TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

817
TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge loopt Charles De Ketelaere vol in de kijker na zijn winning goal in de Champions League tegen Zenit. De 19-jarige zal Club in de toekomst een recordbedrag moeten opleveren. Bart Verhaeghe geeft immers aan dat Blauw-Zwart zijn goudhaantje niet zomaar voor 25 miljoen euro zou laten vertrekken. Er zal dus meer op tafel moeten komen.



Club wil De Ketelaere dus absoluut niet kwijt, maar een vertrek van Luan Peres is zeker wel bespreekbaar. De uitleenbeurt van de verdediger aan Santos eindigt rond Nieuwjaar. De Brazilianen willen die overeenkomst graag nog verlengen tot de Braziliaanse competitie eindigt in februari, maar het is nog maar de vraag of Club daaraan zal willen meewerken. Er zouden immers nog heel wat clubs geïnteresseerd zijn in Luan.

Bij Anderlecht lijkt Hannes Delcroix eindelijk door te breken. De verdediger krijgt de laatste weken alsmaar meer zijn kans. In de zomer wou RKC hem nochtans graag binnenhalen, nadat hij er vorig seizoen op huurbasis indruk maakte. Anderlecht zou nu zijn werk maken van een contractverlenging, want Delcroix ligt nog maar tot 2022 vast.



Killian Overmeire maakte donderdag bekend dat hij ermee stopt als profvoetballer. De 34-jarige middenvelder vond geen club meer in 1A of 1B. Waasland-Beveren deed de ex-Rode Duivel (één cap) wel nog een voorstel, maar dat zag Overmeire omwille van zijn lange geschiedenis bij Lokeren niet zitten.

BUITENLAND

In Spanje zien ze Kylian Mbappé een nieuwe stap richting Real Madrid zetten. De aanvaller zou immers opnieuw geweigerd hebben om zijn in 2022 aflopende contract bij PSG te verlengen. Op die manier zou hij de Parijzenaars willen verplichten om komende zomer mee te werken aan een transfer naar de Koninklijke.



Voor Björn Engels lijkt het er alsmaar meer op dat er snel een einde zal komen aan zijn avontuur bij Aston Villa. Onze landgenoot is momenteel slechts vierde in de pikorde centraal achterin en dus lijken er de komende maanden weinig speelkansen weggelegd voor hem. Alsmaar meer Engelse media komen zo tot de conclusie dat Engels in januari beter andere oorden kan opzoeken.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Zal De Ketelaere ooit een recorbedrag opleveren?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

28
28
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

38
38
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

142
142
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

39
39
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

95
95
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

919
919
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

162
162
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

907
907
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

301
301
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws