Westerlo bekroont 'comeback' in 1B met puntendeling bij Lommel

100
Westerlo bekroont 'comeback' in 1B met puntendeling bij Lommel

Westerlo heeft zijn 'comeback' in 1B bekroond met een punt op het veld van Lommel. Na een langere periode van inactiviteit door besmettingen met het corona virus had Westerlo het knap lastig tegen de Lommelse talenten, toch hield het in de tweede helft knap stand.

Na een resem besmettingen met het corona virus lag de competitie voor Westerlo ettelijke weken stil. Vorig weekend mochten de Kemphanen eindelijk weer de wei in, in eigen huis won het in de vijfde ronde van de Croky Cup. Vanavond moesten Bob Peeters en co op bezoek bij Lommel. De Limburgers kampeerden voorlopig op een gedeelde vierde plaats.
Lommel nam in eigen huis de beste start, na een kleine tien minuten spelen kon Verschueren de bal net niet in doel verlengen. Halfweg de eerste helft kreeg de thuisploeg een dot van een kans op de openingstreffer toen het een strafschop kreeg. Hendrickx trapte echter vol op de lat, zo bleef het voorlopig 0-0. Op het halfuur stak ook Westerlo een eerste keer de neus aan het venster en aan de tweede paal benutte Ciçek meteen de eerste kans voor de Kemphanen door de bal in een leeg doel te duwen: 0-1. Een aangeslagen thuisploeg had het nu even moeilijk en dreigde pas op tien minuten van de rust nog eens via Zaroury, doelman Özer dook naar de goede hoek. Aan de overzijde krulde Brüls de 0-2 net naast de verkeerde kant van de paal. Een dure misser voor de bezoekers want op slag van rust zorgde Zaroury toch nog voor de verdiende 1-1 met een fraaie deviatie. Halfweg stond het gelijk in het Soevereinstadion.
Ook na de rust bleef Lommel de dominante ploeg. Voorlopig vond de thuisploeg wel geen gaatje in de sterke Westelse defensie. Iets voorbij het uur was er dan toch een prima mogelijkheid voor de Limburgers: Moreno met de lage schuiver maar Berke Özer redde knap in de korte hoek. Even later ging ook een schot van Zaroury ruim voorlangs. Westerlo slaagde er nauwelijks in om een kans af te dwingen maar hield al bij al wel eenvoudig stand. Zo pakt het een hoopgevend punt bij zijn comeback in 1B.
Scoreverloop:
0-1 (30') Ciçek, 1-1 (44') Zaroury

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zal Westerlo nog meedoen voor de titel?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

9
9
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

82
82
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

63
63
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

91
91
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

76
76
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

140
140
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

138
138
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1249
1249
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

295
295
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

258
258
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

261
261
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

209
209
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

126
126
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

326
326
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

465
465
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

380
380
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws