TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge loopt Charles De Ketelaere vol in de kijker na zijn winning goal in de Champions League tegen Zenit. De 19-jarige zal Club in de toekomst een recordbedrag moeten opleveren. Bart Verhaeghe geeft immers aan dat Blauw-Zwart zijn goudhaantje niet zomaar voor 25 miljoen euro zou laten vertrekken. Er zal dus meer op tafel moeten komen.



Club wil De Ketelaere dus absoluut niet kwijt, maar een vertrek van Luan Peres is zeker wel bespreekbaar. De uitleenbeurt van de verdediger aan Santos eindigt rond Nieuwjaar. De Brazilianen willen die overeenkomst graag nog verlengen tot de Braziliaanse competitie eindigt in februari, maar het is nog maar de vraag of Club daaraan zal willen meewerken. Er zouden immers nog heel wat clubs geïnteresseerd zijn in Luan.

Bij Anderlecht lijkt Hannes Delcroix eindelijk door te breken. De verdediger krijgt de laatste weken alsmaar meer zijn kans. In de zomer wou RKC hem nochtans graag binnenhalen, nadat hij er vorig seizoen op huurbasis indruk maakte. Anderlecht zou nu zijn werk maken van een contractverlenging, want Delcroix ligt nog maar tot 2022 vast.



Killian Overmeire maakte donderdag bekend dat hij ermee stopt als profvoetballer. De 34-jarige middenvelder vond geen club meer in 1A of 1B. Waasland-Beveren deed de ex-Rode Duivel (één cap) wel nog een voorstel, maar dat zag Overmeire omwille van zijn lange geschiedenis bij Lokeren niet zitten.

BUITENLAND

In Spanje zien ze Kylian Mbappé een nieuwe stap richting Real Madrid zetten. De aanvaller zou immers opnieuw geweigerd hebben om zijn in 2022 aflopende contract bij PSG te verlengen. Op die manier zou hij de Parijzenaars willen verplichten om komende zomer mee te werken aan een transfer naar de Koninklijke.



Voor Björn Engels lijkt het er alsmaar meer op dat er snel een einde zal komen aan zijn avontuur bij Aston Villa. Onze landgenoot is momenteel slechts vierde in de pikorde centraal achterin en dus lijken er de komende maanden weinig speelkansen weggelegd voor hem. Alsmaar meer Engelse media komen zo tot de conclusie dat Engels in januari beter andere oorden kan opzoeken.

LEES OOK: ‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Zal De Ketelaere ooit een recorbedrag opleveren?

Meest recent

KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

0
0
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

4
4
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

234
234
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

49
49
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

30
30
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

104
104
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

336
336
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

182
182
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

395
395
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

164
164
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

212
212
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

50
50
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

642
642
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

771
771
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

131
131
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

309
309
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

385
385
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

463
463
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

409
409
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

398
398
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

619
619
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

411
411
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

466
466
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148

Meer sportnieuws