bij Aston Villa. Onze landgenoot is momenteel slechts vierde in de pikorde centraal achterin en dus lijken er de komende maanden weinig speelkansen weggelegd voor hem. Alsmaar meer Engelse media komen zo tot de conclusie dat Engels in januari beter andere oorden kan opzoeken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

Zal De Ketelaere ooit een recorbedrag opleveren?

Meest recent

'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

4
4
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

6
6
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

77
77
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

170
170
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

56
56
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

97
97
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

51
51
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

171
171
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

185
185
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

121
121
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

181
181
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

197
197
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

262
262
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

122
122
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

111
111
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

67
67
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

352
352
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

247
247
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

454
454
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

171
171
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

371
371
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1516
1516
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

128
128

Meer sportnieuws