Westerlo bekroont 'comeback' in 1B met puntendeling bij Lommel

door
Westerlo bekroont 'comeback' in 1B met puntendeling bij Lommel

Westerlo heeft zijn 'comeback' in 1B bekroond met een punt op het veld van Lommel. Na een langere periode van inactiviteit door besmettingen met het corona virus had Westerlo het knap lastig tegen de Lommelse talenten, toch hield het in de tweede helft knap stand.

Na een resem besmettingen met het corona virus lag de competitie voor Westerlo ettelijke weken stil. Vorig weekend mochten de Kemphanen eindelijk weer de wei in, in eigen huis won het in de vijfde ronde van de Croky Cup. Vanavond moesten Bob Peeters en co op bezoek bij Lommel. De Limburgers kampeerden voorlopig op een gedeelde vierde plaats.
Lommel nam in eigen huis de beste start, na een kleine tien minuten spelen kon Verschueren de bal net niet in doel verlengen. Halfweg de eerste helft kreeg de thuisploeg een dot van een kans op de openingstreffer toen het een strafschop kreeg. Hendrickx trapte echter vol op de lat, zo bleef het voorlopig 0-0. Op het halfuur stak ook Westerlo een eerste keer de neus aan het venster en aan de tweede paal benutte Ciçek meteen de eerste kans voor de Kemphanen door de bal in een leeg doel te duwen: 0-1. Een aangeslagen thuisploeg had het nu even moeilijk en dreigde pas op tien minuten van de rust nog eens via Zaroury, doelman Özer dook naar de goede hoek. Aan de overzijde krulde Brüls de 0-2 net naast de verkeerde kant van de paal. Een dure misser voor de bezoekers want op slag van rust zorgde Zaroury toch nog voor de verdiende 1-1 met een fraaie deviatie. Halfweg stond het gelijk in het Soevereinstadion.
Ook na de rust bleef Lommel de dominante ploeg. Voorlopig vond de thuisploeg wel geen gaatje in de sterke Westelse defensie. Iets voorbij het uur was er dan toch een prima mogelijkheid voor de Limburgers: Moreno met de lage schuiver maar Berke Özer redde knap in de korte hoek. Even later ging ook een schot van Zaroury ruim voorlangs. Westerlo slaagde er nauwelijks in om een kans af te dwingen maar hield al bij al wel eenvoudig stand. Zo pakt het een hoopgevend punt bij zijn comeback in 1B.
Scoreverloop:
0-1 (30') Ciçek, 1-1 (44') Zaroury

LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Zal Westerlo nog meedoen voor de titel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

14
14
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

95
95
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

10
10
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

197
197
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

103
103
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

427
427
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

107
107
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

92
92
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

213
213
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

320
320
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

97
97
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

606
606
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

427
427
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

131
131
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

253
253
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

76
76
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

285
285
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

37
37
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

55
55
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

228
228
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

181
181
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

121
121
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

187
187

Meer sportnieuws