TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge loopt Charles De Ketelaere vol in de kijker na zijn winning goal in de Champions League tegen Zenit. De 19-jarige zal Club in de toekomst een recordbedrag moeten opleveren. Bart Verhaeghe geeft immers aan dat Blauw-Zwart zijn goudhaantje niet zomaar voor 25 miljoen euro zou laten vertrekken. Er zal dus meer op tafel moeten komen.



Club wil De Ketelaere dus absoluut niet kwijt, maar een vertrek van Luan Peres is zeker wel bespreekbaar. De uitleenbeurt van de verdediger aan Santos eindigt rond Nieuwjaar. De Brazilianen willen die overeenkomst graag nog verlengen tot de Braziliaanse competitie eindigt in februari, maar het is nog maar de vraag of Club daaraan zal willen meewerken. Er zouden immers nog heel wat clubs geïnteresseerd zijn in Luan.

Bij Anderlecht lijkt Hannes Delcroix eindelijk door te breken. De verdediger krijgt de laatste weken alsmaar meer zijn kans. In de zomer wou RKC hem nochtans graag binnenhalen, nadat hij er vorig seizoen op huurbasis indruk maakte. Anderlecht zou nu zijn werk maken van een contractverlenging, want Delcroix ligt nog maar tot 2022 vast.



Killian Overmeire maakte donderdag bekend dat hij ermee stopt als profvoetballer. De 34-jarige middenvelder vond geen club meer in 1A of 1B. Waasland-Beveren deed de ex-Rode Duivel (één cap) wel nog een voorstel, maar dat zag Overmeire omwille van zijn lange geschiedenis bij Lokeren niet zitten.

BUITENLAND

In Spanje zien ze Kylian Mbappé een nieuwe stap richting Real Madrid zetten. De aanvaller zou immers opnieuw geweigerd hebben om zijn in 2022 aflopende contract bij PSG te verlengen. Op die manier zou hij de Parijzenaars willen verplichten om komende zomer mee te werken aan een transfer naar de Koninklijke.



Voor Björn Engels lijkt het er alsmaar meer op dat er snel een einde zal komen aan zijn avontuur bij Aston Villa. Onze landgenoot is momenteel slechts vierde in de pikorde centraal achterin en dus lijken er de komende maanden weinig speelkansen weggelegd voor hem. Alsmaar meer Engelse media komen zo tot de conclusie dat Engels in januari beter andere oorden kan opzoeken.

LEES OOK: 'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Zal De Ketelaere ooit een recorbedrag opleveren?

Meest recent

RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

2
2
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

5
5
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

91
91
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

43
43
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

112
112
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

100
100
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

105
105
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

204
204
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

266
266
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

107
107
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

327
327
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

277
277
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

143
143
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

236
236
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

404
404
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

255
255
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

267
267
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

405
405
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

507
507
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

332
332
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

117
117
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

71
71

Meer sportnieuws