Panda's nemen op basis van sterke tweede helft de maat van hekkensluiter

50
Panda's nemen op basis van sterke tweede helft de maat van hekkensluiter

Op bezoek bij Moeskroen heeft Eupen een deugddoende en verdiende zege gepakt. Les Hurlus waren voor de pauze minstens de evenknie van de Panda's maar moesten na de pauze de wet van de sterkste ondergaan. Het lot van Da Cruz lijkt bezegeld bij Moeskroen.

Moeskroen ging thuis tegen Eupen op zoek naar zijn eerste seizoenszege. Les Hurlus stonden voorlopig op de weinig benijdenswaardige laatste plaats en hadden dringend nood aan een driepunter. De Panda's van hun kant voetbalden prima maar konden dat nog te weinig koppelen aan punten.
Moeskroen opent prima maar kan weer niet scoren
De thuisploeg begon prima en kreeg ook de eerste grote kans via een afgeweken schot van Badibanga, De Wolf bracht knap redding. Dat deed hij even later nog een tweede maal op de rebound van Hocko. Ook nieuwkomer Xadas liet zich een paar keer opmerken en toonde dat hij een prima versterking kan zijn voor dit Moeskroen. Eupen slaagde er te weinig in om het goede voetbal van de laatste weken op de mat te leggen en Koffi bleef grotendeels werkloos in de eerste helft. Halfweg stond het nog 0-0.

Een werkloze Koffi zag zijn team prima voor de dag komen.
Musona breekt de ban, Heris maakt het af
Vlak na de pauze brak Musona de ban voor de bezoekers door de bal voorbij Koffi te werken: 0-1 voor Eupen. De panda's hielden nadien eenvoudig stand en op dik tien minuten van het einde bezegelde Heris met een rake kopbal het lot van Moeskroen. Les Hurlus bleven in de slotfase moedig strijden maar doelman De Wolf pareerde alle schoten van de thuisploeg. Zo bleef het uiteindelijk bij een 0-2 zege voor Eupen, dat een paar plaatsen opschuift in het klassement. Moeskroen blijft troosteloos laatste.
Scoreverloop:
0-1 (47') Musona, 0-2 (79') Heris

Verdiende zege?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

41
41
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

69
69
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

10
10
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

24
24
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

372
372
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

87
87
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

155
155
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

288
288
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

154
154
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws