TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

817
TRANSFERUURTJE: 'Vraagprijs De Ketelaere bekend, RSCA wil contract verlengen'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge loopt Charles De Ketelaere vol in de kijker na zijn winning goal in de Champions League tegen Zenit. De 19-jarige zal Club in de toekomst een recordbedrag moeten opleveren. Bart Verhaeghe geeft immers aan dat Blauw-Zwart zijn goudhaantje niet zomaar voor 25 miljoen euro zou laten vertrekken. Er zal dus meer op tafel moeten komen.



Club wil De Ketelaere dus absoluut niet kwijt, maar een vertrek van Luan Peres is zeker wel bespreekbaar. De uitleenbeurt van de verdediger aan Santos eindigt rond Nieuwjaar. De Brazilianen willen die overeenkomst graag nog verlengen tot de Braziliaanse competitie eindigt in februari, maar het is nog maar de vraag of Club daaraan zal willen meewerken. Er zouden immers nog heel wat clubs geïnteresseerd zijn in Luan.

Bij Anderlecht lijkt Hannes Delcroix eindelijk door te breken. De verdediger krijgt de laatste weken alsmaar meer zijn kans. In de zomer wou RKC hem nochtans graag binnenhalen, nadat hij er vorig seizoen op huurbasis indruk maakte. Anderlecht zou nu zijn werk maken van een contractverlenging, want Delcroix ligt nog maar tot 2022 vast.



Killian Overmeire maakte donderdag bekend dat hij ermee stopt als profvoetballer. De 34-jarige middenvelder vond geen club meer in 1A of 1B. Waasland-Beveren deed de ex-Rode Duivel (één cap) wel nog een voorstel, maar dat zag Overmeire omwille van zijn lange geschiedenis bij Lokeren niet zitten.

BUITENLAND

In Spanje zien ze Kylian Mbappé een nieuwe stap richting Real Madrid zetten. De aanvaller zou immers opnieuw geweigerd hebben om zijn in 2022 aflopende contract bij PSG te verlengen. Op die manier zou hij de Parijzenaars willen verplichten om komende zomer mee te werken aan een transfer naar de Koninklijke.



Voor Björn Engels lijkt het er alsmaar meer op dat er snel een einde zal komen aan zijn avontuur bij Aston Villa. Onze landgenoot is momenteel slechts vierde in de pikorde centraal achterin en dus lijken er de komende maanden weinig speelkansen weggelegd voor hem. Alsmaar meer Engelse media komen zo tot de conclusie dat Engels in januari beter andere oorden kan opzoeken.

LEES OOK: Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

Zal De Ketelaere ooit een recorbedrag opleveren?

Meest recent

AA Gent bevestigt mokerslag: zwaar verdict voor Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

86
86
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

18
18
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

34
34
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

122
122
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

156
156
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

136
136
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

121
121
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

77
77
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

166
166
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

161
161
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

208
208
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

104
104
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

120
120
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

205
205
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

147
147
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

355
355
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

101
101
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

468
468
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

651
651
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

219
219
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

144
144

Meer sportnieuws