Analisten unaniem over kansen De Ketelaere bij Rode Duivels

514
Analisten unaniem over kansen De Ketelaere bij Rode Duivels

Het gaat snel voor Charles De Ketelaere. Ongeveer aan jaar geleden stak het eigen jeugdproduct van Club Brugge voor het eerst de kop op in het Champions League-duel tegen PSG, nu kroonde hij zich in Sint-Petersburg tot matchwinnaar op het kampioenenbal. Hier en daar gaan dan ook stemmen op dat de 19-jarige linkspoot rijp is voor de volgende stap.


Geen toptransfer weliswaar, iets waar voorzitter Bart Verhaeghe niks van wil weten, maar wel een selectie voor de Rode Duivels. De Ketelaere heeft er dan wel nog maar amper drie matchen bij de U21 opzitten, Yari Verschaeren (Anderlecht) maakte die overstap een jaar geleden zelfs al na nog een wedstrijd minder bij de beloften achter de kiezen. Wie weet volgt zijn leeftijdsgenoot straks dus wel in die voetsporen, want binnen drie weken blaast het nationaal elftal weer verzamelen. Gezien de voorkeur van Roberto Martinez voor jonge talenten, maakt CDK dus een reële kans om erbij te zijn. Volgens tal van analisten zou de bondscoach daarmee alleszins geen verkeerde keuze maken.

In de live-uitzending stelde Hein Vanhaezebrouck bijvoorbeeld reeds dat Martinez hem zeker en vast moet overwegen, vooral ook "omdat anderen minder voor minder een kans kregen". Een mening die in de studio achteraf niet alleen gestaafd werd door Marc Degryse, aan wie De Ketelaere als Brugs jeugdproduct soms gespiegeld wordt, maar waar ook Anderlecht-coryfee Jan Mulder het volmondig mee eens bleek. "Ja, maar wel pas na deze wedstrijd. Doku, die had wel al wat leuks getoond", klonk het namelijk over de vergelijking met die andere jonge international uit Neerpede. "Van De Ketelaere wisten we het nog niet zeker. Maar op dit niveau zou ik hem toch eens proberen."

LEES OOK: CDK naar het EK?

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Denkt u dat Martinez straks De Ketelaere zal oproepen?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

21
21
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

83
83
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

59
59
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

101
101
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

168
168
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

90
90
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

99
99
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

107
107
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

97
97
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

37
37
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

173
173
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

283
283
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

79
79
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

105
105
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

112
112
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws