"Dit Club Brugge kan je vergelijken met dat van Sollied"

315 stemmen

Het is aan Club om alle terechte lof van de voorbije maanden nu ook om te zetten in resultaten op Europees niveau. De partij tegen Zenit is alvast een zeer belangrijke.


Club Brugge trekt eerst naar Sint-Petersburg. Aangezien Borussia Dortmund de grote favoriet is in de groep, kan Club maar best goed starten in Rusland. Ex-spits Rune Lange ziet het wel zitten. Club Brugge is sinds de bekerwinst in 2015 weer uitgegroeid tot een Belgische topclub. De laatste keer dat Club zo sterk was in België, was van 2000-2005. Onder Trond Sollied won het toen twee landstitels, twee Belgische bekers en drie Belgische supercups. Lange maakte toen deel uit van die ploeg.


"Na al die moeilijke jaren na die succesvolle periode is Club Brugge eindelijk weer een dominante club in België. De start van het seizoen was slecht, maar nu staan ze er weer helemaal. Dat Club een machine is zoals onder Trond Sollied? Ja, je kan deze ploeg wel wat vergelijken met de ploeg onder Sollied."

Europees kende Club toen ook mooie avonden met een draw bij FC Barcelona en een 3-0-zege tegen het toen zéér sterke Olympique Lyon. Met Lazio, Dortmund en Zenit trof Club naar Champions League-normen een ‘haalbare’ groep.

"Jammer genoeg heeft Club af te rekenen met een aantal besmette spelers. Ethan Horvath zal vanavond een topniveau moeten halen, maar ondanks de afwezigen moet Club voluit voor de zege gaan. Dan kan het de droom van een kwalificatie in de Champions League waarmaken", luidt het bij Lange.

CR

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Gaat Club Europees overwinteren in de Champions League?

Meest recent

GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

76
76
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

14
14
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

47
47
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

291
291
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

101
101
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

155
155
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

14
14
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

111
111
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

78
78
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

613
613
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

421
421
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

381
381
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

326
326
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

109
109
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

61
61
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

311
311
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

193
193
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

483
483
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

174
174

Meer sportnieuws